• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@sasanka033 mazej do toho Gyncentra at nic nezanedbáš šupajdi
5. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele pro jednou naposled to tam vydržíš a pak u nového doktora to bude lepčejší....Mě zase strašně píchá jakoby na levém vaječníku, mám pocit, že jsem se nějak namohla jak jsme tahali to obří terárko:///// snad to neni cysta po té biopsii
5. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja tam ted volala, ze proste jsem akutni a nemam zaplaceno uz a ze prej mam zejtra prijit a nekdo si me proste vezme. jako vono se to mozna vyresi tak, ze tam bude nekdo slouzit a ani se se svym doktorem nepotkam a bude. a pak uz bude novej gyndar.
to vis, jak me to zaclo bolet, uz seru na naky "aby si nekdo neco nemyslel". chci otehotnet a ne resit zanety a mit takhle blbou naladu, jak cloveku neco je a nevi co:(
5. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hm, to by zlato mohla bejt cysta:( a nic jinyho ti neni? a sex byl uz? esli to cejtim i pri nem...
5. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 té jasný právě hlavně jdi - no bud je to namožený od toho terárka, nebo jsou to zaražený prdy anebo cysta..Sex ještě ne, doufám, že dneska :slight_smile:)) páč jsem do neděle krvácela a pak měla trochu výtok tak sjem se bála,abych nechytla infekci, ale včera a dneska je to dobrý...tak uvidíme
5. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky te´d mě tak napadlo,budu muset mít znova udělaný předoperační na další pokus IVF nebo jim stačí to z července??Já doufám,že další pokus by snad mohl být v říjnu,ale nevím teprve 16.9 jdem na konzultaci co a jak.
5. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 taky jsem nad tim premejslela a obavam se, ze ke kazdymu OPU budou chtit novy...
5. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak uvidis, ja todle nesnasim, dyz je pred vikendem. se dycky bojim, ze ho pak protrpim, tak radsi este v patek rychle vsechno resim...takze bejt tebou kdyby to do zejtra nepreslo, jdu taky radsi este rano na gyndu.
5. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no to šupej určitě!!!!!! at něco nezanedbáš!!:slight_smile:
5. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 Nesmí být starší než 3 měsíce ve většině centrech. nevim jak tady - já ho kupříkladu nepotřebuju vůůůůbec:slight_smile:))
5. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@baby1984
ja si ted dokonce vzpominam, ze nesmel bejt starsi tri tejdnu, nebo tak neco...
5. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 aha no tak já vždycky 3 měsíce a tady v CAR ho naštěstí nepotřebuju vůbec:slight_smile:
5. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj holky mám nový ceník léků na IVF..Kdo byste ho chtel tak mi písněte do zprávy mail a pošlu vám ho :slight_smile:
5. zář 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani :slight_smile:)) to se máš:slight_smile:)))) a máš tam kolik to stojí nehrazené?? nebo jen kolik pojištovny přispívají?Kdyžtak já se hlásím j:slight_smile:at se pokochám
5. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ciao bejby, no ja to snad ani nechci vedet. hruza. no tak jo, jsem masochista, posli mi to taky, diky:slight_smile:
5. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauuuuuu posílám všem dvojčátkový bacily!!!!!!!!
5. zář 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice je to tabulka s leky a je to tam nějak rozepsané...Jani pisni mi mail:slight_smile:
5. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@hhani
Já jsem ráda, že jsem aspon většinu Menopuru sehnala přes holčiny tady.Ještě budu asi potřebovat,ale většinu už mám. Ještě Cetrotide někde splašit
5. zář 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani posráno:slight_smile:
5. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
takže kdybych to platila ted tak mě to vyjde na skoro 30.000,- to je super. Ne kecám přes 30
5. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://play.iprima.cz/iprima/413824/all na primě ve zprávách o zdražování IVF koukněte na to od 15.55min. ..jsou to fakt KU... Y :angry:
5. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani 6 reklam, nez jsem se k tomu dostala!!!! tendle svet je fakt zvracenej. uz ted jsem vytocena, co teprve az se na to podivam...:slight_smile:
5. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo reklamy ty jim jdou nejlíp :slight_smile: ...to s tebou švihne až to otevřeš nebudeš vědět jestli se smát nebo brečet :grinning: :grinning: :frowning2:
5. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani mne se chce brecet. fakt. :rolling_eyes:
5. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra jdu konečně na svůj další KET..:slight_smile: snad bude konrčně úspěšný. Je tu někdo podobný?
5. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Musím se pochlubit. Dvojčátka nám snad dobře rostou. Dnes 20. den po transferu Hcg 29300. Za dva týdny utz.
Držím vám všem palečky a myslím na vás.
5. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Holky,
Vnoci jsem moc nespala,bolelo mě břicho,ne klasická bolest,taková spíše tupá vlevo a vystřeluje do zad.
Nevím co by to mohlo být.
Zánět močáku?ale při čůraní mě to nepálí,chtěla jsem jít k dr. praktickýmu,ale nebyla tam.
Mám jit na gyndu nebo počkat?
5. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru a ty jsi po ET nebo KET ted momentálně anebo čekáš...
5. zář 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka Lucííí tak to gratuluju k prospívání!!!Dávejte na sebe vy tři pozor!! :wink:
5. zář 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
Čekám na KET,stimuluju.
5. zář 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek