• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@muddledgirl v pondeli presne mesic.magnezko mam magnosolv.
11. dub 2014 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mám půjčku od gemoney...půjčka je pojištěná od bnp paribas....a v dlouhodobé nemoci /po dvou měsících/ mi vrací peníze...klasicky mi odchází trvalý příkaz...k 20. v měsíci a oni další měsíc zezeačátku mi to zase vrátí.. :wink: To jo,to běž...Ty jsi říkala,že budeš mít nemocenskou místo MD,viď? Ty nebudeš mít rodičák hned?
11. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm hm..to už je dlouho...no..zvládáš to hezky a máš moc hezkou fotku :wink: :wink: :wink: Já,že někdo mívá kapačky....
11. dub 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl foto je z listopadu.byli jsme u kamaradky v havirove :wink:
11. dub 2014 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ty jo..hubeňoure.... :wink:
11. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm vypadáš tak trochu exoticky..nejsi míšenka?
11. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak to já ho necítila nikdy ani na začátku. Tak se drž aby bylo vše v pořádku nebo alepson přijatelný
11. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne rodičák budu mít až po skončení šestinedělí..do konce šestinedělí budu mít furt PN..... jen si musím zavolat o ten kod kterej chtěj u doktora změnit ........ ale už se půjdu zeptat na ten rodičák páč abychom si aspon těch 7800 tak asi bude muset žádat manžel vzhledem k tomu, že jsem celou domu v PN a nezaměstnaná tak,aby nám nedali jen 3800--to je strašný prostě tohle a taky na přídavky na bydlení..máme hypotéku a ti lidi tady v barákus e posrali s výší poplatků do společnýho fondu:( prý jsou tu u nás na ÚP normální...nechci si hned hledat práci...chci být aspon chvilku doma s malou nehledě na to, že chodit popohovorech s pupkem by bylo teda fakt ujetý
11. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak dávám nabít baterku na motorku,kterou budeme prodávat a uplně mi cukaj ruce jak bych se jela projet na tý svojí:grinning:DDDD ale myslim, že bych jí ani nevytlačila z garáže a když tak bych asi porodila:grinning:DDDD
11. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo aha..promiň ..já si to fakt nepamatuju..víš...jo jo....Tobě by dali jen 3800 podle mně ...Ty chceš pak jít brzy do práce? Tak to pak dej vědět no s těma přídavkama na bydlení..ale když je hypotéka,tak nevim no.....ještě se bohužel namakáme jak sviňa... :frowning2:
11. dub 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi jo, aspon já už to nějak cítím ....ale dokud to nebude v papírech napsaný tak jeden u nás nikdy neví :grinning:
11. dub 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdepak já mám nárok díky manžovi právě i navyšší plat..no půjdu do práce tak jak peníze dovolí..přece jen máme ještě Kubu, že jo .....i s hypotékou právě máš nárok na přídavky právě proto máš nárok..je na to na netu taková kalkulačka
11. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ta žáha asi musí být blbý...já naštěstí vubec nevím co to je...tak ani nevím jestli bych to případně poznala...
autor
@kamisb jasný, já jen, že mě právě trklo, že jsimu popré řekla Áda :slight_smile:
@janice_opice - mě chodí tak za 14 dní co to přijde na sociálku. A tentokrát nevím kdy to v práci posílali, ale počítám že asi v pondělí posledního ne-li 1. ...tak já počítám nejdřív v pondělí.
Já to sice odevzdala 27. v práci, ale byl to čtvrtek ...tak to asi poslali až dýl. Ale dneska zatím nic tak spíš nák behěm příštího týdne.
Ale vraceli mi daně z práce ...tak to bylo docela fajn.
11. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no mně má přijít od finančáku na daních 22 tisíc a ještě taky nic..chjooo já posílala neschopenku 28.3. a vždy mi to přijde do těch 10 dní a ted nic... takže všichni maj dost času...V pondělí radši zavolám,jelsti neni nějakej problém....
11. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem si spíš říkala, že bych vzala nějakou práci z domova nebo na půl uvazku..z domova lepší a od půl roku Valinky bych třeba chodila na 2-3 dny týdně dopolko do práce kdyby byla nějaká nouze o penízky, ale uvidíme, to je krizovej plán ...serou mě tady s těma poplatkama:((( jsou to fakt idioti....no poptám se na tom ÚP jak to je, prý bych měla mít nárok aspon na něco kvůli těm poplatkům do fondu a vodě a elektřině a tak.. uvidíme...za zeptání nic nedám.
11. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jenom kdybych já zaplatila finančnáku něco pozdě.....oni na to maj 30 dní..a já to na Fú podávala 12.3. a doted nic ....
11. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím,že jsou na to kalkulačky...mám je v merku všechny.........jen jsem překvapena,že daj peníze tomu kdo má na to platit hypotéku... :astonished: Protože třeba na sociálce...když jsem tam byla žádat o životní minimum...tak vyplňuješ formuláře kolik máš na účtě apod...masakr....a já nebyla vyžírka..jen jsem přijela z au-pairky..a jelikož jsem si neplatila pojištění,tak jsem neměla nárok na prachy z pracáku...
11. dub 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dobrý no 19.3. jsem tam dokládala ještě nějaký věci no tak uvidíme
11. dub 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ale ty jsi ji posílala přímo tam, já to nesla do práce, ale snad to dýl neř 1.4. neodesílala. Většinou to posílá hned druhý den. Ale i tak mi vždycky vyšlo, že peníze dojdou 14 den od dne kdy to přijde asi na sociálku. Takže snad njdýl do středy je mám na účtě.
No mě vrátili na daních "jen" 3 tisíce ale i tak dobrý :wink:
11. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele no a když se někdo dostane do životní situace kdy se mu narodí miminko a nemá na to platit tu hypotéku tak zůstane na ulici? dyk hypoška je stejná jako bych platila nájem přece logicky stejný peníze....měla bych mít nárok na příspěvek na bydlení kvůli těm poplatkům od družstva prýýýýý..ale nevím musím se na to zeptat..
11. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já musela podat sama přiznání tu solidární dan kvůli odstupnýmu víš letos novinka a tak mi vrátili hodně na daních a taky za životko a hypošku
11. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj finančák je na prd...mě ty peníze posílali z práce takže přišly včera to je klasický výplatní den.
11. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to myslela tak,že 3800 dostaneš,když to bude na Tebe...už jsme to tu řešily. :wink: Tak ať dostanete conejvíc no...to já si říkám dávno vzít práci z domova..ale většinou to jsou podvody...Tak záleží kolik berete..my máme třeba celkem asi 17 000 čistýho...platíme celkem 8400 a vyšlo nám,že by nám přidali kolem litra....ale míň peněz už má asi málokdo..
11. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no holka my hypošku platíme 10250,- to bylbylo dobrý..ale na poplatcích dalších 10500 a to ted a z toho jsem šílená..takže 21000 na byt měsíčně??? se posrali!!!!! to manžel čistýho ntřeba tenhle měsíc nemá
11. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čičino...kámošce nedali socku,když neměla z čeho žít...jen kvůli tomu,že byla ověšená stříbrem...a jakmile něco vlastníš..tak Ti řeknou třeba,tak prodejte to auto.....a není to nic proti Tobě..jen za život mám dost zkušeností s úřadama...
11. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl všichni říkaj jak v tý praze jsou velký platy..ale taky ty náklady na to bydlení a všechno kolem jsou prostě hrozný..a debilní lidi v baráku
11. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek