• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Tak jsem si dala k obědu květákový mozeček s bramborem a zase jsem se přecpala :slight_smile:
i když přecpala,teď přemýšlím čím sladkým se dorazit :grinning: :grinning:
11. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já mám rozmačkaný brambory s hráškem a mrkví a lučinou a zrovna jsem si říkala, že mozeček udělám k večeři:slight_smile:
11. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak jsem si vzala dvě kolečka čokopiškot....koupila jsem včera 2 balíčky, měli je v kauflandu v akci ...tak jsem neodolala.
manžel si k večeři dá asi jen květák ohřátý a zasypaný strouhankou.
11. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb coo?? květák zasypaný strouhankou????:-Ojako neopraženou nebo co?
11. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já mám ve špajzu zašitý minonky a fidorku aby mi je nesežrali:slight_smile:
11. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj hodí na pánvičku máslo a na to pak strouhanku a tím pak zasype květák a zaleje máslem.
Mlaská si u toho, ale to moc nejede.
Ale každýmu chutná něco jinýho. Já mám třeba občas ráda, brambory s měkkým tvarohem, moučkovým cukrem a zalitý máslem :wink:
11. dub 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel na sladký moc není, takže tohle je v pohodě.
Ale včera jsem místo večeře sežrala pytlík hrošíků ....něco jako medvídci...plněný a s tou bílou vrstvou :sunglasses:
11. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb :grinning: :grinning: tak to teda nevim s tim květákem to já bych asi nemohla já bud teda mozeček nebo klasickej trojobal:slight_smile:))) a ted jsem sežrala ty brambory s tou zeleninou a lučinou a máslem a jsem jak balon... :grinning: :grinning: manžel sežere všechno a Kuba jakbysmet..takže já, pokud chci,aby mi tu něco zůstalo tak to musim schovávat..chudák já prostě:slight_smile:
11. dub 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já včera po večeři sežrala půl litru zmzliny zasypaný čerstvýma malinama
11. dub 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb pak se asi divim, že mě pálí žáha, že jo :grinning:
11. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já nemůžu ani dýchat jak jsem se přežrala a to se musim dokulit na poštu,ale až později nějak třeba v 16
11. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem si včera koupila kompoty a dokonce jsem na sobě nešetřila a koupila si i malinový, tak jsem na něj zvědavá :slight_smile:

já mám možná nejraději placky květákový...tady je dělají jinak než mamka a tyhle mi asi chutnají víc.
Jen omeju květák a nahrubo nastrouhám ....přidám trochu hr.mouky a žloutky ..sůl, pepř, a pak bílky.
To je celý a smažím na pánvi. Většinou se snědí skoro dřív než se stihnou dát na talíř :slight_smile:
11. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já toho asi neměla tolik, už je mi líp, ale jak jsem to dojedla tak to bylo hrozný. Ale čokopiškotky jsem snědla ....a možná půjdu do mrazáku na zmrzlinku :grinning: :grinning:
11. dub 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já to právě ted dojedla víš...ještě jsem do sebe nasoukala Femibion a fakt už nemůžu..položila jsem si tu fidorku,ale myslim, že to ted nedám...
11. dub 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo vidiš ještě placky taky ráda
11. dub 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidíš femibion furt na něj zapomínám a pak si ho beru po věčeři :slight_smile: a někdy uplně vynechám ...jsem nějak zapomnětlivá a přitom se mi válí na stole furt
11. dub 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no třeba by to nebylo špatný :slight_smile: asi to zkoušet nebudu.
mamka květák vaří ...dělá ty placky docela tlustý asi 1cm a strouhá do toho hodně sýra.
11. dub 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak to je jasný to je na tom to nejlepšíí..jsem tim chtěla říct, že kdyby něco tak se nic neděje:slight_smile:))) ale jinak já bych se těšila taky,..já jsem toho spoustu právě udělala v prvnima d ruhym trimestru, ted čekám na tu skřínku a pak v květnu začnu prát
11. dub 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no u nás jak je to vázaný na to horní patro ...tak to není na mě no, ale myslím, že v poho stíháme. mě bude stačit, když skříně a volný pokojík bude v půlce května.
11. dub 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak na dnešní kontrole jsme dopali velmi špatně :frowning2: Jedna holčička má vážnou vývojovou vadu, takže v pondělí mám nástup na amnio a v úterý se dozvíme verdikt co dál. Druhá beruška vypadá, že je zdravá, tak snad zachráníme alespoň jedno miminko. Ještě mi to nedochází, tak jsem schopná psát. V týdnu až mě propustí se ozvu, snad mi nerupnou nervy :unamused:
Držte se a všem jen dobré zprávy holky, myslete na nás!
11. dub 2014 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - wau ...co znamená vážná? teda jestli Ti navadío tom mluvit.

moc moc se držte holky.
11. dub 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi jezisi :(((az se ti bude chtit napsat vic tak jsme tu...hlavne se drzte holky!!
11. dub 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice no je to v mozku a mají podezření na rozštěp páteře, zřejmě to vzdá ještě než dojde k porodu, teď se musí vyloučit, jestli není nemocná i ta druhá - mají každá svoji plodovu vodu což je sice dobré, ale mají společnou placentu a to je na hovno, protože se do toho nedá moc zasahovat jako u dvojvajek třeba :frowning2: V nejlepším případě se narodí jenom jedna prostě :cry: Prostě peklo holky, nedovedu si představit jak to bude, obrovská rizika jsou teď ze všech stran :unamused: Jdu si lehnout, mám migrénu jak prase
11. dub 2014 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi :frowning2: holka to me moc mrzi, ale urco aspon ta jedna to zmakne neboj, ale chapu, ze ti musi byt hrozne...uvidis treba plodovka nepotvrdi vadu anwbo rekli, ze je to jisty? jdi hajat a moc se drz kdybych mela srdicko tak poslu pro stesti takhle aspon na dalku posilam.hodne sily a energie at to zvladnes kocii...
11. dub 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - :frowning2: hm, tak to mě strašně moc mrzí. Teď bude jistě hrozná doba do toho odběru a pak ještě čekání na výsledky.
Běž spinkat, moc na Tebe budeme myslet a držet palečky, aby jste to nějak zvládly.
11. dub 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky,jste zlaté, tak já jdu a zase se ozvu, pa
11. dub 2014 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo ...
11. dub 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi To je hrozně smutný. Je mi to moc líto. Moc moc přeju, aby druhá beruška byla zdravá a vše zvládla. Drž se bude to velmi těžká doba :cry: . Moc mě to mrzí :frowning2:
11. dub 2014 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak nejezdíme...jednou za pár měsíců do Frénu,ale vlakem tahat postel stejně nejde...takže tak..ale původně jsem ji chtěla..že ji můžeš tahat po bytě...
11. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek