• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
Jdu spát, ráno sice asi budu zase brzo vzhůru, ale jsem nějaká unavená.
Dobrou noc děvčata, ať je zítřek veselejší .... krásný sny....pá
11. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, jdu spát :wink: . Pořád musím myslet na tu Lussi :cry: .
11. dub 2014 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jdu taky spinkat dneska nic moc den teda :(
11. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jasný klidně i pěti kilo může být :grinning: já měla 12ty den 224 a taky jsem byla spokojená jak blecha...ale ten tvůj by vážně zasloužil na prdel a nebo pořádnou semetriku na týden, aby si uměl vážit to co má doma, takže mi ho na týden pošli a zpátky bude z Moravy běžet celou cestu i pěšky jen aby byl už u tebe doma, bo já bych teda zvýšit hlas uměla taky dobře :grinning: :grinning:
11. dub 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi budu se za vás modlit holky, moc mě to mrzí takové zprávy, posílame všechnu sílu co máme ať to dobře zvladnete, třeba ještě není všechno ztracené a bude to dobré :confused:
11. dub 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cucim na studio kamarad a tam maxipes fik a ted krkonosske pohadky. :sunglasses:
12. dub 2014 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno děvčátka :wink: . Jak jste se vyspinkaly? Já dobře :slight_smile: . Tak tam // pořád jsou, žádná tlustice to teda moc není :wink: , je tak stejná jako na tom prvním mamatestu a řekla bych, že o malinko tlustší než včera :wink: . No ale vzhledem k tomu, že jsem 12 den po et tak můžu být ráda, že tam nějaká je vidět :grinning: . Jdu uklízet, aby si návštěvy neřekly, že jsem bordelář :wink: .
12. dub 2014 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 hod sem foto bejby urco tam je drobecek ...kazda to hcg vylucujeme jinak hlavne ze je a je tlustsi ;)
12. dub 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice No já myslím, Janinko, že tlustší není než ta první :unamused: . No uvidíme, každopádně tam je a bojuje :wink: . A foto Janinko nebude, neb dcera je u táty takže nemám vrchního fotografa. A chlapovi říkat nebudu. Stejně ještě chrápe :wink: . No a co ty? Jedete na chatu?
12. dub 2014 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 tak hlavně, že tam je a je tlustší:slight_smile:) No chlapovi rozhodně neříkej...pěkně mě štve...asi kdyby nechtěl do Brna tak ho pošli sem a jak pak bude rád, že tě má!!!!!! Na chatu nejdeme, protože můj muž maká, takže jsme tady..dneska taková flákačka amusíme koupit věci do školy a zítra ve 12 jedeme na oběd - páč neteř měla v březnu narozky 1 rok tak jedeme slavit:slight_smile: :wink:
12. dub 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice Takže taky víkend v duchu oslav :wink: . To je hezké tak vše nejlepší pro berušku :grinning: . Kdyby tam mimi nebylo tak si myslím, že by ty // tam nebyly. tohle čekání je fakt hrozný :angry: . Minule jsem měla ducha až 14 den, tak jsem si říkala, že je to v pr... a hcg bylo druhý den přes 600, tak tomu nerozumím na těch testech píšou od 10 jednotek a to by podle mě měly být dálnice jako blázen. Uvidíme no :wink: . Tentokrát jsem fakt opatrná na nějaké velké radosti :wink:
12. dub 2014 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Přesně to říkám, že by potřeboval nějakou pořádnou semetriku! Ale o vás si holky teda nemyslím, že by jste byly vhodný příklad :grinning: :grinning:
12. dub 2014 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 drzim palce na krev.mimi tam urcite je.no toho tveho bych hnala holi.ale opravdu neustupuj.argument jako nemela si na me zvysovat hlas je fakt neco.oni zvysovat muzou a my se mame plazit po zemi a libat jim nozicky ne :grinning: :grinning:
dnes se hede motojrosovy zavod.ten muj tam jede a ja to nevidim :frowning2:
12. dub 2014 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm Ty máš doma takovýho závodníka jo :wink: . Tak mu přeju, aby stál na stupních vítězů :grinning: . On ti to bude určitě rád vyprávět :wink: .jj je to pakouš fakt ten můj chlap :angry:. Taky si říkám, že s těma testama je to takový ošidný no. Hlavně, že tam čárka je, stejně nic víc nevymyslím :grinning:. V úterý to bude jasně potvrzený. Až si budu volat pro výsledek tak budu mít tep zase 300 :grinning:
12. dub 2014 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hele ti rikam kazdy se hcg vylucuje jinak a kazdej cyklus je j8nej divej do myho fotoblogu tam jsou testiky I presne hcg kolik bylo a jak stoupalo..mela jsem sice osmibunky, to je pravda, ale stejne ten 13.den bylo nizoucky ale bylo!!! pak to rostlo a to je to hlavni a divej za 9-11 tydnu rodim a Valca je dablik :slight_smile:
12. dub 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 se podívej ke mně...žádný tlustice jsem neměla...hcg 195 a miminko prospívá jak má.. :wink:
12. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jj :wink: , stejně to letí jak blázen viď? Nedávno jsi plašila jako já :grinning: . Je to skvělý. Moc ti to přeju Janinko :wink:
12. dub 2014 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@pavlina1976 presne tak dulezity je, ze tam je a ze je vyvoj ..u Kuby jsem si u 1.ivf ani nepripoustela, ze by se to nepivedlo, pak tech 5 IVF co bylo tak ani tuk a 6 IVF sice jo, ale nevydrzelo a to posledni kdy tam byla jasna // uz jsem neverila ze se to muze povest..nizke hcg a sup Valca bojovnice!!!! zname to tu vsechny! bud rada, ze tam ty // jsou..nektere holky je v zivote nevidely..takze neboj se nic!!!!;)
12. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 jo leti holka nejhorsi jsou ty zacatky kdy se fakt bojis.krev...srdicko...1.screening..pak si rikas 2.screening a budu klidnejsi...pak si zase rikas od 25 tt uz dokazou zachranit dite kdyby neco..pak si rikas po 34 tt budu klidnejsi to uz bude mit dozraly plice kdyby neco....ale jak se prehoupne ta 100 tak to zacne utikat....:slight_smile: to vis to prvni tehotenstvi si to clovek nepripoustel co vsechno se muze stat...pockej za chvilku budes hlasit 1.screening pak druhej a utece to ;))
12. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo..Jani,jak píšeš..Já bych byla ráda,kdyby jsme vydržely do 36tt..aby nás neposlali do Hradce....Mně by teda HRadec nevadil..jsou tam podle mého machři.....ale přítel mi za mnou určitě nejezdil každej den......Jinak hlásím Maxíček z naší skupinky už cucal maminky mlíčko na uchošťouře.. :grinning: :grinning: :grinning: Je to beran a velkej bojovník...dnes už má 4 dny...
12. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak toto bylo 13.den odpoledne... :wink:

A jedna holčina neměla na testu ani ducha a hcg 14.den skoro 500...masakr..
12. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to je ten dříve arozený?? ten bojovník?? tak super to je dobře!!!!!!! hlavně at jsou v pořádku
12. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dyk to říkám každá prostě to hcg vylučujeme jinak
12. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo,to je on....i maminka je na tom líp po císaři.......všechny jsme jim poslaly srdíčka,ať to zvládnou...jsi hodná
12. dub 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já měla toto 14 denpo ET
12. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jo jo...přesně tak...žehlím...blééé :grinning: Moc hezky tu není....dneska...Taky tak asi máte,viď? Ale v rádiu řikali,že se to zase brzy vyšplhá na teploty kolem dvacet..to bude fajn...až na ty nohy zas pak... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já nežehlím:grinning:DD já si sepisuju věci co musím koupit Kubovi do školy za sešity... a pojedme pro to ...tady se ted začalo prokousávat sluníčko:slight_smile: :wink:
12. dub 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 můj vývoj osmibunky: 10.den po ET Hcg 44,5.....13.denpoET 110...17.den po ET 598..22.den po ET 4646 :slight_smile:
12. dub 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já to rychle dožehlim a pak prach utřít a bordýlek uklidit..přítel možná zvládne vytřít a vydrhnout vanu,když se minule na to vyprdnul...pak možný zajdem s kámošem na pívo..já teda klasicky na kofolu :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem se končeně trošku probudila.. :grinning: Tak snad se taky bude prokousávat sluníčko....Tak to byla rychlost s tím přesunem Kubíka,viď?
12. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek