• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@kamisb jj jsou ja je neotevrela to az za 75 dni treba :slight_smile:)))
10. dub 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hlavně prý nezapomenout do nemocnice ten fenyklový olejíček ....ale každý mimi je stejně jiný :slight_smile:
10. dub 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @martas14, to taky je zle a ticho a bude děvčata. Asi to všem napíšu do sms ať jsou připravený.....Jsou to narozky naše. Jsme od sebe 14 dní....
10. dub 2014 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to bych nedelala nepsala bych sms..to minprijde moc kdyztak az osobne kdyby se ptali...Bavila bych se se vsema a na nej prdela
10. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976
@kamisb
@janice_opice já bych to normálně slavila...teda...tak jestli je takovej,že něco vystřelí a nemyslí to tak..jsou takový povahy..já jsem taky taková...ale za 3 minuty mě to přejde...kvůli takovýhle věci bych narozky fakt nerušila..
10. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako my na sebe občas taky zvýšíme hlas, ale rozhodně bych je neposlala někam ...a nebyla sprostá.

@pavlina1976 - smsku bych taky nepsala. Nevíš kdy to přejde, a přeci jen hádky mají zůstat doma ...

holky dobrou noc, dneska jsem nějak unavená a ani nevím proč ...jdu spát
10. dub 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jasny nerusit, n8komu nepsat uzit si to a jeho nechat vydusit :slight_smile:
10. dub 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 jasně,že by mě to vytočilo...ale já bych ihned taky něco vystřelila...a bylo by to vyřešené... :grinning:
10. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb souhlas ja jdu taky jsem.mrtva posledni 3 dny....dobrou noc....
10. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb brou brou....tak já sprostá být umím...ale zrovna tohle taky nechápu no.... :wink:
10. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobrou kočky.
10. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl dobrou :slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj děvčata, mám chvilku, tak nakukuju, jestli nemáme novou těhulínu a ono joooooo :grinning:
takže @pavlina1976 moc gratuluju! :slight_smile:
A řekněte mi kdo má nejblíž k porodu?
@janice_opice ty že jo? :slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lussi cau jednovajko no jo jaaa, ale pokud bude mit kamisb planovanyho cisare tak.me mozna predbehne...Ofiko ja v zavesu kamisb a pak muddledgirl ;)) a jak se citis ty???? vse ok?:slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahoj kočko...tak co Ty,jak se vede? Doufám,že parádně... :wink:
10. dub 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek copak asi delaj pidisci, jestlipak byli uz venku?:slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem myslela, že už jste šly chrnět :grinning:
@janice_opice tak to je ještě chvilku čas, já jen abch něco nepropásla nějaký porod onlájn :grinning:
@muddledgirl zatím dobrý, včera jsme byli na Matějské, tak jsem byla ráda, že jsem vytáhla prdel z baráku po dlouhé době :slight_smile:
Zítra frčím zase do Podolí na kontrolu, snad bude vše ok :slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už víte co budete mrňousům kupovat za kosmetiku? Nechci nic moc drahého, když budem mazat dvakrát, ať nás to moc nezruinuje. Na Fífu jsem měla Weledu a Sebamed a teď nevím :unamused:
10. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jééé...tam jsem byla asi v šesti,sedmi letech s taťkou a se ségrou..bylo to príma....No..kosmetiku kromě věcí na očíčka a na bříško tak nějak mám...Weleda a Sebamed mi přijdou předražené..Já mám johnson a Hippo....a uvidíme co bude sedět...olejíčky,keré jsem původně koupila pro mimi teď patlám na sebe... :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi tak držím pěstičky,ať je vše v conejlepším pořádku.. :wink:
10. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lussi ja zkousim prirodni..oni toho mimca zas tak moc nepotrebuji ale ted chci zkusit prirodu z www.eone.cz a dle rady kamisb steartovaci sadu z www.karelhradek.eu pry je to dobry a dlouho vydrzi a pak se uvidi co bude mimcu vyhovovat..sudokrem nebo rybilka....
10. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl teď je to tam taky príma, ale drahé jak prase. To aby fakt člověk celý rok šetřil, když tam chce jít s více dětma. TAkový ten obyč kolotoč pro nejmenší stojí 50 kč a párkrát se to tam otočí a pak ty atrakce pro velké už stojí kolem stovky, masakr :confounded:
Taky jsem přemýšlela o Hippu, Weleda a Sebamed jsou fakt drahé a předpokládám, že jsou ještě dražší než když jsem je kupovala před lety :unamused:

@janice_opice jo dík, mkrnu na ty stránky :slight_smile: Sudokrém je bomba, tím se mažeme celá rodina. Ale po koupání to chce něco mazlavějšího, tohle je takové tuhé, blbě se to roztírá, tak jsem to Fífovi mazala jen na zadek, zbytek tělovým mlékem. Oleje jsou na prd, to mi vždykcy nechalo fleky a byli jsme umaštění ještě ráno :grinning:
10. dub 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jo jo..to věřím...nevím jak dnes,ale ještě v takových sedmnácti jsem milovala centrifugu... :grinning: :grinning: :grinning: Sudocream všichni chválí..pak se dyžtak koupí....a rybilky a podobné mastičky mám doma taky.. :wink: Takže koukám,že jsem neprohloupila,když mám i tělové mléko na baby....oleje jsou mastné no..dost... :grinning:
10. dub 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já loni sedla do něčeho co vypadalo jako centrifuga a málem jsem se posrala strachy, centrifuga byla proti tomu dětský kolotoč :grinning:
10. dub 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ještě je výborný Imazol na opruzeniny, když měl malý červenou prdelku, tak nám Sudokrem ani Rybilka moc nepomohla, Imazol jo, mažu se tím i já, když se mi udělá hnusnej beďar :grinning:
10. dub 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi kočííí..já vůbec nevěděla,že to jsi Ty...sranda...až teď jak jsem koukala na fotky..a tam jsi i blond..jsi si změnila profilovku,viď? :grinning: :grinning: :grinning: Imazol..zkusím zapamatovat.... :grinning: :grinning: :grinning: Nevím..jestli bych dala teď i ten dětský kolokoč/centrifugu.../ :grinning:
10. dub 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jinak pecka fotky...a máš krásný vlasy... :wink: a skoro na každé fotce vypadáš jinak.. :wink:
10. dub 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy nespíte ? :slight_smile:
10. dub 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
dobre rano
11. dub 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj, není startovací sada od Karla Hadka a ne Hradka?
11. dub 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek