• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl no jo a jen co přestoupil tak dva dny nešel do školy kvůli té vodě .-D
12. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tady krásně svítí sluníčko, sice asi nebude extra teplo, ale zpoza okna to vypadá pěkně.
12. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kvůli té vodě..nešel do školy? Jakože tam taky netekla? :astonished:
12. dub 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to máte fajn..tak uvidíme co tady.. bude....
12. dub 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasny tady Hradcany, Mala Stranaa Brevnov byly bez vody 30.tisic domacnosti a provozoven vcetne skol a skolek
12. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe...to je hrůza... :grinning: to bylo nečekaný,viď?
12. dub 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten jeden den byl cekanej ..planovana udrzba jenze z ni se stala havarie.....bylo to I ve zpravach..nejakej pan jezdil mezi 10 pristavenyma cisternama a nenatocil si proste ;)))
12. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočenko..já o zprávách poslední dobou jdu jíst nebo mýt nádobí... :grinning: Jsem hrozná no..
12. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ono moc neni o co stat...nemam rada novu tak jsem.koukala na primu a ty uz jsou stejni...
12. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..to jsou... :grinning: :grinning: :grinning: Vyžehlíno...tak uklidit bordýlek v obýváku...umýt klec ptáčkovi... :grinning:
12. dub 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl tak to me ted napadli, ze my budemw muset s tim nasim chlupatym zverincem na veterinu tak do 14 dnu..to bude zase sranda
12. dub 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proooččč? Tak jsem se Ti dozvěděla..že je pro andulky bidýlko...a že si tím obrušují sami drápy.... :grinning:
12. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no preockovat a odcervit nez se Valca narodi.....je my ho pro ty nase slepice mame :slight_smile:
12. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi....aha..to mě nedochází takové věci...že se musí očkovat.. :grinning:
12. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neni to moc videt ale jeden chlupac na okne a druhej na kosi a pradlem...
12. dub 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
a treti chlupac cumi jak jouda :slight_smile:
12. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - zvířátka jsou super.
A Ty vozíš kočičky sebou když jedete na chatu? Nám na veterině řekli, že je zbytečný kočku očkovat pokud nechodí ven.
12. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb na vikendy s nama nejezdi, kdyz jedeme na dyl tak jo...navic chodi ven pes ...takze urconlepsi je oockovat kdyz bude mimino...to je to nejmensi
12. dub 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo.
12. dub 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jsem ti tak utahana, musela jsem az na Vaclavak a js3m grogy :slight_smile:
12. dub 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
posledni blazincova :slight_smile: uz nebudu ;)
12. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - já jsem zase nějaká nevyspalá, to ležení je horší a horší :unamused:
jsem zvědavá jaký to bude třeba za dva měsíce.
Já dneska zase nevytáhla paty z baráku, jen jsme uklízeli chvíli na balkoně. Tak jsem se lehce nadýchala čerstvého vzduchu. Zítra už bych měla jít ven, jinak budu k.o. asi už furt.
Bolí mě už zase záda na tom jednom místě.
12. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no holka I ja jsem uz firt hotova....bude hur no dva mesice to uz dame :slight_smile:
12. dub 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :slight_smile: jj dva už dáme, jako mě to kolem těch žeber nebolí když chodím nebo stojím, ale to mě pak zase bolej nohy a táhne břicho :angry:
je to hrozný, jak si člověk furt něco "vymýšlí" :sunglasses:
12. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo taky mě táhne pěkně břicho a bolej nohy:grinning:DDD ty jo to jsme teda křehule :grinning: :grinning:
12. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - viď hrozný :grinning: :grinning:
a hned mě všechno unaví ....jsem dneska stála hodinu v kuchyni škrábala brambory a smažila květák a byla jsem úplně vyřízená. Musela jsem si pak na hodinu lehnout.
12. dub 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale ted si napouštím vanu snad ta záda povolí.
12. dub 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo presne ja vcera u vareni skrabani sedela na mici
12. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja uz z vany mam problem vylezt musi mi pomahat manzel
12. dub 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb čau kočenky..tak my jsme šli kolem třetí ke kámošoj a až skoro do šesti jsme venku seděli....měla jsem dva birelly a jednu desítku Krákoru.. :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsme šli do Lidlu a nakoupili samé dobrůtky....Po šesti hodinách už mám v bříšku topinky s taveňákem ..mňam....A na závěr byla mrkvička s jablíčkem...Zítra se dojí čočkovka a udělám kulajdu a upeču kuře...ještě mám v lednici rozmražená prsíčka na řízky...tak nevím...asi je udělám až zítra...na dýl na hlad ..mám jogurt....snažim se... :grinning: :grinning: :grinning: ale překecala jsem přítele aspoň,aby jsme koupili takový plněný vajíčka v Lidlu...sušenky s krémem...mňamozní....a ještě tam máme jahůdky..mňam....no jinak jsem taky už vyřízená na spánek.. :grinning:
12. dub 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek