• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb máš ho tam rovnou:slight_smile:
13. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jeden jarní obrázek :slight_smile:
13. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice moc krásná fotka..jinak koukám,že tam jsou docela fajn ceny..tak koukám a koukám..taky.. :wink:
13. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - obrázek je bomba :slight_smile:
13. dub 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To je něco pro mě :grinning: . Krásný :wink: .
13. dub 2014 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Držím palečky :slight_smile:
13. dub 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak děvčátka zítra budu snad už vědět :wink: . Budu dělat smutný oči, aby výsledky byly už odpol :wink: . A půjdu spát, jsem úplně hotová dnes. Ani polívku už nedodělám. Nechám to na zítra :confused:
13. dub 2014 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak taky 5% když bude zájem
13. dub 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 to je dobře. Cítím z Tebe tu pozitivní energii až sem ke mě na dálku:slight_smile: já už také ne:slight_smile:
13. dub 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jj já vím dávám na fb takový obrázky dost často...ted mám zrovna toho našeho blázna vyvalenýho kolem krku:slight_smile:)) tak zítraaaaaaaaaatfuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
13. dub 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 podle mě budu muset dávat kocoura Valině na spaní....on mi leží totiž od začátku na pupíku a vrní a Vaču tu uklidnuje očividně:slight_smile:
13. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 držím pěstičky.. :grinning:
13. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky já myslim, že co jsem nenabrala doted..dneska mi zase příbuzní říkali, že jsem nepřibrala:slight_smile:) ale tak myslim, že to naberu ted...už druhej večer po sobě mám děsnej hlad :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kočko,je tam spousta věcí..už hážu do košíku....to je super...děkuju moc...rada???Jaké rozměry plín...chci koupit tu malou sadičku 5 ks těch moderních látkovek...ale těch různých rozměrů...já myslela,že se dělají jen 70x70 a 80x80...já se z toho počůrám..ale už to chci mít z krku...
13. dub 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl pošlu ti ten kod a ty mi pak řekneš číslo objednávky:slight_smile:
13. dub 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele já teď jím úplně jak před těhu..teda jen pár dní zatím...ale váha mi letí sama nahoru..sakra....no jo no.... :angry: :angry: ]-Už to ani nechci komentovat..mám skoro jak přítel.... :grinning:
13. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo dobře......děkuju moc..jsi hodná..
13. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu spinkat, dobrou.
13. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já myslim,že Ty už nijak extrémně nenabereš..jdu se podívat kolik jsme měla v průkazce na posled...jdu až za deset dní....to zas naberu do té doby..ch jo..no nebo budu jíst rýžový chleby...co tam mám..budu muset vyhodit asi tuňáka..je už dva dny otevřenej..to už bych jíst neměla ne?Nebo vydrží do zítra....?
13. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo,ale ted se neni čemu divit ted právě ty děti nabíraj a nejvíc se přibírá v tom p oslednim trimestru :slight_smile:))
autor
@kamisb dobrou:_)
@kamisb dobrou noc čiči..
@janice_opice já vím...budu už jíst zdravěji...když už sladký..tak třeba nudle s mákem k obědu...a zkusím obden pak a pak dýl a dýl vydržet..protože mě fakt chytla dost depka dnes...pupíček krásně roste....to jo no...
13. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jez hodně ovoce a zeleniny a maso at máš vyváženou stravu..řekla jsem já,která dneska sežrala 5 domácích kremrolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a toho tuňáka bych radši nejedla :slight_smile:
13. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já začala mít víc hlad prostě.....a nemám žádný konzervy s hráškem a fazolema a kompoty.((((který jsem si dávala,když mě honila mlsná.....:(((( chjooooo ak jsem ted dala kogurt s piškotama,ale myslim, že to je na chvíli za chvíli bude zase hlad
13. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočinko zeleninu,ovoce jím pořád..maso míň.....ale snažím se to kuře aspoň občas a někdy tu šunku dobrou z Lidlu...ale mě se dost změnily chutě..tak se do tý šunky pak nutim a je to moc velký balení na mně už.....taky ho nebudu jíst..i minule jsem ho vyhodila...já dostanu na něco chuť a pak mi to nejede no... :grinning: :wink:
13. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo..po jogurtu mám taky hlad..se divim,že jsem dneska vydržela po jogurtu až do oběda.... :grinning: :grinning: :grinning: lepší se to u mně,že nemám furt hlad.... :wink: Jenže já ho měla doteď pořád,že???? Mám doma mrkvičku a jablíčko....tak si asi udělám salátek.. :grinning: Zeleninka došla...snědla jsem tři papriky za den.. :grinning:
13. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já zas takhle miluju papriku nakládanou,i když to asi super zdravý není a okurky anebo kysaný zelí... :grinning:
13. dub 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mnáááámmm to já taky a beraní rohy...kozí rohy..mnáámmmmmmm mnááámmmmm ty mi děláš chutě,ale zelí bych tam ještě někde mohla mít naládaný od tchána
13. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Já se snažím mít okurky ty malý z Lidlu a nakládanou papriku furt doma....když není nic jinýho...tak si to dám klidně na chlebu s máslem... :grinning: :grinning: :grinning: A babička s dědou dělali úžasný nakládaný houby....ale jen hříbky mylsim..a úžas..jenže v obchodě jsem takový nesehnala...ch jo....
13. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak nakládaný hříbky dělám já úžasný a už máme jen jednu sklenici......manžel jednu sežarl,když si u Assasina dal 2 lahve červenýho počkal až usnu a šel rabovat :grinning:
13. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek