• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb já už panikařim...přímo mě to s...teta se naštěstí ozvala...ale kdy bude mít čas,to nevim...Oni jsou dost zaneprázděnní...mají spoustu práce,koníčků a přátel ....
A druhá teta není z čr a ti přijedou až v květnu nebo červnu.... :astonished: :astonished: :astonished:
.jako já byla o ty dva a půl měsíce dřív no...vím,že kvůli přepážce v děloze...ale víš jak...člověk nikdy neví a už jsem přeci jenom na začátku 7.měsíce.....Ve skupince kam chodím..už máme mimíska krásnýho....narozenýho ve 27tt,ale váhu má na 23 tt....ale je statečnej a já mu věřim....
13. dub 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já ty bambusky našla na netu za 3ks 259,- to mi zas tak moc nepřijde.
Kor když se to dá použít třeba místo osušky a proti sluníčku na kočárek.
13. dub 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak za stovku to jde..já viděla někde kolem 300,-....ale stejně nebudu kupovat asi jenom bambusky.... :wink:
13. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj já vím, jsem v tý velký skupině červencovky 2014 a tam se o Maxíkovi taky psalo.
13. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já asi jen tohle jedno balení po 3 kusech, víc je zbytečný. Je to krásně měkkoučký a prý to super saje. Zbytek klasiku pleny, bílý a možná do toho pár barevných jen pro potěšení oka :slight_smile:
jsem někde narazila na web. www.prebalit.cz ....a koukám jak jsou na tom s cenama i jinde a asi jsou ty ceny podobný
13. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to jsem sem dávala já ten odkaz :slight_smile:)))) na www.prebalit.cz ---to je eshop mojí kamarádky :grinning:
13. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb co bys potřebovala??? ona mi většinou udělá cenu--sice pár korun,ale i to je dobrý :slight_smile:
13. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb joo...Ty chodíš do tý druhý..tam jsem byla asi dvakrát..prý i nějaká Verča tam porodila dvojčátka taky takhle brzo..jak to vypadá s nima,nevíš?Jo jo...přebali jsem taky koukala...Tak to joo,já nevěděla kolik těch bambusek chceš.. :grinning:
13. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já udělám seznam :sunglasses: vypadá to zatím, že to má fakt nejlevnější. Aspon teda většinu. Budu potřebovat pleny, žínk y a osušky.
13. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj v jejím fotobloku jsou fotečky, snad před 4 dny museli kluci ven.
13. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a když si to předáme osobně? nevadí?
13. dub 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já se jí zeptám, ona vždycky udělá slevu mně víš tak nevím, zda když ji napíšu, že je to pro někohojelsti jí tam prdne taky:slight_smile: zkusim to
13. dub 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb páč když tu objednávku vytvořím já tak tam pár korun bude dolů záleží...stavila bych se u n pro to osobně anebo by mi to poslala domů.....-)
13. dub 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ono by asi záleželo kolik bych toho brala, pokud by se mi to vešlo do batohu tak by to asi nevadilo. Já to během týdne proberu kolik by toho bylo ....případně to prostě objednám normálně.
Dám vědět.
13. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb víš co já jí napíšu:slight_smile:)))a zkusím to jo?
13. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha....tak to jo..
autor
@kamisb u ní jsem kupovala tu malinovou deku do kočárku a tu zavinovačku se sovičkama:slight_smile:
autor
@kamisb a jsou v pohodě chlapečci??
13. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji :slight_smile: jako kdyby byla trošku slevička, tak bych to od ní vzala určitě a asi bych už nikde nic nehledala. Mě se tam líbila i hrací dečka - medvídek nebo sloník.
13. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok děkuji
13. dub 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zkusím,možná aspon an něče asi taky záleží kolikt oho budeš brát.-)
13. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak určitě bych chtěla obyč pleny, nějaký s potiskem, ty bambusový, tera osušku, přebalovací podložky takový ta měkký asi 2, jednorázový podložky, žínky, má pěkný bryndáčky, a asi tu hrací dečkku, a možná i poporodní vložky.
Takže by toho asi bylo dost ...počítám že by to vyšlo na věci tak kolem 2500-3000,- celkem. Ona fakt má vše co tak asi potřebuji. Takže asi tak :slight_smile:

jinak ta holčina je @veruska87 ...tak koukni do blogu.
13. dub 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb oukej písnu jí to a uvidíme :slight_smile:
13. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb v kolikátým týdnu je porodila???držímjim palce at to zmáknout kluci
13. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - podle toho co má v blogu tak asi teď v tom 28tt, ale já ji neznám ...dneska jsem to jen četla v jedný diskuzi.
Já to hlavně čtu a pak sem tam něco připíšu, ale že bych se extra zapojovala to ne.
13. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prej 5 % určite :slight_smile:
13. dub 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb pak záleží no.ona říkala že to záleží taky co na čem má no
záleží co by sis vybrala..poslala bych ti kod na tu 5% slevu když se rozhodneš a pak mi řkneš příjmení a já jí to pošlu a uvidíme..ale 5 % stopro
13. dub 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já Ti pošlu během týdne seznam ....asi ideálně do mailu nebo do SZ...a uvidíme, ale dobrých 5 % :slight_smile:
já jsem celý příští týden doma tak bych to nějak sesmolila pořádně.
13. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to bude jednodussi kdyz si to u ni rovnou objednas zadas ram tu 5 % slevu a ja bych ji napsala tvoje prijmeni pripadne cislo objednavky a videlo by se jestli by sla jeste nejaka sleva :wink:
13. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ok, ...tak já až to budu mít připravený tak Ti písnu a pošleš mi do SZ ten kod...děkuji :slight_smile:
13. dub 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek