• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb no jako ne ne...to jsem udelala ja vcera vedome..a ted jsem si na to vzpomnela...blba mi furt moje zaplacena online anglictina...a vcera jsem tam dala EN a bylo to konecne v cajku,ze se mi testy sami neprekladali do cj..mam vykojenej mozek..a to jeste nekojim...dekuju kocinko..ted si to budu pamatovat... :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak.my padime tak zatim paaaaass
13. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - pá, a užijte si to.
13. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pa pa čiči... :wink:
13. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vaříte děvčata? Nemám žádný nápad :unamused: . Jo a už se ten můj děsnej zabedněnej beran omluvil :wink: . Tak jsem ráda, už bych to dlouho nevydržel :wink: . Ty jo už aby bylo úterý a věděla jsem na čem jsem :grinning: . Pořád na to musím myslet. Jsem zvědavá :slight_smile:
13. dub 2014 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - teda ...asi se z toho vyspal nebo mu někdo včera promluvil do duše :wink:
tak alespon se to zase doma uklidní.
Jdi zítra hned ráno a myslím, že to přeci musí do odpoledne stihnout, ale jinak případně se hold jedna noc navíc už vydrží ...sice nám tu všem asi už upadnou palečky, ale to se nedá nic dělat :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 já mám kuřátko udělaný...zkusila jsem ho ve varným skle a bomba..nemusela jsem se o něj vůbec starat.....žádné podlívání vodou nebylo nutné....A kuřecí polívku....večer nebo zítra z ní udělám kulajdu a ke kuřátko rýži. :grinning:
13. dub 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - a nápad na oběd bych taky potřebovala ...už jsem doma půl roku a kdo má furt něco vymýšlet :unamused:
13. dub 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 to víš,že do 12:00 nejdýl budeš mít výsledky..pokud jdeš klasicky hned na ráno....já vlastně čekala naposled...tak jsem šla utrácet a pak jsem se zas vrátila....ale Ty si určiě budeš moci jen zavolat..já tam musela být....oni to potřebovali vyplnit do papírů a tak....kvůli studii ve které jsem byla... :grinning: aby mě dali pokyny a tak..věřím,že to dopadne...ok...a palečky už nám padají teď.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://fresh.iprima.cz/recepty/video-kulajda-se-ztracenym-vejcem-podle-sefa
@kamisb
@pavlina1976 stojí za to..já jen dělala minule z vody..ne z vývaru...a vajíčka dávám až do hotové kulajdy do talíře..zkuste..
13. dub 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@pavlina1976 a až dojíme kuřecí vývar a kulajdu..tak zkusim špenátovou polívku....tu jsem ještě nezkoušela.. :grinning:
13. dub 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@pavlina1976 no a taky mám masíčko na řízky kuřecí a k tomu udělám brkaši..s okeračkami z Lidlu.. :grinning:
13. dub 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky tak jsme doma :slight_smile:))) Neterinka je bajecna :slight_smile:))))a ja pritahla dalsi 2 tasky...:grinning:
13. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty kráso...no vidíš....já už bych taky ráda dostala ty hadýrky..no musim čekat...ale tak hlavně,že mám ty menší čísla doma..ty si připravím nejdřív.. :wink:
13. dub 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no tak superr, ze mu to doslo ma jediny stesti pac pak by na n3j vlitla opice!!!
13. dub 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ja taky budu prat zatim.to maly a povleceni a tak a t6 vetsi kusy casem...ale dostala jsem ted hromadu plen latkovych tak za ty jsem vdecna...a krasny satecky na leto....kousatka ,chrastitka, podlozky,capacky kloboucky atd...:slight_smile:
13. dub 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - špenátovou nám dělali dobrou v práci v jídelně
13. dub 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb spenatovou milujuuuu
13. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - na podložky a plínky teď koukám na net.
Kamarádka říkala, že jsou super nějaký bambosový pleny ...má je i jako osušku a prý jsou super.
nemám ani žínky apod....tak koukám na net co všechno bude potřeba a kolik to tak asi stojí.
13. dub 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja uz mam dneskem vsechno fakt zinek a rucnicku jsem dostala hromadu.Bambusovy pleny mam z DM na ten baby program se slevou....ja jen vim, ze jsem.uzila latkovy pleny..na rameno do pistylky do kocaru na cesty na postel na okynko do auta tak jsem rada...pac dneska jsem podedila hromadu...a koukeeejjjjj
13. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Holky no není ona roztomilá?? :grinning: to jízaujala moje bola:slight_smile:
13. dub 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
13. dub 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - Valinka bude kočka
13. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to každopádně podělila samé krásné věcičky a od tety Kamči má taky pár povedených kousků:slight_smile:)))
13. dub 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - i Ty kecko :wink:
13. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to jo třeba kupříkladu manžel je unešenej z těch šátečků:slight_smile:
13. dub 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no věci boží a neteř taky... :grinning: :grinning: :grinning: Teta Kamča hodná,to je jasný... :grinning: Jedna teta už psala,že se budu moci podívat na věci..ale kdy to nevím a už se nemůžu dočkat... :grinning: :grinning: :grinning: Já bych nakoupila deky, povlečení apod....ale zas abych to nekupovala zbytečně no...čekám i s chůvičkama no..
13. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :slight_smile: ...jo ty vypadají na holčičkách krásně
13. dub 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ty jo, tak kdybych nevěděla co dostanu (teda už dostala) tak to já bych už docela panikařila :grinning:
13. dub 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo bambusový plenky,to jsou pálky....člověk bude tři roky doma....zas mít krásný peníze a bůhví kdy pak seženu práci...tak myslím,že bez bambusovek to zvládnem...zatím mám pro začátek jen patery vlhčený ubrousky..dvoje velký newborn pampers premium ....uvidíme...zatím dělám takovej základ...protože kdoví..aby se mi nesešly pak i ty plenky no..... :grinning:
13. dub 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek