• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@pavlina1976 to bude dobrý neboj... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb květák se strouhankou? Ty jo..to jsem ještě neslyšela..i když co hamala Jani...mrkev, hrášek s lučinou o tom taky ne... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb květákový placky zkusim...díky za tip :grinning:
11. dub 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahoj kočko....teď jsem si to přečetla...moc mě to mrzí...takové trápení.....drž se holčičko naše..
11. dub 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi..taky už bohužel mám srdíčka rozdaná...posílám pusinky...aby vše dopadlo nejlíp jak může.....hodně sil..
11. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl normalne jsem.mela ze vcera vareny brambory..tak jsem si uvarila mrazenou zeleninu..mrkev hrasek a kukurice nasypala na brambory.pridala maslo kostku luciny a rozstouchala a mnam... placky delam.ted ;)
11. dub 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm..zajímavý..třeba zkusim...ale bez té kukuřice....miluju čertvou, grilovanou, vařenou....a jinak nemusim no...já zkouším bublaninu Ládi Hrušky z mikrošky..no jsem zvědavá....akorát jsem neměla vanilkový pudink,tak jsem dala malinový :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Děkuju :wink: . Snad jo. Myslím, že tam je :grinning: . Už aby bylo úterý a věděla jsem hodnotu hcg :wink:
11. dub 2014 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja zas musim.delat prosivanou deku tak uz se pece..dyk jo to bylo co jsem.mwla doma ale ja kukurici muzu
11. dub 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, tak to uteklo viď, těšíš se?
11. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak s tím malinovým nic moc ..příště zkusím s vanilkovým...ale jinak je to o.k....
11. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 taky jsem se bála,aby bylo,ale bylo... :wink:
11. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Držím palce :slight_smile:
11. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
mnam ty placky se mi povedly
11. dub 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 neboj Pavli, ono neskáče každý den to hCG, takže se to ještě rozjede , pak se párkrát poblinkas a je to doma :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin uteklo to neuvěřitelně Kači, ale víš jak na jednu stranu se těším hrozně a na druhou jsem posr... strachy :wink: ono se to může zdát lehčí když už člověk jedno má, ale je to spíš na opak, že už si jinak uvědomují, že když to nevyjde tak o co přicházíme, navíc je to poslední pokus takže bude to boj, ale my se nebojime :wink:
11. dub 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 :grinning: . takhle nějak si to představuju :wink: . Až bude v úterý hcg minimálně 500 tak budu spokojené. První metu budu mít za sebou a hurá do druhé - do srdíčka :wink: . A co ty? Jak se těším Martinko? :wink:
11. dub 2014 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavli ty jsi s tím hCG prdla'.....;)hele co muž?
11. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 ja neblinkala :slight_smile:
11. dub 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Ahoj Kačí, děkuju moc :wink: . Snad to tentokrát dotáhneme do zdárného konce :wink: . Jsem zvědavá na úterý. To budu mít první metu za sebou :wink:
11. dub 2014 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nic, žádná omluva, je uraženej. Ani se mě nezeptá jak mi je nic. Ani slovo :angry: . Pěkně mě sere :angry:
11. dub 2014 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hmmmm co na to říct..ted by se fakt takhle neměl chovat mel by te hyckat :-/ale ne ustupovala bych
11. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Přesně co na to říct. A víš co je nejhorší, že je to pro mě tak nepochopitelný, že může být tak hnusnej, že jsem z toho čím dál zatvrzelejší. což taky není dobře. Ale mě to hrozně mrzí a zraňuje. A zrovna teď přesně :unamused:
11. dub 2014 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 já to chápu a on je palicatej mamlas,ze si to neuvědomuje :(
11. dub 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - a proč je uraženej jako ....to nechápu :angry:
11. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No neuvědomuje, možná ještě hůř uvědomuje a prostě nepřijde i když je míček na jeho straně. Protože fakt přestřelil. Jinak na zítra mám naložené masíčko a koupené klobásky. Jo a mamce a ségře jsem to řekla, ať nekoukaj jako z jara, že se spolu nebavíme. Je to lepší když to ví :wink: . Tak snad se povede počasí aspoň trochu :wink:
11. dub 2014 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No když jsem na něj vyrukovala hned po tom co mi to řekl, že čekám na omluvu, že tohle se neříká, že to přehnal, tak mi na to odpověděl, že jsem na něj neměla zvyšovat hlas a že se omlouvat nebude. A že se se mnou o tom bavit nebude ať na něj už nemluvim. Myslela jsem, že ho v tu chvíli zabiju vzteky fakt. Roztrhla jsem mu triko :grinning: . Měla jsem chuť ho praštit :unamused: . Jsem z toho unavená věříš? Je mi to skoro jedno. A čím to bude déle trvat, tak tím už o to budu míň stát. Je mi z toho smutno, ale co nadělám. Neustoupím :angry: . čím to dýl trvá tak mě to míň mrzí a víc mě to vzteká....
11. dub 2014 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to je povaha teda fakt...:-/
11. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To máš pravdu :unamused: . řekla bych, že se to dost pokazilo tou svatbou. Že si jako jistější a takhle se začal rozcapovat :unamused: . No uvidíme, Hlavně aby mimi byla, nebo bylo v pořádku :grinning: . To je nejdůležitější :wink:
11. dub 2014 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 - tak to by manžel na mě musel být namíchnutej furt já hlas zvyšuju docela často.
Ale ještě nikdy jsme se neposlali někam teda ...já mu jen jednou řekla, že je magor.
Chtěl v Praze na Evropský pčecházet na červenou .... no od tý doby mi to sem tam předhodí, ale už jako forek. Ale to byl taky docela naštvanej, ale je pravda, že jsem se mu pak omluvila, že jsem použila blbý slovo, ale že mě prostě vyděsil.
Já si fakt neumím představit, že bychom na sebe byli sprostý ....a kor když to vezmeš, že to vzniklo z blbosti (maličkosti) vlastně.
Je to s těma chlapama někdy těžký teda ....jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.
11. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek