• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice to my by jsme na to neměli platit takovou hypošku :wink:
11. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočíí..tak dokážu si to představit...sama jsem s přítelem v GB platila 700 liber měsíčně za 1+0 a byli tam brouci..hnusní velcí a bylo jich hodně...My to máme jednoduchý prachy na to nejsou ani hypotéku nechcem...a když jednou vyhrajem..tak to pak je něco jinýho..
11. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já už s tím mám zkušenosti jako svobodná matka....neboj se nic a bohatý....mně řekli, že mám pronajmout byt(kterej nebyl můj) a prodat auto no... pak tam přijde vyžraná cikánská rodina a dostane 30 hadrů...tenkrát jsem odcházela a přes slzy neviděla jak jsem byla zoufalá..celej život makám odvádim daně a je to jedno tady je prostě pseudorasismus..kdyby to člověk chtěl pro sebe...ale dyk je to pro ty děti
11. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no když jsme oba makali tak to bylo v cajku 10000 je v pohodě s dobrym úrokem a pohoda, ale ten zbytek to je otřesný...a nějak nám ani nic jinýho nezbývalo....to bychom se museli odstěhovat..:( a radši než 13 -15 tisíc nájem tak radši 10 hypošku
11. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice víš jak to je s těma cigošema...dostanou vše a nikdy nepracujou..vyházela bych je na ostrov,ať si tam dělaj mrdník sobě a ne nám z našich daní atd...
11. dub 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uvidíme, v pondělí volám na socku když nic a píšu tomu chlapovi na Fú co je za problém:slight_smile:)))
11. dub 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo..tak to jo..to je jiná u vás.....my platíme nájem jen 3000 a energie 5400.....kdyby jsmě měli perspektivní práce, vzdělání..tak o tom asi přemýšlíme jinak...
11. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl asi tak je to zoufalý :( tenkrát jsem fakt strašně řvala málem mě přejelo auto..ve svý podstatě jsem se dozvěděla od tý šéfový sociálního odboru, že jsem si to dítě neměla udělat.......
11. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tatínkovi tenkrát FU řekl až po dvou letech,že něco nedoplatil...kurvy a měl penále jak sviňa pak..
11. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jsme smrncly od mami :grinning:
11. dub 2014 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl proto říkám, krizovej plán je, že si začnu hledat práci anebo zkusím něco z domova......nemylsim nějaký podovdy..myslim poradenství anebo tak no Bozp, Po, pracovně-lékařskou péči administrativu apod...
11. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no přesně....je to smutný jednu chvíli jsem chtěla z tohohle státu do prdele když to vidíš ty posraný politiky a tak...
11. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo..dokážu si to představit...na tý sociálce jsou debilové..na mně včera čuměli...jak kdybych naschvál vyžírala stát..ale že dělám dvanáctky, noční na vyhlášeným průserářským pensionu..to už neviděj.....a jestli mě poženou před komisi..tak snad o tom napíšu :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak já musim říct, že mi na socce docela vyšly baby vstříc a poradily zatim no uvidíme v pondělí ..clověk si připadá jak totální vyžírka a socka vid?
11. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm :astonished: :astonished: :astonished: však to nevadí....v červencovkách máme taky šmrnclou holčinu od roma a je hezkej tmavej typ jako Ty..já jsem vyblitá jak lečo,když není léto... :grinning:
11. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..připadám si tak.... :wink: Přeju,ať vám to dopadne conejlíp....ha..že by začínalo lepší období..snídala jsem dva rohlíky a jsem stále přecpaná hurrrrrááááá :grinning:
11. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele co ta holčina s tím předčasně narozeným chlapečkem, vite něconového jak se jim daří?
11. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to já měla jogurt s musli a jsem přeplněná furt a ta žáha:///
11. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trocha pozitivnich zprav..dorazila matrace do cestovky a je fakt pekna
11. dub 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice moc pěkné..taky vám nešel koník? Tak a začíná mi dobře hrabat...třídím hadry,které půjdou pryč..které se mi už nelíbí nebo nebyly víc jak rok nošeny...akorát zabírají místo...aby mě potom v té skříni něco zbylo... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ta modra jw pro Samika na chate a libi se mi viiic..jo konik nesel...tak tuhle debordelizaci uz mam za s3bou :slight_smile:
11. dub 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty jo..ale mně v tý skříni toho asi moc nezbyde... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jako na co tam mít věci,který nenosim,že???Tak a udělat ze sebe Olču...styling vlasů a ksichtíku a jde se na gyndu,aby mi napsali termín nástupu na MD..chce to vědět socka,pak okopčit a odeslat na socku... :grinning: :grinning: :grinning: nechci vidět ty ksichty..papíry měla poslat doktorka..ale dala mi je do ruky,tak co..aspoň to budu mít okopčené...Já teda chtěla aby mě na socce okopčily ten pracovní dotazník..ne ...okopšili mi jen zprávu od gyndařky..po té jsem prosila obvodní ať mi okopčí papíry,které vyplnila..taky ne...tak si to holt jdu okopčit sama... :grinning: :grinning: :grinning: My budeme mít asi jen tu dřevěnou...půjčenou a kočár jsme odkývali za ty 3000 v-cross...tak budu mít co dělat.. :grinning:
11. dub 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ty sloníci na matračce jsou úžasný
11. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak když nikam nejezdíte tak cestovní je zbytečná to je jasný....já nevim jak bych s sebou každej víkend nebo 1x za 14 dní tahala dřevěnou :grinning:
11. dub 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb fakt pěkný matrace a v akci
11. dub 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to je vždycky super kup.
Já se asi příští týden vrhnu na pořádný lustrování webu a pomalu začnu něco objednávat ....ale zatím nevím kdy se dokopeme do těch průhonic na ten nábytek se podívat a ted to není zatím moc kam dávat.
Manžel se zítra nějak domluví s jeho tátou ...kdy co se ještě bude dělat. Tak snad nějaký rozpis si udělají a já bude vědět kdy můžu začít :sunglasses:
11. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já jsem testla dr maxem a taky duch....Tak uvidíme jestli zítra vůbec nějaká čárka bude :unamused: . Ale příznaky vypadají slibně, šíleně mě chvílema bolí břicho a k snídani jsem si koupila makovýho šneka a myslela jsem, že se poblinkám....Ale to můžou být i nervy, nebo léky :wink: . V úterý z krve to bude prostě jistota :wink:
11. dub 2014 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 uvidis holka hlavne se fakt nenervuj a odpocivej ;)
11. dub 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak hlavni je mit zaklad pro mimo..nabyek hned tak potrebovat nwbude tak na to je vzdycky cas..no stress ;)
11. dub 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já nábytek potřebuji, protože jinak nemám kam uložit ty oblečky pak až je vyperu a vyžehlím.

to víš, já prostě musím mít vše hotový, jinak bych byla asi nervní, že je něco špatně....já se na to hlavně moc těším až vybereme koberec, sestavíme nábytek...nalepím ty obrázky na stěnu a vyžehlím a vyperu :slight_smile:
hihi, pak budu ležet a nic nedělat jak budu utahaná :grinning:
11. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek