• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice aha....hm..to teď je těžký já moc pomazánkový od těhu nejím....a tavený sýry taky ne... :grinning: :grinning: :grinning:To neva..tak já si dám s máslem a cibulkou ...děkuju kočííí
10. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to mi povídej....manžel jeden čas chtěl přejít na plyn, ale to je příšerně drahý.
kolega v práci si kotel na uhlí kdysi předělal na plyn a teď "pláče" jak se to nevyplatilo a jak je to drahý.
Jedině, že to je pohodlný jinak nic.
Ještě si do baráčku udělali krb tak topí hlavně v nich dřevem a plynem jen dotápí.
10. dub 2014 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - teda tak to bych asi umrzla ...já jsem hrozná. Ted se topí a stejně mě zebou nohy, ještě že mám takový ty bačkůrky velký chlupatý s drápy...dřív jsem měla ty dětský tygry :slight_smile:
10. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja se plynu bojim holka ; (ale drahy to je to jo des:(
10. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: já jsem o.k. po tý vaně...super...a to nebyla nijak horká....se hoděj takový bačkory...
10. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - to jo a kor když pod náma je garáž a tam se natopí tak je to prostě znát, a to máme pod kobercem položený takový modrý izolační desky ...dávajjí se i pod plovoučku, ale moc to nepomáhá, i když je znát že tam jsou, dřív tam nebyly.
10. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no je fakt,že jak tu nemáme koberce a pod náma nikdo,tak je to znát...musím se hlídat abych nosila bačkory...protože jinak jsem schopná od noh hned nastydnout.. :grinning:
10. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb my bydlime v cihlovym baraku z 50.let, ale ze vsech stran jsme chraneni tak mozna proto tu neni zima
10. dub 2014 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb ale ja jsem vcelku otuzila..
10. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já myslim,že my taky v cihlovým...z jakých let nevim....my jsme taky chráněni....jen zezdola ne...ale jestli je zateplený..Ty jo..fakt nevim no.. :grinning: Já jsem normálně taky otužilá..teď mi je zas vedro.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl a nejsi tehotna?:grinning:
10. dub 2014 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
holky tak my vyrazime na ten vrakač tak navecer paaa
10. dub 2014 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - pá ja za hodku na ten nákup pokud nezačne lejt
10. dub 2014 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
10. dub 2014 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice

@kamisb tak jsem byla na socce odevzdat profesní dotazník a předat zprávu od gynekoložky..dnes odpo jdu ještě k obvodní..to jsem zvědavá co ta bude řešit.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak hlavně at to je v klidu, ted si myslím, že to bude ok ...těhule jsi ...tak co ...
10. dub 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :wink: pinda mi s úsměvem řekla,že mě stejně asi pozve ke stání..já doufám,že ně..přijde mi to na hlavu.....ale tak důležitý je...že i kdyby mi to neprodloužili a vyhodili mě z práce..tak jsem v ochranné lhůtě a nárok na MD by byl..
10. dub 2014 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jj to jo, ale tak uvidíš...tak zatím pa ..mizím na ten nákup, snad nezačne pršet na bus to jsou asi 2km
10. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsme zpět z vrakoviště ufffffff
@muddledgirl no to teda nechápu proč si tě jako pozvou ke stání s takovym pupkem :/
10. dub 2014 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se připojuji holky do debaty, my teda topíme a to dost já jsem tu z jihu na to teplo fixovaná, takže těch 23-24 stupňů musí být, a vůbec mi není blbý topit v dubnu!!!! My totiž topíme od září až června pomalu, pokud nepříjdou nějaké pařáky dřív :grinning: máme plyn, takže je to pohoda, teda ale jen do chvíle než příjde vyúčtování, to je pak spíš k pláči :grinning: :grinning: ale máme topení v zemi, na tom dlažbu, takže jak je ti teploučko od noh, tak je to fakt hned jiné teplo a to tělo, takové rychle ohřáté....
jinak MS dorazila, jupí jou a už jsem si volala do car, nakonec jsme to dali na sobotu, protože chtějí i muže, takže nám to krásně vyšlo, že ten den jde posunout, musím tam ráno na krev a utz a podle profilu mi pak nasadí hormony, no a můj jen krev taky na hor. profil.....tak už to odstartujem a já jsem posraná strachy, ještě že čekám ten dvojkový úspěšný balíček od Pavlínky, a od Janinky ty zavařovačky s těhu bacilama :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pavlina1976 hustý, tleskááááááám tak to je pecka Pavli, samozřejmě, že jsme tu o tom nikdo nepochybovali, protože jsi to měla od začátku snovou jízdu :wink: tak držím dál, ať pěkně roste hcg a v podělí je omračující, ale rozhodně nečekej, že z toho něco poznáš, opravdu je to ošidné, jestli jsou dvě spíš až po srdíčku, ale vím, že jsi skromná holka a jedno ti stačí, ale neboj těšila by ses i na dvě, jen ten začátek je trochu wau, takže užívej pěkně dvojky // čůrej si jak chceš na testíky, ale začátkem května očekávám ten // balíček s velkou mašlí tady na moravě ju :wink: ....
10. dub 2014 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@coralin ahoj Kači, dnes mi začala MS a v sobotu jedu pro gonal, takže už mi to začíná :wink: a co ty zlatíčko, jak to vypadá u vás?
10. dub 2014 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 Ahoj Martinko, tak dnes samé dobré zprávy koukám, ty ms a já // :grinning: . Jéé jak já na tebe myslím Martinko mooooc fakt :grinning: . Ať to jde hezky jako po másle a samé dobré zprávy jako se to dařilo teď mě :wink: . Už vybírám jakou mašli ti na balík zavážu :wink: . To víš, že zítra ráno zase testnu, jestli se někam neztratila :grinning: . V úterý s výsledkem hcg už budeme chytřejší, doufám, že to bude pěkná hodnota minimálně přes 500 :grinning:
10. dub 2014 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice tak snad nakonec ne...ale ta paní chytrá se tak tvářila.. :grinning: debílci fakt...
10. dub 2014 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 já měla jen 195 po 14-i dnech.... :grinning: Embryjko jsem měla 3 dny staré :grinning:
10. dub 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Jo? Je to fakt asi hodně individuální :wink: . Oni říkají, že přes 100 je fajn a nejdůležitější je, že roste :wink:
10. dub 2014 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 divej pac ted budes uspesna kvocna tak potrebujes teplo to je jasna vec.....takze si top a sed na tech velikonocnich vajcich pekne v teple at se z nich pak pekne vylihne kuratko nebo kuratka.Priprava na balik viz foto ; )
10. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 tys mela blastocysty budes mit vic nez ja a muddle
10. dub 2014 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 ja mela 13.den 110 jenom po osmibunkach
10. dub 2014 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 když mě zavřeli do nemocnice v 5+4...tak se teda doktorka moc netvářila na tu moji hodnotu a divila se,že mi ji nebrali znova..trapka..přitom prcek je jak má...hlavní,že roste..a četla jsem i o holkách co měli 70 nebo 50 ale ne po transferu..
10. dub 2014 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek