• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@pavlina1976 přesně tak,jak píše Jani
10. dub 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 a o 3 dny pozdeji 598 a o dalsi nejakych 4000 fakt dulezity ze roste
10. dub 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl presne tak
10. dub 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jsi fakt boží, tos mě dostala a máš pravdu, budu pěkně v teple si tu sedět na těch mých velikonočních vejcích a doufám, že si vysedím dost kvalitní a pěkný děti :grinning: :grinning: a ty šupej ještě pro tři víčka, ať mi to někam neuteče ta moje těžká těhu podpultovka :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice tak mě už pak krev nikdo nebral no....viděli hned srdíčko v nemocnici..tak ani nevím jakou rychlostí stoupalo... :grinning:
10. dub 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 to chápu, jak člověk uvidí dvojmo, tak by nejradši každé čůrání na záchodě si tam hodil jednu papírovku do proudu :grinning: :grinning: neboj určitě už bude jen tlustnout a tlustnout až z ní bude mega čára, že předčí tu kontrolní :wink: sice máš ještě pár met před sebou, ale já ti tak závidím že už jsi v této fázi a ještě tak krásně dvojité, kéž by mi to šlo tak pěkně jak tobě holka a nejen mě i pro manžu potřebuje držet palec :wink:
10. dub 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Martinko od soboty držím palce a nepustím až do srdíčka!!!! Bude to Ok uvidíš holka zlatá :wink:
10. dub 2014 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 děkuji Pavli moc, je hezké, že se tu tak máme :wink:
10. dub 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky já jsem se teď tak rozčílila, že se úplně klepu :angry: . Na manžela, když nemá náladu tak se chová jak blázen fakt. Dostala jsem přednášku, že jsem si koupila activie nápoj, že je o 5ti korunu dražší než acidofilní, normálně to neřeší, ale přišel z práce a chtěl se asi pohádat. To víte kdo je nejblíž to odnese. No a pak na mě byl sprostej, tak jsem strašně rozčílila. Tak doufám, že tam ještě zítra mimi bude. Že si neřeklo, že tady teda nebude :wink: . Ach jo. Jo a řekl, že se ani neomluví, že je to normální :angry: . Tak sedím a brečím, to víte ty hormony dělaj :confused:
10. dub 2014 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavli nwboj to bude dobry..mimco tam urco je....my se taky hned na zacatku pohadali a ja bulela jak zelva....nekdy ti chlapi proste jsou na zabiti...ale on si to uvedomi neboj..
10. dub 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 testuj az v sobotu hcg stoupa kazdy 2-3 dny a neboj...
10. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Snad jo :slight_smile: . Bude mít mimi trénink napřed Pája a teď chlap. O víkendu máme zrovna slavit narozky a máme pozvaný kamarády. A já teda první nepřijdu. Je to na zvyklej, ale už toho fakt mám dost :wink: . Tak to bude oslava fakt :confounded: . Já se s nim bavit nebudu. Je to hold beran a nepřijde, myslí si, že je vždy v právu. Já jsem začala jako první vždycky, ale už fakt ne. To si pak bude myslet, že mě může do prdele posílat pořád a kvůli takové blbosti....Je zlatej, ale tohle je s ním fakt těžký když má to svoje období :slight_smile: . Děkuju :wink:
10. dub 2014 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - teda to je uličník ten tvůj manžel ....asi bych s ním chvíli nemluvila.
Vyčíst 5 kč a pak být ještě sprostý ...no to je docela síla.
Ale ono se to jistě uklidní a prcek se udrží neboj.
A kdy uvidíme ten dnešní testík:?
10. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jj je to s ním hrozný když má ten svůj den. Nejhorší je, že si myslí, že je v právu a nepřijde se omluvit. Já jsem vždy přišla. Ale už toho fakt mám dost. Pak si myslí, že si může dovolit všechno. Taky s ním mluvit nebudu, je mi to jedno :wink: . Teď mi záleží na mimi a mám Páju tak to není tak hrozný jako pro něj :wink: hihi. Normálně mě poslal do prdele chápete to? A ještě řek, že sprostej není a že na něj nemám zvyšovat hlas :angry: . Akorát, že máme v so narozky oslavu a že přijdou kamarádi, tak to bude takový blbý, ale bavit se s ním nebudu. Měli jsme jet zítra nakoupit atd. Tak ať si to užije když je tak chytrej. Mám jí do prdele a jsem vymaštěná, tak ať si to zařídí :wink: . Jdu za dcerou, aby to zkusila vyfotit, je to takový ten test s tím sklíčkem nahoře, tak snad to bude nějak vidět :grinning:
10. dub 2014 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no víš jak to je Pavli, ono se vždycky největší hádka udělá kvůli hovnu, tudíž pětikoruně :wink: třeba je zatím, ale opravdu něco blbýho v práci, nebo po cestě a jak říkáš, kdo je pak po ruce, tak šup mu taky něco na hlavu, ať nejsem v nervu sám, ale neboj mimi to zvládá s přehledem a jen si dělá čárky, že to pak tátovi pěkně vytmaví až ho bude mít např. přebalovat :grinning:
no ale v každém případě bych se s ním nebavila a pokud nemáš nakoupeno už na víkend, tak bych to klidně prachsprostě zrušila, dá se to omluvit na bars co .....navíc já jsem suk, takže bych to vydržela, fakt než by došel chlapec, a kór po tom co jsi si teď i pro něj prošla, krmíš se tu hormonama, absolvuješ anestezii, rveš se utrošem po kterém je člověku šoufl jak prase a on by tě měl na rukách nosit a né být sprostý :angry:
10. dub 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
10. dub 2014 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
autor
@pavlina1976 ja bych s nim taky nepromluvila..a vydrz to....presne jak pise marti..jsi nacpana hormonoma a drzis mu potomka a on takhle tak at se probere ted na tebe ma byt hodnej..
10. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 juuuuuu to jsou dalnice
10. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 Viď. Děkuju za podporu. To, že dělá kvůli jogurtu, bych dala, ale mě tak šíleně nasralo, že když jsem na něj trochu zvýšila hlas, tak mi řekl, abych šla do prdele a že jsem vymaštěná. Nejhorší je, že on je rapl a nemyslí to tak to vím. ale to se prostě neříká!!!!! Co si to vůbec dovoluje :angry: . :angry: A jestli se neumí ovládat tak má smůlu. Víš, že o tom hodně přemýšlím, že bych to zrušila? Že bych všem napsala, že se to překládá :wink: . A na co že se můžu vymluvit Marti? To jsem nějak nepochopila :grinning:
10. dub 2014 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @martas14. Jste hodný holky, že mě podporujete. Taky si myslím, že je to správně. A nebo oslavu uděláme a já se s ním prostě nebudu bavit a kdo se zeptá tak to řeknu proč se s ním nebavím. Ať se aspoň trochu stydí :angry: . Fakt mě nakrnul :angry: . Mám štěstí, že mám tu Páju, přeci jen se bavím s ní a on kouká jak tvrdý Y :wink: . To víš, Pája drží se mnou :wink:
10. dub 2014 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Docela je hezky vidět viď? Je to ještě trochu lepší v reálu :grinning:
10. dub 2014 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jsou super!!! ne docela hezky pockej v sobotu!!@
10. dub 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 krásně je to vidět....fakt...bomba...
10. dub 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - čárka je krásně vidět, v sobotu je pak vyfoť hezky vedle sebe aby byl vidět ten rozdíl.

a manžílkovi bych řekla, ať si nakoupí sám ...oslavu si užij, ale s ním přeci mluvit nemusíš ....
10. dub 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb :grinning: . Děkuju :wink:
10. dub 2014 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já to měla míň vidět.....na krev jdeš v pondělí? Jsem mrtvoš..jdu se natáhnout..bolí mě kozenky..asi zase rostou.. :grinning:
10. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb dneska dorazily olejicky to byl fofr....
10. dub 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 no krásné dálnice, fakt pěkné na to že mají ještě čas :wink:
já nemyslela nic konkrétního, jako že se dá vymluvit na bars co, že třeba nemoc, průjem atd. :slight_smile: no teď ještě záleží čí to jsou narozky, bo kdyby jeho, tak ho prdím a nenachystám fakt nic a když moje, tak bych si to se svýma kámošema užila a dělala, že on je tam páté kolo u vozu a těžce ho ignorovala...... beru, že člověk může ve vypjaté situaci vyletět, ale aby někomu řekl, že má jít do prdele a že je vymaštěný, to si opravdu dovolit nesmí a v tvém stavu, je to přímo trestný!!!!...já si ani nedovedu představit, že by mi to chlap řekl, ten by snad za něco takového mě musel omluvit zlatem :grinning: :grinning:
10. dub 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - jj taky mě to překvapilo, ale já je zatím nenačala ...jen uklidila mezi věci, pak se mají ty olejíčky skladovat v lednici.
ale hezky voní ty mastičky.
Kamarádka ten mandlový olejík kpe co vody místo mýdla ...a tím dětským pak maže po koupeli.
Snad tam jsou oba, teď nějak nevím ....
10. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 souhlas mne tohle rict tak by bylo fakt zle a ticho
10. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek