IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
5. zář 2013
@sasanka033 mazej do toho Gyncentra at nic nezanedbáš šupajdi
janice_opiceautor
5. zář 2013
@sasanka033 hele pro jednou naposled to tam vydržíš a pak u nového doktora to bude lepčejší....Mě zase strašně píchá jakoby na levém vaječníku, mám pocit, že jsem se nějak namohla jak jsme tahali to obří terárko:///// snad to neni cysta po té biopsii
sasanka033
5. zář 2013
@janice_opice ja tam ted volala, ze proste jsem akutni a nemam zaplaceno uz a ze prej mam zejtra prijit a nekdo si me proste vezme. jako vono se to mozna vyresi tak, ze tam bude nekdo slouzit a ani se se svym doktorem nepotkam a bude. a pak uz bude novej gyndar.
to vis, jak me to zaclo bolet, uz seru na naky "aby si nekdo neco nemyslel". chci otehotnet a ne resit zanety a mit takhle blbou naladu, jak cloveku neco je a nevi co😞
sasanka033
5. zář 2013
@janice_opice hm, to by zlato mohla bejt cysta😞 a nic jinyho ti neni? a sex byl uz? esli to cejtim i pri nem...
janice_opiceautor
5. zář 2013
@sasanka033 té jasný právě hlavně jdi - no bud je to namožený od toho terárka, nebo jsou to zaražený prdy anebo cysta..Sex ještě ne, doufám, že dneska 🙂)) páč jsem do neděle krvácela a pak měla trochu výtok tak sjem se bála,abych nechytla infekci, ale včera a dneska je to dobrý...tak uvidíme
baby1984
5. zář 2013
Holky te´d mě tak napadlo,budu muset mít znova udělaný předoperační na další pokus IVF nebo jim stačí to z července??Já doufám,že další pokus by snad mohl být v říjnu,ale nevím teprve 16.9 jdem na konzultaci co a jak.
sasanka033
5. zář 2013
@baby1984 taky jsem nad tim premejslela a obavam se, ze ke kazdymu OPU budou chtit novy...
sasanka033
5. zář 2013
@janice_opice no tak uvidis, ja todle nesnasim, dyz je pred vikendem. se dycky bojim, ze ho pak protrpim, tak radsi este v patek rychle vsechno resim...takze bejt tebou kdyby to do zejtra nepreslo, jdu taky radsi este rano na gyndu.
janice_opiceautor
5. zář 2013
@sasanka033 no to šupej určitě!!!!!! at něco nezanedbáš!!🙂
janice_opiceautor
5. zář 2013
@baby1984 Nesmí být starší než 3 měsíce ve většině centrech. nevim jak tady - já ho kupříkladu nepotřebuju vůůůůbec🙂))
sasanka033
5. zář 2013
@janice_opice
@baby1984
ja si ted dokonce vzpominam, ze nesmel bejt starsi tri tejdnu, nebo tak neco...
janice_opiceautor
5. zář 2013
@sasanka033 aha no tak já vždycky 3 měsíce a tady v CAR ho naštěstí nepotřebuju vůbec🙂
hhani
5. zář 2013
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj holky mám nový ceník léků na IVF..Kdo byste ho chtel tak mi písněte do zprávy mail a pošlu vám ho 🙂
janice_opiceautor
5. zář 2013
@hhani 🙂)) to se máš🙂)))) a máš tam kolik to stojí nehrazené?? nebo jen kolik pojištovny přispívají?Kdyžtak já se hlásím j🙂at se pokochám
sasanka033
5. zář 2013
@hhani ciao bejby, no ja to snad ani nechci vedet. hruza. no tak jo, jsem masochista, posli mi to taky, diky🙂
pidisek
5. zář 2013
Čauuuuuu posílám všem dvojčátkový bacily!!!!!!!!
hhani
5. zář 2013
@janice_opice je to tabulka s leky a je to tam nějak rozepsané...Jani pisni mi mail🙂
janice_opiceautor
5. zář 2013
@sasanka033
@hhani
Já jsem ráda, že jsem aspon většinu Menopuru sehnala přes holčiny tady.Ještě budu asi potřebovat,ale většinu už mám. Ještě Cetrotide někde splašit
janice_opiceautor
5. zář 2013
@hhani posráno:-)
janice_opiceautor
5. zář 2013
takže kdybych to platila ted tak mě to vyjde na skoro 30.000,- to je super. Ne kecám přes 30
hhani
5. zář 2013
http://play.iprima.cz/iprima/413824/all na primě ve zprávách o zdražování IVF koukněte na to od 15.55min. ..jsou to fakt KU... Y ]-(
sasanka033
5. zář 2013
@hhani 6 reklam, nez jsem se k tomu dostala!!!! tendle svet je fakt zvracenej. uz ted jsem vytocena, co teprve az se na to podivam...🙂
hhani
5. zář 2013
@sasanka033 jo reklamy ty jim jdou nejlíp 🙂 ...to s tebou švihne až to otevřeš nebudeš vědět jestli se smát nebo brečet 😃 😃 😞
sasanka033
5. zář 2013
@hhani mne se chce brecet. fakt. 8-(
mmmilda
5. zář 2013
Ahoj holky, zítra jdu konečně na svůj další KET..🙂 snad bude konrčně úspěšný. Je tu někdo podobný?
lucavka
5. zář 2013
Ahojky holky. Musím se pochlubit. Dvojčátka nám snad dobře rostou. Dnes 20. den po transferu Hcg 29300. Za dva týdny utz.
Držím vám všem palečky a myslím na vás.
pavlaru
5. zář 2013
Holky,
Vnoci jsem moc nespala,bolelo mě břicho,ne klasická bolest,taková spíše tupá vlevo a vystřeluje do zad.
Nevím co by to mohlo být.
Zánět močáku?ale při čůraní mě to nepálí,chtěla jsem jít k dr. praktickýmu,ale nebyla tam.
Mám jit na gyndu nebo počkat?
janice_opiceautor
5. zář 2013
@pavlaru a ty jsi po ET nebo KET ted momentálně anebo čekáš...
janice_opiceautor
5. zář 2013
@lucavka Lucííí tak to gratuluju k prospívání!!!Dávejte na sebe vy tři pozor!! 😉
pavlaru
5. zář 2013
@janice_opice
Čekám na KET,stimuluju.

Začni psát odpověď...

Odešli