• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb hele mam to samy..ale pomohlo spat s otevrenou ventilackou....dneska jsme ji nemeli jak se ochladilo a zase jsem spala blbe....na zadech uz nemuzu vubec taky takze stridam boky ..mezi nohama narvanej kojici polstar a kus u pupku a zbytek dalsi polstar..blby je se s tim vsim.otacet :grinning:
11. dub 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj, klidový režim mám skoro od začátku, teď je syn u babičky a evidentně si to dost užívá, já tak trávím čas doma, pak 2-3 dny v nemocnici
11. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no ted nejak z marjanky odesli I 2 sedmaci..mne teda fakt tezce vadil ten system hodnoceni..a pak ta:smiley::cry: sikana..Kuba je na Jana Amose Komenskyho..a vcera prinesl po 2 letech normalni znamku z matiky ne body :slight_smile:
11. dub 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj, body, procenta, taky jsem to nesnášela, zase pohled z druhé strany :slight_smile: To mě mrzí, pokud jste zakusili, co to je šikana :frowning2: doufám, že to teď bude v pohodě
11. dub 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no ja si myslim, ze I pro ucitele to musela byt nebo musi byt desna prace...ja doufam, ze snad bude..je to mensi vic rodinna skola a je tam cas se tem detem venovat...hlavne se vsechno dozvim hned :slight_smile:
11. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je prima, hlavně ať se tam Kubíkovi líbí. Je to důležité i pro budoucnost. JJ, počítání bodů a přepočítávání na procenta mělo jedinou výhodu a to, že jsem uměla perfektně procenta. Jinak to bylo na hlavu.
11. dub 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak mě mezi nohy zatím furt stačí peřina a pupek už leží na matraci takže pod něj nic nestrčím, max kus peřiny a to hned začne Áda protestovat ...takže už mám peřinu jen občas pod zády abych neležela jako úplně na nich, ale tak na půl no....to někdy jde. A už jsem si musela ohnout polštář abych měla hlavu a dost výš než zbytek těla.
11. dub 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09
@janice_opice Hadka znám...myslela jsem,že to není Hradek :grinning: No,ségra jeho kosmetiku používá a akné má pořád...Já jsem jinak očichávala od něj nějaké věci a smrděli mi..takže za mně ne to,k čemu si nemůžu čichnout...ale každá jsme jiná...ségře a sestřence jeho věci například hrozně voní... :grinning:
11. dub 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj pidísku..já už pak šla spát... :wink:
11. dub 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ty kráso...to bylo hcg..co Ty prdelko..jak je?
11. dub 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 testovat by se proto mělo stejnými...čárka byla krásná..neměls mamatest zas?Určité sady jsou úplně na h....a blbě ukazují čárky...já měla furt samý duchy na mamatestu a pak na dr.maxovi už byli hezky vidět... :wink:
11. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jsi kadeřnice? Pokud ne,těžko vyhmátneš odstín,který by byl hodně podobný Tvé barvě.ale kaeřník to určitě zvládne.. :wink:
11. dub 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dnes ci v pondeli velky ultrazvuk.bojim se toho cipku.snad bezlobi a zase se nezkracuje :unamused: jak zavadim utros tak cipek vubec necitim.vzdy jsem o nej zavadila. :frowning2:
11. dub 2014 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ty jo..to to letí...a jsi v nemocnici? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Budu na Tebe myslet,aby ne.... :wink:
11. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele takze Adamek joooo?
11. dub 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ono v tehu s tema barvama kor s tema blond je to risk....pac jak se meni pigment tak muzou chytat prave jinak....
11. dub 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..blond vůbec chytaj jinak..letité zkušenosti..já nevím..jakou má Lussi přírodní.. :wink: Já mám šedou myš na hlavě...tak k té se vracet nechci...ale byla jsem milionkrát taky blond...a taky mi to slušelo.... :grinning: Si věřim co...
11. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jojo jsem porad v nemocnici.snad se to nehorsi.at to zustane jak to bylo pred tim :unamused:
11. dub 2014 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mela taky milion barev na hlave, ale blondatou kdysi asi na 1 den a to teda pro me nebylo...nejvic cerna, ruzny oddtiny hnedy a zrzavy a po cerny nejvic cervena taky ruzny odstiny...
11. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm :wink: neboj zatim ...předčasně se nestresuj kočenko....a tak co s tebou tam vlastně dělají? Dávají magnézko?
11. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jsem zase vyrizena z paleni zahy a to jsem si jeste v nedeli libovala jak od ni mam tentokrat klid....je to hnus a uz to bude takhle az do konce :(
11. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já měla zas černou jednou v životě...mně se to i líbilo..škoda,že nemám fotky...ale na to,jak se výborně opaluju,tak jinak jsem šílená bledule....takže ta černá ke mně celoročně fakt nééé...Je fakt,že co chodím ke kadeřníkovi mám ty vlásky zdravější..teď mi dal olejovou barvu...která nemá takové výrazné odstíny,ale zase skoro neničí vlasy..já po těch drogérkových měla vlasy jak sušenky....
11. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to hnus...pálení žáhy....
11. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo je to hnus..s Kubou me palila uz od 6. mesice tak jsem si ted libovala....
@kamisb holky uz vam prisla nemocenska?
11. dub 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..já to dávala na socku k poslednímu tak nějak av pondělí mi dorazila...ta Pha je asi horší no.. :frowning2:
11. dub 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mne vzdycky dorazi ve ctvtek do tech 10 dnu a ted nic ......tak nevim kdyztak tam v pondeli zavolam.no jestli je nejakej problem....
11. dub 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl magnezko a utros dvakrat denne.
11. dub 2014 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..mně zas posílaj dýl a dýl peníze od banky..jak mi platí půjčku.....už se ani nerozčiluju a čekám....
11. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak to jo...magnezko máš léky nebo kapačky? Hezky se držíš...seš statečná...Už jsi tam dlouho,viď?
11. dub 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdo ti plati pujcku?:-Oja se pristi tyden jdu poptat na UP na rodicak a pridavky...
11. dub 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek