• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
autor
@tygrisek09
@lussi jo je dik tygrisku ten blbej telefon mi to opravuje ..tak lussi www.karelhadek.eu..
Tygrisku a jak se mas?
11. dub 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jen pro někoho, kdo by se po něm pídil tak jako já :slight_smile: používala jsem jeho kosmetiku v pubertě na akné a spokojenost největší
11. dub 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsme tři dny od Tebe, takže dnes 29+0, začínáme 30. týden, už je to docela záhul, břicho mám jak se synem těsně před porodem, dnes máme kontrolu v Podolí a růstový utz, tak jsem zvědavá, kolik holky váží. Jinak nám v úterý odešlo auto, manželovi se podařilo zadřít motor, takže řešíme, co teď. Plánovali jsme i tak koupit větší auto, abychom se do něj všichni vešli.
11. dub 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak hlavne ze jste ok to je dulezity....mmo jo tak vlastne ty mozna budes rodit driv jak ja vid s dvojcatama? vypada to zatim.prirozene nebo ti planujou cisare?
11. dub 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ja mela 16 den po et 3412 :grinning:
11. dub 2014 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice určitě bude císař, i syn byl z mých zdravotních důvodů císařem a teď jsou to dvojky, tak kor, jinak se prý rodí 38. týden, ale tím že syn je v 34. týdnu, tak je hodně velký předpoklad, že i holky budou dřív
11. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 zavadeli mi 2 vyhatchovane blastulky a chytla se jedna :wink:
11. dub 2014 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak počítáme s polovinou až koncem května, co Ty?
11. dub 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahoj, dnes jdu také do Podolí. Chodíš do poradny?
11. dub 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no ja vubec nevim termin mam 24.6. tak uvidime jak se ji bude chtit.:slight_smile:) cisare mi nikdo neplanuje..sestilikovyho Kubu jsem porodila normalne ve 42 tt tak uvidime....doufam ze tam vydrzi do toho 40 tt :slight_smile: v utery jdu na posledni velkej utz tak jsem zvedava co mi rekne...Mala urco vcera jeste nebyla hlavou dolu :slight_smile:)
11. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 nadherny testik moooc :wink: je to parada :sunglasses:
ten muj me taky hned na zacatku vytocil.taky jsem vydrzela a nesla za nim a za dva dny dolejzal.ja delala jeste chvili drahoty to je jasne :grinning:
11. dub 2014 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice my budeme rádi, pokud se holky narodí po 34. týdnu, my s doktorem v Podolí jedeme po jednotlivých fázích, první krok byl vydržet do 24. týdne, potom do 28. týdne, 30. týdne (což máme splněno) a teď bych ráda ten 34. týden, na poslední velký utz ještě nevím, kdy půjdeme, jinak chodíme co 14 dní na růstový utz, tak jsem dnes zvědavá. Jinak mi zjistili těhotenskou cukrovku, takže to je taky radost
11. dub 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 hele to je jasny a super, ze drzite pohromade a urco jeste nejakej cas vydrzite....Tak ja jak rikam prvni jsem prenasela a porodila normalne, problemy zadny takze uvidime.po dlouhy dobe mw bude kontrolovat spodem tak doufam, ze nebudu prekvapena nemile...onobo tech dvojek jsou ty kontroly jiny no. ja jdu prave v utery na rustovej utz...a cukrovku nejak lecis nebo se musis jen hlidat?
11. dub 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cukrovku řeším zatím jen dietou, ale stojí to za prd :slight_smile:
11. dub 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 to je jasny ale rikej si, ze to je jen na par tydnu a pak to prejde :slight_smile:
11. dub 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčátka :grinning: , jste tak hodný, je moc fajn, že jsem tu taková skvělá parta :wink: . Dnes jsem si dělala testík zas nějakej jinej a holky takovej jenom duch :unamused: . Koupím ty proslulý dr maxe :wink: a zkusím testnout ještě odpol. Ale byla horší než včera :unamused: . To budou nervy do úterý na to hcg až se dozvím hodntou a bude jasno :wink: . Jestli zítra nebude silnější tak mě trefí :wink:
11. dub 2014 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno :grinning:

@muddledgirl jo no, já jsem takový chameleon :grinning: Teď čekám až se mi vymeje ta zrzo barva a mám nachystanou oříškovou, tady u té je debilní, že jdou hned vidět odrosty :unamused: Snažím se vychytat můj odstín , abych se nemusela barvit a pořád se nemůžu trefit. Nejraději mám blon, ale ty vlasy dostávají zabrat a teď v těhu mi to navíc vůbec nechytá, teda chytá, ale tak různě prapodivně, že vypadám jak debil :grinning:

Jdu nahodit fasádu a frčíme do toho Podolí, tak všem krásný den kočeny, tady je nádherně!
11. dub 2014 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 netestuj kazdej den stoupa to kazdy 2-3 dny takhle se z toho zblazniss a kup si na zitra fakt Maxe...neboj se nic a hlavne se nenervuj....
11. dub 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi - ahoj, s těma olejíčkama ...tak kamarádky holčička za celý rok neměla jedinou opruzeninu.
ale jestli to bylo olejíčkama nebo hold holčička na to netrpí to Ti nepovím.
Ale kamarádka trpí na exzémy a tak si v tomhle libuje jak je to super.
ještě nezlikvidovala ani litrovou láhev co má po koupání a to byl včera malý rok.

jinak hodně štěstí na kontrolu ..ke komu chodíš?
11. dub 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - ahoj, hele klid ...nemůžeš srovnávat čárky na různých testech ...to by jsi pak zcvokla ...každej se chová trošku jinak a i když píší že to jsou 10 citlivost, tak se to může lehce lišit.
a dr. maxe doporučuji :slight_smile: na něm jsem měla 12den dálnice :grinning:
11. dub 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi tak tam pozdravuj, my jedeme odpoledne do poradny a na růstový utz
11. dub 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - teda děvčata ...tak se držte ať vydržíte v jednom co nejdéle.
Někde jsem četla, že když se rodí dřív tak se pak píchá nějaká injekce na dozrání plic, ale to v Podolí jistě vědí :sunglasses:
11. dub 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a kam se vlastně teď chodí Kubík? na Pod Marjánku? Na jazykovku?
11. dub 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb @janice_opice Ok holky, dík :wink: . Věřím jim. Tak uvidíme :wink:
11. dub 2014 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, tak Ti řeknu, že se mi začíná spát čím dál hůř ...večer ještě v pohodě usnu, ale když se v noci vzbudím tak je to hrozný.
BOlí mě na jednom místě pod žebrama a to jak vepředu tak vzadu ...jediný co by tak asi pomáhalo se chodit ...to se asi nehrbím či co. Jinak většinou to bolelo až odpoledne a dneska to přes noc nepřestalo.
Na zádech se začínám pomalu přidušovat, tak už můžu spát jen na bocích ...a to máme před sebou ještě tak 2,5 měsíce to jsem na to pak teda zvědavá :unamused:
11. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj, první vlnu kortikoidů už máme za sebou, příští týden nás čeká druhá, je to lepší, když by se holky rozhodly na svět dřív, u syna, který je narozený 34+0tt, tak už je nedávali, teď po dvou letech je to jinak, už se dávají až do 34+6tt, pokud hrozí předčasný porod
11. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - tak furt lepší to píchnout než ne...tak super a držte se.
asi už máš nařízený klid i když ono s prckem to asi moc nejde co?
11. dub 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jasna vec!!!! jak pise kamisb ..udelej di kaficko dej si zmrzku pomuchluj se s cicama a mysli na prdolky v brisku...
11. dub 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@tygrisek09 ne on ma dysortografii takze jazykovka moc nehrozi..mluvit mu jde, ale se psanim je to horsi..navic na pod marjanku taky nemam nejlepsi reference..
11. dub 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jen se ptám na školy v okolí a co tak rodiče různě povídali
11. dub 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek