• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl dneska jsem tchánovi říkala, že s v úterý dojedu pro kompoty a nakládanou zeleninu:slight_smile:
13. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice škoda..bych si koupila..ale chápu,že takovýhle věci je nedostatkový zboží.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam mňam..já koupila višně nakládaný v Lidlu...Ty jo skor 40 Kč..ale zas je to velkej kompot no..
13. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jestli budu mít letos čas jít na houby tak ti jednu skleničku zavařim:slight_smile:
13. dub 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za každé nové ráno teď na čt 1...
autor
@muddledgirl mnam mnam jdu šmejdit do špajzu.ale obávám se, že nic nevyšmejdim, páč všechno nakládaný sjem sežrala :grinning:
autor
@muddledgirl já bych poděkovala ted za něco adekvátního k jídlu :grinning:
13. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé to by bylo super...no...já bych chodila..ale nemám orientační smysl a i bych se sama bála...a přítele to neba no..kdysi před pár lety vždy taťka šel do hospody a koupil hříbky na smaženici..super....a zalevno.. :grinning: :grinning: :grinning: Stejně je to mazec...jak na něj pořád myslim...a to už tady není skoro rok a půl..
13. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: heč já tu mám ještě rýži, stehno kuřecí,dva řízky, kaši... :grinning: :grinning: ale držim....se ..ale už mám taky hlad jako to prasátko...asi si jdu dát jogurt s vločkami...ale ta želatina vepřová tam...už ho asi kupovat nebudu...se mi nedělalo moc dobře po něm... :grinning:
13. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já myslim, že je dobře, že na nej myslíš.......:slight_smile:) hele tak za rok přijedeš s prckem ke mě na chajdu a budeme tam vegetit aspon týden s prckama a půjdeme na houby:slight_smile:)) ..BEZ CHLAPŮ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl rýži ti fakt nezávidim,ale ty řízky hmmmm....jdu šmejdit :slight_smile:třeba se tam nco schovává
13. dub 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš..to bych ráda...chatu bych brala.. :grinning: :grinning: :grinning: snad se někdy sejdem no... :grinning: Praha není tak daleko a ten Křivoklát ten se asi taky dá... :grinning:
13. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vyšmejdi něco dobrýho.... :wink:
13. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl čéče ten můj manžel ten je fakt strašnej jsem tam rabovala ve špajzce a on se připlížil mezi dveře kuchyně a říká HA já tě vidim jsem se lekla, že jsem pustila sklenici s okurkama no neni blbej??? :grinning: :grinning: :grinning: ale vyšmejdila jsem zapomenutou plechovku s mandarinkama a li-či :grinning:
13. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš..připomíná mi toho mého :grinning: :grinning: :grinning: hm...s okurkama je to škoda.. :grinning: No vidíš to...dej si do nosu...Ty jíš samý zdravý věci aspoň... :wink:
13. dub 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasný jako těch 5 kremrolí dneska :grinning:
13. dub 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne ne..to Ti nevěřim...
13. dub 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to jojo já miluju kremrole a tyhle byly domácí dělala je maminka švagrovo ženy....mnááámm 4 jsem vdechla na návštěvě a 1 doma:grinning:
13. dub 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to se divim,že Ty ...však si to můžeš dovolit..taky bych si dala..ještě,že tu mám jen jogurt...ale přemýšlím,jestli neupéct bublaninu.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu pro ten jogurt nebo umřu hlady...
13. dub 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako ještě ted, že bys pekla???:grinning: tak jako dovolit to ani ne dost jsem přibrala předtím....
13. dub 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jogurt už mám s piškotama za sebou.....ted futruju ty mandarinky :grinning:
13. dub 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to vyhrál kuřecí vývar...s pidi kouskem chleba.. :grinning:
13. dub 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je rozumnýýý..holka já už jsem tak zvědavá na ten utz a kontrolu, jelsti jsme v pořádku...hlavně,aby Val prospívala....už,aby to bylo..zítra zase oholit bobinu s mužovou pomocí :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já minule sama..ale tada žádnej zázrak..jsem zvědavá jak to zvládnu..teď..už mě začíná bobka kousat.. :grinning: :grinning: :grinning: jdeš už zíra??? No, my 18.4. na cukrovku, 23.4. k mojí doktorce a 24.4. na 4 D do HK..už se těším..říká Ti pokaždé kolik asi má.....já se minule ptala...tak mi to řekla...ale běžně sama od sebe mi to neříká.....to já mám takový hovězí nápady,že bych pekla....ale...prdim na to..já usnula odpoledne a přítel mi volal a já asi poprvý v životě spala tak,že jsem to neslyšela..no jo ty vogo..co se divim...blbka..já měla stažnej zvku.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu v úterý..ne neříká protože říct ti to může jen když prcka změří a to pokaždý nedělá..já se vždycky ptám kolik asi tak má mít...ale tohle je ten poslední velkej screening tak tam to udělat musí :slight_smile: tak se trochu bjím,aby bylo vše OK aby nebyla moc malinká.......páč jak tam řádí tak tam má očividně dost místa.....tak aby placenta řádně vyživovala no..snad to bude ok
13. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vyšetření v posledním trimestru
Čtvrté vyšetření by mělo být provedeno opět všem ženám v 30.–32. týdnu těhotenství. Zaměřeno je především na růst plodu, placentu, množství plodové vody. Lze zachytit ještě některé z vývojových vad, které nebyly při předchozím vyšetření patrné. Někdy bývá při této příležitosti provedeno také vyšetření takzvaným „Dopplerem“, při kterém je slyšet tok krve cévami plodu nebo v pupečníku, anebo jsou tyto cévy barevně zobrazeny na monitoru ultrazvukového přístroje.
13. dub 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nic kočí vypínám to , jdu obvázat mužovi nohu at může do sprchy a jdeme koukat na ten thriller s Kevinem a Demi asi to bude hustý tak pa a dobrou noc :wink:
13. dub 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo.kočko..já vím..že to je další utz,který je nutný..jen mi ho bude dělat moje doktorka a má jen 2D..tak snad tam všechno dobře vidí....no... :grinning: :grinning: :grinning: tak budu na Tebe moc myslet..ať je všechno o.k...ale věřim,že jo...v podstatě..jsi neměla jediný problém......doteď ..ne? Tak bych se nebála...Tak já ho zase cejtim docela málo..no..velkej kliďas mimís...
13. dub 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A KDE TO JE KOČÍ..PUSTIM TAKY..PUSU..A DOBROU
13. dub 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek