• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl ty jsi s tim zradlem silena :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prooooččč???? Jsem dnes měla jen čočkovku, bublaninu z mikrovlnky a teď večeři... :astonished: :astonished: :astonished: Přece nebudu psát o tom..jak nám všude andulka furt kadí... :grinning:
12. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak já ještě dobrý, ale taky už to asi nebude dlouho trvat :slight_smile:
12. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja ted 2x prosila muze at me zvedne :slight_smile:))))) ma z toho desnou srandu :slight_smile:
12. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já ted 2x byla ve vaně když nebyl doma ....tak bych musela volat asi na tchána :grinning:
12. dub 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb :grinning: :grinning: chaaa no ja se koupu kdyz je prave muz doma..Kuba by me nevytah :grinning:
12. dub 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já hlavně vylejzám z vany když už tam skoro není voda, tak to jde asi líp.
12. dub 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb my mame malou vanu tak se mi prave blbe zveda I bez vody :grinning:
12. dub 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - aha tak to my rohovou a je dost velká
12. dub 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no joooo buržoustiiii to se to potom cachtaa :slight_smile: my mame malou vanu a uzkou a ja se tam posledne sprajcla :grinning:
12. dub 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
njn, ale teď s prckem bude ta vana na prd ...asi zkusíme odmontovat zástěnu jinak moc nevím jak budu koupat.
12. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spinkat, začínám být k.o. ...vstávala jsem lehce po 8h, jak se mi blbě spí, tak se brzo budím ...no taky ale chodím lehce po 22h spát :slight_smile: tak zase co se divím, že :sunglasses:

dobrou noc
12. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja hodim dite do kyblu a bude..jj chapu taky blbe spim a vstavala jsem v 6.30 a pak to mesto..to me ubiji....ale koukame na proklety ostrov..tak dobrouuu;)
12. dub 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rabo milejdy :grinning:
holky ja bych si dala hranolky steak volske voko zeleninu kecup horcici cibulku.mnaaaam :grinning:
13. dub 2014 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko děvčátka :slight_smile:. Tak já jsem se dnes vzbudila v noci a čučela jsem do stropu a pořád se mi honily hlavou debilní myšlenky o tom mým děsným chlapovi. Jinak pak se mi zdálo, že jsem měla na vložce krev a pak že mám chlapečka tak půl roku, že ho přebaluju a kojím:slight_smile:. Už z toho fakt blbnu :grinning: . Jinak jsem si dnes dělala test ( bohužel mi zbyl ten mamatest namáčecí, ten co mi tam ukázal sotva ducha) no a znovu duch. Čárka tam je, ale určitě nesílí, i když já taky testuju pokaždý jiným testem :confused: . No ale myslím ,že se zahryzli, začínám mít úplně stejný pocity a příznaky jako když se to povedlo při prvním IVF. Takovýto mravenčení v prsou, když v noci změníš polohu, to mi začalo s plnou parádou dnes v noci :slight_smile:. Tak zítra ráno na krev a zkusím jestli by výsledky nebyly ještě ten den :fearful:
13. dub 2014 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm Ahoj, takhle po ránu a už mi děláš takový chutě :grinning: . Zní tvůj nápad teda naprosto dokonale :grinning:
13. dub 2014 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ja si to snad objednam :grinning: slintam tu jak bernardyn :grinning:
me mravencilo zase v podbrisku.mamatesty jsou na dve veci nemusim tu psat na ktere ze :grinning: :grinning: krev je 100%.vysledky budou ten samy den ne?
13. dub 2014 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 Pavli ten tvuj chlap by fak zaslouzil na prdel aby se probral a co oslava? ja tomu verim, ze tam.urco aspon jedno je zakously...jdes na krwv teda uz zitra? asi neni na co cekat no ted uz by v krvicce to hcg melo byt ;)))) s tema prsama jsem to mela taky a me I dwsne bolwla asi do 4 mesice ale to jsem tu byla jedina...asi tim, ze je mam vetsi..I kdyz ted v pomeru s pupkem :grinning: :grinning: a ted me prsa znovu boli asi tak 4 dny....tak zitra budu drzet palce uplne nejviiiccc
13. dub 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm No nevím, jestli bude krev ten samý den, možná si budu muset počkat do úterý :angry: . To už mě fakt klepne pepka :wink: .
13. dub 2014 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj Janinko, zítra jsem 14 den :wink: .Oslava super. V pět přišli jehoi kamarádi, já je teda znam samo taky :wink: . Dvě kamošky a jeden teplý kamoš :grinning: . No v devět jsem musela jít pryč, nějak mě to nebavilo s nima. A Honza dělá jako že nic, měl takový ty rádoby vtipný kecy, tak jsem mu na to vždy něco odsekla. Včera v poledne jsme se ještě chytli. řekl mi, že mi nepomůže vyluxovat sedačku. Tak jsem tu na něj hulákala ( protože mě to fakt naštvalo, jak chodí uraženě) že se chová jako hulvát a že má pravdu s tím že jsem vymaštěná, že jsem byla, když jsem mu kejvla na tu svatbu a že už teď vymaštěná nebudu ať se nebojí. No prostě žádná omluva nic, ještě se cítí on uraženě. A vůbec se mě nezeptá jak mi je, nebo jestli tam ta druhá čárka pořád je nic. To víš, jak se mi teď ty hormony bouří, tak mi je pořád do breku a honí se mi hlavou, že si najde milenku a to že mě pak úplně klepne :grinning: . Ale před ním jsem pevná jak skála :wink: . Nevím, jak to budu dál řešit.....Nechám to vyhnít no :angry:
13. dub 2014 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm
@pavlina1976 ahojky,jdu vas precist... :grinning: Pomoc me nejdou psat hacky carky,co jsem zase zmackla.. :astonished:
13. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahoj, my to rozluštíme i bez toho :wink:
13. dub 2014 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 j8 myslim,ze jsou zahryznuty nebo ta nebo ten.. :grinning: Urcite budou vysledky ten den...jednou jsem tedy cekala do 12-i ...to byla ale kontrola po dvou mesicich kvuli studii.....poprve jsem cekala asi dve hodky, Z duvodu studie a pozitivnich testu jsem tam musela zase asi za dve hodky.... :wink: Ale vsude je to asi jinak no..
13. dub 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ja vim,jsi hodna,ale me to se... :grinning: Najdu na netu,jak to prepnout..urcite alt s necim .. :angry:
13. dub 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jo jo jsou naprd.... :grinning: bejvavaly super...ale to je davno..oni ukazujou hezky ale az dyl....to je tak pro ty co delaj testy az po terminu ms... :grinning:
13. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 toho zase prejde...neni to nahodou beran ...Ti byvaj takhle zakously..... :grinning: :grinning: :grinning: Na milenku nemysli..kazda jina by si asi rikal,ze ten muj ma..ale ja mu verim...... :grinning: Naucil me to on....vubec spolu nespime..nejdriv to bylo zakazany..pak taky...kvuli placente a ted se mi nechce....funim..atd....atd...ale kdyz me teda premuze nalada....tak mu dam najevo,ze by to slo...ale on se evidentne trochu boji.....a kdyy to uz nejde vydryzet,tak si asi pomuze sam jako ja... :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 chapu, ze jsi ted nadupana hormonama a precitluvela, ale urco zkus nevymyslet hned ty nejcernejsi scenare...nevim co ma chlapec za problwm, ale nevybral si na to tu nejlepsi dobu...ja si snad udelam vylet na jih a poradne mu to vysvetlim.....snad by se mel kurba chovat jako budouci otec a ne jak rozmazleny, jesitny dite ktery navic smrfi hulvatstvim!!!
13. dub 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to je jako u nas ;))))) ja chci a muj se bojiii :grinning: zrovna vcera jsme to resili...je posranej a jeste jak se Val furt hybe tak taky mu to asi prijde divny :slight_smile:))))) tak jsem ho upozornila, ze kdybych prenasela tak tomu neutece :grinning: :grinning: a to teda do otehotneni skoro kazdej den a ted je posera :grinning:Myslim, ze ac si hrajou na hrdiny a nedavaj to najevo tak to teda tezce prozivaj kor asi kdyz vi kolik usili to stalo k tomu mimcu se dopracovat....A fakt diky bohu za ne....znam dpoustu pripadu kdy po dlouhem snazeni a 0 vysledku chlap zenskou opustil....takze budme rady I za nektery jejich ulety :slight_smile:
13. dub 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - a proč Ti nechtěl pomoct vyluxovat sedačku?
Hele já vím, že to je blbý, ale takový ten pláč budoucí matky by nezabral?
My se teda doma nehádáme, ale jednou jsem už nějak nemohla protože manžel než ay něco udělat tak má spoustu výmluv apod...teda jako nakonec to udělá, ale trvá mu to ....teď je to teda lepší, ale i tak.
No a jednou jsem fakt už nemohla a rozbrečela se ....tak hned skákal ....protože to u mě není moc vidět. jako ten pláč nebyl hranej, ale vím, že by asi příště zabral.

Jinak embryjkům věř a běž zítra co nejdřív ráno, pak většinou ty výsledky do odpoledne bývají.
13. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek