• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@eevvaa - musíš mu vysvětlit, že to není genetika tvoje, ale prcka ...jestli myslel, že ten screening je zbytečný.
jinak držíme palečky, sice 7.5.je ještě daleko, ale uvidíš že to uteče.
Mě 2.5. čeká ULZ v 31tt tak se taky už těším, další posun někam ....
10. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele stahla jsem si do telefonu aplikaci na pocitani kontrakci..pry je pak dobry, kdyz mas ten vyvoj zaznamenanej pro porodnici....na tom kurzu nam rekla at to tatinek zapisuje, ale tohle mi prijde jednodussi.....husty:grinning: a je tam I water broke :grinning:
10. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak teda je ten můj břuch :slight_smile: dnes jsem 27tt+3.
10. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@kamisb mne pristiiii uteryyyyy utz v 31 tt ty jo taky se tesim a zaroven bojim, aby Val prospivala a rostla :slight_smile: holka za chvilku rodime...jsk ty to mas s tim cisarem?
10. dub 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb což screening jsem mu vysvětlila, že to s tím nesouvisí, ale třeba ségra byla na genetice, já nevím, v kterém týdnu to bylo a aspoň měla potvrzeno, že čeká kluka na 100% :slight_smile: a takových v rodině bylo více.
10. dub 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ti taky poporostl.cooo a to jsme se nevidely 14 dni?
10. dub 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - já přes foták fotím na makro ....a to jsou pak pěkný fotky. Myslím ty těhu testy :slight_smile:
10. dub 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - no mám pocit, že roste někdy před očima, jako dřív po ránu skoro žádný a teď je ta fotka z těch dopoledne a je fakt podle mě veliký ...i sestřička na EKG včera říkala, že jsem pěkná už na to že mám ofiko rodit skoro za 3 měsíce.
S tím císařem ještě nevím ...doktor asi rozhodne po tom ULZ a pokud bude v pořádku ta placenta ...tak nevím no ...ale myslím, že po jednom už nenechávají až do termínu. Ještě nakonec budeme mít prcky jen kousíček od sebe :slight_smile: 14 dní dřív je 23.6. :slight_smile: ...ale uvidíme no ...co vymyslí.
10. dub 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 no prenaset uz bych zase nechtela to uz jsem.sinjednou uzila s obrim plodem :slight_smile:))))) oni uz tam.pak prostoru moc nemaj. no, ale jancila bych taky :slight_smile:))))) mozna budu ted pac jak Val jede od rana do vecera tak to bude divny :slight_smile:))) no jsem zvedava a uvidis byt takhle s odstupem tehotna tak je to uplne stejny jako bys byla prvorodicka :grinning:
10. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - tak to nevím co měla za testy ...neměla ten prenascan nebo harmony test jak se posílá ta krev do ciziny? já to měla místo plodovky a napsali že to je pravděpodobně kluk :slight_smile: což ULZ krásně potvrdil :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty jo to bys porodila driv jak ja :grinning: by prtata slavili spolecne narozky :slight_smile:)) jinak mne taky prijde.ze mi ten pupek roste kazdej den ted
10. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb nevím co přesně měla, už je to sedm let. Ale my máme v rodině cukrovku a ona celý těhu měla i zvýšený tlak, možná jen z bílých plášťů to mám taky :slight_smile:. Doma mám tlak v normě a teď možná i nižší.
10. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel jak mě fotil o víkendu tak taky koukal ...takhle to vypadá, že skoro ani nemám prsa ...jak je už to břicho větší ..mě sice narostla jen o kousek....ale fakt vypadají najednou pidi :slight_smile:
ale mě narostla jen o číslo, takže ten rozdíl moc vidět není, mě se ale hodně zvětšil obvod pod nima ....a to je teda docela síla ...jako nechápu co tam roste ...to se jako roztahujou žebra či co?
10. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jo to nebyl můj Samík...4 tatínci...zrovna včera jsem říkala,že až bude větší bude s taťkou občas chodit na pivko... :grinning: :grinning: :-Že to vypadá líp,když jde taťka na pivko s prckem než mamka... :grinning: :grinning: :grinning: A přítel,že s ním chodit nebude,že Sam bude abstinent... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem milovala chodit s taťkou na pííívoo...já měla vždy malinovku..nic jinýho tam snad tenkrát nebylo...byla to rybárna....a točili se tam vždycky kuřata.. :grinning:
10. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - aha tak to se dřív asi ještě nedělalo, tak to nevím ...
10. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..Ti pěkně narostl...dřív jsi tam měla takový malý bříško..jen tak dál... :grinning:
10. dub 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak to měla z plodovky..ale na 1000 asi néé..testy krevní se tu ještě nedělali...první byl Maternit 21 plus a je tu asi 3 roky...
10. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No jo tak to zas nevím, jak se to tam nastaví :grinning: , no antitalent na tyhle věci :unamused: . Prostě až přijde z práce tak to vyfotíme :wink: . A bříško máš hezký, aspoň si tam hezky může plavčit :wink: . Já měla hrozně plodový vody,měla jsem břicho jak když čekám dvojčata :angry: , ale je fakt, že jsem vyrodila 11 kg :wink:
10. dub 2014 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně taky vyrostly jen o číslo..ale neboj,ješště povyskočej...po porodu :grinning: :grinning: :grinning: No jinak se fakt asi roztahujou žebra nebo co.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jééé to se mi doufám stane taky,že budu mít 11 kg po porodu dole.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl No jo ale přibrala jsem 18kg. Byla jsem jak koule :wink: . Jenže ve 23 letech to bylo hned dole na původní váze :wink: . Teď se budu muset hoooodně hlídat, neb ráda jím a přibrat 18 kg tak to už v životě nedám dolu a hlavně, nemám startovací váhu jako v těch 23 letech :angry: .
10. dub 2014 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@pavlina1976 ja v porodce nechala taky 11..Kuba 6 a twn zbyek voda a placenta
@kamisb no hele jako I moje prsa zacinaj vypadat oproti pupku male :grinning: no nevim co se pod nima roztahuje, ale je to tak!!!!
10. dub 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 hele ja ted pribrala zatim 4-5 kg to zmaknes.... :wink: nema cenu se moc trapit, alw je fakt, ze nabrat zbytecne moc je v nasem vwku fakt bkbost..ja pocitam, ze tech 5 jeste naberu
10. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 ja u Kuby nabrala 12 ..
10. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 hm..já už mám 16kg... :grinning: Tak mě se nikdy nehublo dobře...takže jsem zvyklá...a jako trápit se hlady v těhu a tím,že nebudu jíst sladký..na to se fakt můžu...to pak radši budu cvičit....a vynechám sladkosti...
@janice_opice Odkdy se Jani nemá jíst to sladký kvůli porodním cestám? 6 týdnů před porodem?
10. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice, @muddledgirl - jsem se teď měřila minulý týden přes pupek 99 a teď 103cm, a pod prsama jsem mívala normálně 75 a teď mám asi 82 ...to je sakra rozdíl teda ....jsem zvědavá jak pak budu kopovat kojící podprdu ....asi hold v červnu naběhnu do HM a snad něco bude.
a asi má malej hodně vody, protože žádný velký kopance necítím, jen si tam tam asi cvičí ...dělá boule na bříšku a převaluje se. Ale nic co by "bolelo" ...ale vrtí se a to je hlavní.
10. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak to je krásný 12kg. Nechci se trápit, ale místo koblížku si hold vezmu třeba rajčata s mozarelou :wink: . Je fakt, že v těch 23 letech jsem cpala od rána do večera :grinning:
10. dub 2014 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježiš já se radši neměřim....stačí mi ta váha......No kupovat prý tak 4 týdny před,dřív ne....Buď ráda,že máte HM... :wink: já tam toho taky moc necítím...jen občas bomby..třeba když jsem včera spěchala z aj.. v dešti domů.....Jednou za pár dní..si poslechnu srdíčko a je to....
10. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak mám 107,když se změřím u pupíku..to je masakr.. :grinning:
10. dub 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl hlasim pres pupek 116
10. dub 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek