• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@pavlina1976 no ja zejtra rano hodim moc do laborky, ale spis tipuju, ze je to gynekologicky - naka mykoza.
ja prave nezkoumala odkud kdo je a posilala pozvanky, co ja vim, treba zrovna nekdo bude na vikend v praze...no skoda!!! ale my se ti pak teda pochlubime a ja si za tebe dam pivo/vino:slight_smile:
4. zář 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
******UPDATE********
SRAZ V NEDELI 15.9. ODPO/VECER V PRAZE, RESTAURACE MERLIN:
urcite ano: sasanka033, hhani, monyna83, brsh
spis ano: jaka17, petulak1988, janice_opice
nevi jiste: kamisb
nemuze: martas14, lussi, pavlina1976
4. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 s Gyncentrem mám svoje velmi živé zkušenosti taky právě od nich odcházím
4. zář 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Přes Gyncentrum jsem dělala ten předposlední pokus a totálně to posrali takže jsem odešla jak z Gyncentra tak z Iscare...už nikdy!!!!! umřel mi doktor,kte kterému jsem tam chodila tak co..:slight_smile: takže zkusím toho doktora od brsh:slight_smile:
4. zář 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky jinak já jdu na 99% - ted už jen kdyby mě něco srazilo nebo byla nemocná,ale to nebudu takže :slight_smile: se na Vás těším:slight_smile:
4. zář 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 To mě strašně mrzí, že jste s martinkou tak daleko :(((((((((
4. zář 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja vim, ten benda, co jsem ho nesnasela, kdyz jsem tam byla hospitalizovana 12/2012 :grinning:
4. zář 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mno přesně a mně zachránil život a byli jsme v pohodě:slight_smile:
4. zář 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já dneska mizim z práce, nakládám Kubíka a jedeme se podívat na Agamky vousaté miminka, budeme sije brát, ale až koncem září až trošku odrostou :slight_smile:)) Máme totiž ten zvěřinec doma asi malej:D
4. zář 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice Agamky jsou nádherný a moooc chytrý, to si užijete srandu...na mateřský...
4. zář 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jéé, já pořád zase čučím na koťátko britky k našemu Oliverkovi, to by byla panečku chovatelská stanice :grinning: , už o tom dlouho uvažuju, je to do té chovatelky co máme Oliverka, ale naši dělaj jak prdlí, nevím proč mají takovou potřebu mi pořád říkat co můžu a co ne :grinning: . Ségře by si to nedovolili :unamused: .
4. zář 2013 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Tak vidíš, já kilka také neřeším...Hlavní je to, že nás chlapi milujou...

Člověče, tak Ti neví, ale já byla včera určitě u Horákové, alespoň se mi tak představila, ačkoliv na receptu na Pregnyl bylo jiné jméno...To jsem moc nepochopila, ale taky neřešila. Ale nepřišla mi korpulentní...Taková pěkná, já nesnáším vychrtliny...My jsme v rodině všechny ženské prostorově výraznější :grinning: :grinning: :grinning: Já se trochu držím, ale po prckovi to bude jiný...a víš co, už se na to strašně těším :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jak říká Sas, tak ta minulá blondýnka, která měla určitě těch 80 kg byla od M...A byla naprosto miloučká - balzámek :slight_smile:
4. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: strašně se tu chechtám, do zákrytu :grinning: :grinning: :grinning: Taky pecka název, ale uznej, že já s lokomotivou taky nijak nepokulhávám :grinning: :grinning: :grinning:
sim tě, já si vůbec nevšimla, ale jak říkám, každá máme něco a nejsme tu na přehlídce, ale kvuli mimískům...

Až dočtu ty tři stránky, které jste to od rána vyplodily, tak se snad dozvím, kde bude náš srázek.

No a co v práci? Jak válčíš? Myslela jsem na Tebe, dnes jsem zrovna s IT komunikovala...
4. zář 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Kuš babo jedna...Holky, já se na Vás tak těším :grinning:
4. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. zář 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky Zlatuško:slight_smile: ještě nejsem, jsem tu až do neděle. Dneska jsem si nechala jeden den taky na odpočinek. Byli jsme dnes na krásném výletě. Těším se na muže a pejsánka, ale domu se mi jinak ani nechce a nejraději bych si to ještě prodloužila, protože pořád je tu co dělat. Co je nového?
4. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 Ahojky, je to děsný jak to letí už jen 4dny, zejtra jedeme zase na další výlet, ten dnešní byl super:slight_smile: jak jsem tu už psala, ani se mi nebude chtít domu a nejraději bych si to prodloužila, ale na naší psí holčičku a muže se strašně moc těším:slight_smile:
4. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Hned pojedeme na chatu až se vrátím, na lov.. pomalu docházejí zásoby:slight_smile:))
4. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobrá takže píšu si tě plus Pavlínka, no to abych tam jela rovnou traktorem a házela ty prachy na vlečku, bo to se mi už do kabelky nedá :grinning: :grinning: a říkáš na hlavu obří spermii, to by vypadalo dost good, jen aby mě baby ve frontě za mnou nechtěly sbalit, víš, že o spermie je v dnešní době už nouze :grinning: :grinning:
4. zář 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 ahoj Páji, no ty mi určitě nezbydeš, protože po té čistce co ti udělali v bříšku nepochybuji, že při tolika nového volného prostoru by se tam nějakému vajíčku nezalíbilo, takovej bejvák by široko daleko hledalo :wink: :wink: :grinning:
Taky tě tak mrzí, že nemůžeme jít na ten scuka s holkama v Praze, my by jsme jim to tam pěkně rozjeli, by se ještě děvčata divili jak baby z jihu umí zakalit :grinning: :grinning:
4. zář 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice
@pavlina1976 no já už to vidím ženský, tak nejen že se budete rozrůstat v řadách lidských, ale vám je i těch zvířátek málo :grinning: :grinning: ale tak to má být není nad němou tvář, ta vám doma aspoň do ničeho nekecá :wink:
4. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 To je škoda, že nemůžeš...Já pít neumím, dám si dvě dvojky vína u už jí mám, takže by ses pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jsi z Moravy? My byli o víkendu ve Zlíně na Barum rally :wink:
4. zář 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
******UPDATE********
SRAZ V NEDELI 15.9. ODPO/VECER V PRAZE, RESTAURACE MERLIN:
urcite ano: sasanka033, hhani, monyna83, brsh
spis ano: jaka17, petulak1988, janice_opice, coralin
nevi jiste: kamisb
nemuze: martas14, lussi, pavlina1976, lenkafel
4. zář 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jojo, to je ono, prave jsem se odtamtud vratila ponekud ovinena:slight_smile:
4. zář 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 Já mám zákaz absolutní tahat další kočku domů a to jsem včera byla nalomená páč byl k dispozici takovej mrnavej moureček :slight_smile:)) ale ne to bych šla z domu i se všema zvířatama :grinning:
5. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 mno to jooo a hlavně to jsem ještě mužovi včera neřekla, že si budeme chovat sami cvrčky a šváby :DDDDDD to se po....on to nesnáší - jako cvrčky by ještě dal, ale šváby to nedá:slight_smile:))
5. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak si dej na hlavu spermii s ulomenym ocáskem tak poznaj, že jsi zadaná: :grinning:
5. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobre rano, tak se mi rozjelo nevim co. picha me v podbrisku vic nez predtim, mam vytok a nuceni na moceni je porad stejny, ale neboli me to. takze jsem z toho zmatena a otravena, moc jsem se ani nevyspala. rano jsem jela dat moc do laborky a zejtra rano se s tim asi nebudu mazat a pujdu do gyncentra jako akutni, akorat se obrnim proti nakejm kecum, ze nemam zaplacenou kartu a este ze si litam nekde po apolinari misto iscare.
5. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a proc nezavolas k tomu novemu doktorovi ,ze je to akutni??
5. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no rikam si, ze preci me tam, kde mam kartu od 16ti let, nemuzou odmitnout! tam patrim...tam bych mela jit.
5. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek