• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@pavlina1976 mozna az se to uklidni a bude ok tak by zrovna o tomhle chtelo abyste si vy 2 promluvili a ujasnili si co a jak..pravidla naky trety aza poruseni....ale v klidu v klidu hlavne..obcas ten system jako u malych deti funguje a dokaze se otocit pak I ve srandu...ale je to vas vztah a meli byste si to dpolu V KLIDU vyrikat pac jinsk by se tsky mohlo stat, ze bude narustat mezi vama ta bublina nedorozumeni...ujasnit si svoje city a postoje :slight_smile: uvidis, ze to bude dobry...ale musite spolu mluvit hodne to je vw vztahu fakt strasne dulezity.taky si treba rict co vsm vzajemne vadi..nekdy to neni prijemny si poslechnout neco ne moc peknyho na sebe ale......
13. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl Jj beran :angry: . Je to prostě v jeho povaze no. Nebudu to řešit. Milenku asi nemá....To je fakt co má říkat ten tvůj :grinning: . I když my už taky asi 3 týdny. No a jsme na tom asi tak jako vy :grinning: s tou samodělbou :wink: . No právě včera jsem nějak nevydržela a po orgasmu mě pak děsně bolelo břicho...To se mi právě stávalo taky když jsem byla těhule.....Ach jo, já tyhle napjatý atmosféry tak nesnáším! No asi jako každej že :wink: . Je to na prd.
13. dub 2014 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jj to máš pravdu Janinko, jenže on o tom mluvit nechce nikdy. Takže většinou se nedobereme žádnýho výsledku. Ach jo, já mám hlavu plnou hormonů a nejsem schopná vůbec nic vymyslet. Jen na to pomyslím, už řvu (brečím). To nechám to být asi a uvidím v týdnu....Ale máš naprostou pravdu :wink: .
13. dub 2014 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb No nechtěl....Slzy nepomáhají. On prostě čumí jak tvrdý Y nanic. Nepozdraví mě po ránu nic, prostě nic ani slovo. Ani nevíš jak to teď těžce nesu. Jsem jak hodící hromon :grinning: . Ach jo, musím o tom přestat psát, protože přes slzy nevidím :wink: .
13. dub 2014 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď si holky udělal snídani ani se nezeptal jestli si taky dám......Přemýšlím, kam pojedu, protože tady vedle něj nemůžu být. Mě to úplně dohání k šílenství. Ale budu se soustředit na to mimi co se asi zahryzlo :wink: . Uklidňuju ho, že to zvládnem a hladím si bříško :wink: .
13. dub 2014 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo..to mas pravdu,moc hezky jsi to napsala..ten muj se zas otacel...a sel spat ve ctvrt na tri...ja dnes asi taky odpadnu...sla jsem spat asi v jedenact a kolem pul treti jsem sla na comp a cucela na vsechno mozny....no...ten muj prcek je nejakej hodnej..i kdyz kdyz uz neco dela,tak to jsou casto bomby :grinning: :grinning: :grinning: No,tak jak ja koupila ty kalhotkz u tamanu,tak jsou mi na hovno..hrozne me drou ...tak nevim,jestli zkusit objednat nejaky z netu,ale bojim se,abych vychytala velikost no.... :grinning:
13. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb hi hi...tak ja normalne skoro nebrecim...ale v tehu furt..je mi neco lito a sup uz to jede...takze s milackem uz to nijak nehybe...maximalne rekne,ze malej bude uplakanek...a ja rikam,ze nebude.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 asi si ve c5vrtek udelam vylet fakt..driv to bohuzel nedam:((((by potreboval ranu do palice!!! jestli ma nskwj strach a problwm s otcovstvim budoucim tak at si to nevyleva na tobe a zrovna ted :(((
13. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice
@pavlina1976 jo jo...mluvit...to me nastesti problem nedela..pritel uz tak vyrecny neni,ale nez poslouchal ty my monology na jeho hlavu...tak po chvili da jasne najevo co si mysli.....moc hezky nekdy bejvavalo..kdyz jsme popijeli..treba sami dva a zacli mit hluboky rozpravy..to byla vzdycky takova prdel..ktera casto koncila sexikem.. :grinning: :grinning: :grinning: No,co zase to prijde..aspon ten sexik.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja byla v noci asi 50x curat a blbe jsem spala...ted se jdu dat do kupy a na 12 hodinu vyrazim s Kubou ke svagrovejm za tou prtatou Misenkou neterinkou co ji byl v breznu rok ;)))) dlouho jsem ji nevidela tak se tesim.uz mam nachystanej darecek jeste koupim flasku rodicum a sobe birella
13. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jeeeee to je fakt jak u nas :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 :grinning: :grinning: :grinning: tak opatrne...to ja to tech 14 dni vydrzela.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak my kdyz jsme se snazili zezacatku,tak to bylo obden rok a pul...a uz mi z toho hrabalo... :grinning: :grinning: :grinning: tak ted mi to tak jako ani nevadi.. :grinning:
13. dub 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tak ja pak sla spat znovu ve ctvrt na sest a jeste jsme na telefonech hrali pixwords....jsou to krizovky...doplnujes podle obrazku...ale jako nekdy totalne neco,co by cloveka nenapadlo...ale jde stahnout napoveda...je to v 19-i jazycich..jsem myslela,ze to zkusim v aj..ale zatim ne teda...docela tezkz i v cestine....tak a pracka se pere..tak si to moc uzij..my asi pojedem v kvetnu pres vikend a svatek do Frenu...no snad neporodim ve vlaku doufam... :astonished:
13. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 - hm, nechtěl ...to je dobrý důvod.
Asi bych se na to luxování teda taky vyprdla ....

Tak snad jej to přejde, drž se a udělej si pohodlí, odpočívej vem si pěknou knížku nebo něco.
13. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky nejste nějaký registrovaná na webovkách "prodeti.cz" ?
Jsem si teď chtěla něco objednat ...jsem přihlášená zboží už v košíku, ale nikde není odeslat objednávku. Tak to nějak nechápu :(
13. dub 2014 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb kocinko nejsem... :frowning2:
autor
@muddledgirl to jsi dobra teda tahnout se takovou dalku vlakem...a jestli bude vedro ...no furt lepsi nez autobus aspon si ve vlaku muzes protahnout nohy..
autor
@kamisb ja joooo
13. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jen je mi lito, ze neterinku nevidim casteji ona je skvela totiz
13. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - a už jsi něco objednávala?
já to zkouším poprvé a jako nechápu ...odpočítává se tam za rezervace zboží, ale nikde prostě nevím možnost to jako objednat ...mám věci v kočíku, ale dál je jen možnost pokračovat v nákupu a to mě hodí zase na výber zboží :(
13. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no holka ja nevim..rikam jak mi bude....a jeslti to doktorka povoli...ale mam rada svagrovky a i kdyz to vypadalo na rozchody..tak se asi vsichni umoudrili.....ale jako nevim zatim..to vis,ze bych radsi,aby bylo horsi pocasi..kvuli tem nateklym hnatam v teple...Jinak jsem se obvodni ptala na tlak...ze nechapu,ze driv jsem pila pivo,kourila,pila kafe...a mela jsem lepsi tlak nez ted..a ona,ze to je jasny,ze mam vic kilo a tak a ze ho mam jeste dobrej..no az doma jsem si vsimla,ze me jde uz nahoru....tak snad nebude vylejzat uz vubec :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo..to je jasny...mas ji daleko....Nejdou me delat otazniky,musim preklapnout nejak tu klavesnici na normal... :grinning:
13. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - a nepustila jsi si anglickou?
13. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jeste ne koci neobjednavala tak nevim.no :(
@muddledgirl ale planujeme, ze az Val bude vetsi tak se pojedeme za avagrem podivat...jestw jsme tam nebyli nikdy
13. dub 2014 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ja nevim..co jsem udelala :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a kde bydli svagr :sunglasses:
13. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no už jsem to zjistila na něco mají slevu 20 % a něco je akční zboží a ono se to nesmí objednat v jedný objednávce. Tak at si trhnou nohou, přeci nebudu objednávat na dvakrát a platit dvě poštovný.
Zkusím to zítra ...případně...to co bylo ve slevě stejně stálo jen pár korun ...ale i tak blbci no.
13. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl bydlej v Luxembourgu
13. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já mám teď dole na liště v modrým čtverečku CS ....tak sejukni jestli tam nemáš EN.
13. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice no jo..tak to pak je jasny :grinning: :grinning: :grinning: Tak se tam urco mrknete aspon,az mala povyroste.. :wink:
13. dub 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek