• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@pavlina1976 hi hi..já to věděla...věděla.. :grinning: Jeslti je hezky vidět,tak je to super...ob dva až tři dny zas udělej..co jsi měla za test? Maxíxi jsou hezky vidět.. :wink:
10. dub 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice to je fakt super..no přítel,že by sledoval děti...asi moc néé no..jsem na něj zvědavá...jakej bude taťka.... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem mu včera říkala,že fočus s ním bude hrát on...a on,že njéé,že už bude starej..... :frowning2: :grinning: Mně to totiž hrozně neba....ale zas bude kondička co...?
10. dub 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beryltm nezjistili no..ale je to teda bojovní...tři týdny tam vydržet a nepřibírat.. :wink:
10. dub 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 já jsem taky zvědavá,jestli budeš čekat dvojky.. :wink: potichučku gratuluju čiči.. :wink:
10. dub 2014 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - ahoj, to je super, tak držím palečky. :wink:
a na tu hodnotu HCG bych nesázela ....já měla 1739 a mám jedno ... a to byla podle mě hooodně vysoká hodnota.
nevím kolik třeba měla pidisek s dvojkama ...nebo lussy.
10. dub 2014 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 jyluuuuu foootkuuuuu
10. dub 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 pregnyl to urco neni to uz neeee a to hcg ..no to dpis az utz a 2 srdicka..posledni dobou I holky s vysokym hcg mely 1 a naopak no...
10. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 tak ja jeste pockam a az to bude v krvi tak pustim pesti joooo ;))))) a hod sem foto uz tady dlouhhooo // nebyly tak at to nastartujes:grinning:ja mam takovou radost!!!
10. dub 2014 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 kdybych nebyla tehule tak letim naproti do knajpy a fakt si dam.velk6ho panaka..ale ja to u tebe stejne vedela :grinning: clovek ma hned lepsi den :slight_smile:
10. dub 2014 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele kdyz bude malej tak je to spis takovy pokopavani a az bude vetsi tak bude mit na pisku a hristi kamose :grinning:
10. dub 2014 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Ahojík, měla jsem mamatest, a je hezky vidět, není žádný duch na kterýho bych musela jít s lupou, Testnu v so, jak jsme měla původně v plánu :wink: . Děkuju :wink:
10. dub 2014 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@beryltm jenze on se nepta on je fakt jak uchyl v obchod3ch :slight_smile:)) jsem mu to rikala a on, ze prej jakej uchyl nastavajici otec prece....tak jsem rikala, ze kdyz s bubnem nestojim vedle nej tak to ti lidi neviii:slight_smile:))
10. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to máš pravdu..s mamkou ho to stejně bavit nebude.. :grinning:
10. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 no vidíš to...teď dělaj zas nový obaly..tak jsou asi lepší...mně špatně ukazoval..oproti dr.maxovi... :wink: Tak to je super...
10. dub 2014 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ale jo bude..taky jsem hrala nebyl nikdo jinej.
10. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice @kamisb jj je to hezký :wink: . Fotku dám Janinko až přijde dcera a nafotí na chytrý tel. přes foťák to není vidět nejde to zaostřit z blízka :angry: . Ale je fakt docela hezká ta čárka, žádný ducháček na lupu :wink: . A je dobře, že palečky ještě nepouštíš!!!! Přesně uvidíme podle hcg. Tak snad to bude Ok. Jak jsem psala dokud neuvidím srdíčko tak je to radost na 50% :grinning: . To jste mě překvapily s tou hodnotou hcg. To měla kamisb fakt hodně. Ale já bych radši to jedno no :wink: . Jo a testovala jsem mamatestem :wink:
10. dub 2014 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 hele bude tam jedno a zdravoucky a basta a kdyz tam budou 2 tak uvidis, ze si za chvilku nebudes umet predstavit, ze bys cekala jedno.Hele po srdicku reknes, ze se budes radovat az po 1. screeningu :grinning:..uvidis jsem tu vcera psala jaky nejhezci obdobi kdyz se furt bojime?:slight_smile:)))) tlacime kalendare ocima....:slight_smile:
10. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice Jj to je fakt :wink: , někdo to tady hezky psal, že je to na zdolaný mety :grinning: . Tak hcg je ta první :wink:
10. dub 2014 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No já už se těším až bude 7.5. po UTZ na screening a bude vše ok. Holky, nám dělali v centrum již před 1.IVF genetiku, dopadla na výbornou, ovlivní to i výsledky toho screeningu, že by teda problémy neměly být? nebo to na to nemá vůbec vliv.
10. dub 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: snad si s klučičíma věcma poradim....budu muset.. :astonished:
10. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ja a je to pravda je to na mety....furt ti nekdo haze klacky pod nohy..ja se ted modlim aby tam zustala co nejdyl a aby nemelaomotanej pupecnik ...
10. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eevvaa neovlivni vubec to s tim nesouvisi.....
10. dub 2014 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl urcite..neni to tak slozity..ja spis budu mit problem s holcicima :grinning:
10. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no mě to bylo jasný, ale mužskej má furt tisíc dotazů, já mu říkala, že klidně na genetiku půjdem znovu, a proč, když už ji máme z CARu? Chlapi :slight_smile:
10. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jako šňůru kolem krku..to jsem někde četla,že to má asi 40% maminek..docela hustý no....
10. dub 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no...já hlídala jednoho kluka..a furt chtěl hrát stolní hokej a podobný pič....to mě nebavilo.....tak jsem na sebe zvědavá.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eevvaa no mu rekni, ze genetika se celej zivot nemeni :slight_smile: takze fakt staci jednou...:slight_smile:
10. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ale to nebyl Tvuj Samik....:slight_smile:)))) uvidis je to jiny ..I kdyz je fakt, ze nw vse te bude bavit :slight_smile:)
10. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jela v Zoo I lanovkou a to mam sakra strach z vysek :grinning: minule jsme sli se psem a pocitali jsme kolik tatinku je na pisku..na hristi...a byli tam 4!!!!:grinning:
10. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Je mi to jasný Janinko :confused: . Myslím, že se bude Valče u tebe tolik líbit, že budeš přenášet :wink: . a s tou pepečník šňůrou si nemyslím, že je to tak horký. I když já na konci prvního těhotenství, už se Pavlína tolik nehejbala a taky jsem jančila, jestli žije :wink: . Letěla jsem do nemocnice :grinning: .
10. dub 2014 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek