• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl tak uvidime snad to bude v ut v pohode no..az mi to prave prijde podezrely ;) ale jsem rada samozrejme :slight_smile:) treba si to zas vyzeru porodem :grinning:
13. dub 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl na Nova Cinema
13. dub 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nestraš....i když já se zas bojim nemocnice...kvůli tlaku...naposled byl 141/83... a předtím 147/79 ...masakr..ale tak nejdůležitější asi je,že ten dolní není 90..tak snad nebude..holka zvládly jsme to sem..tak to už doklepem ok...neboj.. :wink: :wink: :wink:
13. dub 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jdu koukat,dobrou noc kočko a díky za pokec...
13. dub 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pribrala 300 g za tyden.kdybych se nevykakala tak tam mam vic :grinning: :grinning:
ndnes velky utz a pokud pry dopadne ok tak me pusti na propustku domu asi na velikonoce.drzte palce :wink:
14. dub 2014 v 07:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm dopadne dobre urcite!!!! v kolik jdes?:slight_smile:
14. dub 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice musi to byt dobre :wink: jdu nekdy mezi 10-12.pak jeste pry na echo do usti ale nevim kdy.
14. dub 2014 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - ahoj, tak to budeme moc držet palečky, aby bylo vše relativně ok. Drž se holka.
14. dub 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ahoj, tak dneska přišla nemocenská, jen nechápu proč jen do 30.3. jsem měla pocit, že jsem to kontrolovala a bylo tam do 31.3., ale asi to ted řešit nebudu a uvidím co mi pošlou za měsíc.
Musí jim to přeci pak případně navazovat.

JInak se neboj Valinka bude jistě ok, kdyby placenta nevyživovala tak se tam nebude takhle moc vrtět. Mě se tenkrát Ondrášek vrtěl hodně a pak míň a míň jak šetřil energií. Mě čeká ten poslední velký až 2.5.
Já dneska zase v noci nespala tak 2hodiny určitě si myslím.
14. dub 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -ten ULZ v tom 30-32tt se dělá klasicky jen v tom 2D takže klid.
14. dub 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele mne jeste nic neprislo...odpo si tam zavolam co se deje a ve ctvrtek popozenu I ten financak....to je des :(
14. dub 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no snad jo zitra uvidime....mne nastesti bude delat I 3D ;)))tak se tesiiimmm :wink: ja v noci byla 5x curat a taky chvili nespala, ale jak mame otevreny okno tak je to lepsi....:slight_smile:
14. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě to okno neovlivní, bolí mě kolem těch žeber a mám z toho pocit, že se nemůžu nadechnout.
no 3D je dobrý, ale jinak je to klasika v 2D aby se koukli "dovnitř" prcka.
hlavně si nech zkontrolovat ty průtoky krve pupečníčem ...
14. dub 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :wink: , tak v jednu budu vědět výsledky. Je mi úplně zle :grinning:
14. dub 2014 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - a dneska jsi ještě i čurala na papírek?
furt držíme palečky, až nám pomalu modrají :grinning:
14. dub 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ne dnes už ne. Jsem zvědavá, neb dle mého názoru ta druhá nesílila :confounded: . Ale pocitově si myslím, že každopádně ať to dopadne jak to dopadne, že tam prostě zahryznutý určo bylo. No doufám, že je samozřejmě :wink: . Teď už s tím stejně nic neuděláme :wink:
14. dub 2014 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neboj muj doktor je fakt hodne dobrej a peclivej...ono ten 3D je spis jako bonus pro me ;) volala jsem na socku a pry to posilali tak snad to dorazi dneska odpo nebo zitra :slight_smile:
14. dub 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 kliiiidddd to bude dobryyyy.....hele jak pises tak at to dopadne jakkoliv tak zahryzmuty tam bylo...tohle byl u me twn duvod proc jsem se rozhodla jeste pro ten posledni pokus..I kdyz u tebe je jasny, ze to tam proste je!!!
14. dub 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no vidiš, někde se to asi jen toulá.
Jj 3D je pěkný ..kor když prcek spolupracuje.
14. dub 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - tak to já čurala 4 dny po sobě :slight_smile: poslední v den odběru krve ...ale co po obědě uvidíme.
Hlavně hned napiš...jsme napnutí jak kšandy, i když věříme, že to tam bude.
14. dub 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no uvidime :slight_smile: dneska budu zapasit s bobinou :slight_smile:))))) bude sranda :slight_smile:))
14. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak jsem si volala na tu sociálku a ona se může vypsat max 3 dny před koncem měsíce ...takže toho 31.3. přijde pak společně za duben....to je taky hezký ...ale aspon mám jasno :slight_smile:
14. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, já ji lehce beru jednou týdně, před kontrolou pak pořádně. Ale teda je to boj...a to už i s nohama. Ještě že máme tu rohovou vanou, je tam takový stupínek, takže tam si sednu a ty nohy celekem jdou jinak sedět na dně a zvednout nohu už teda nejde :grinning:
14. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no praveeee I nohy jsou na prd a ja si nemam kam sednout :grinning: a na kraj vany se bojim, ze se prevazim :grinning:
14. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to bych se bála taky ...a kor jestli máte tu vanu menší to musí být fakt těžký úkol ... :wink:
14. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem v klidu..jen jsem myslela,že bude 3D a pojedem do HK....protože přítel na 2 D nic nevidí chudák..tak nemá cenu ho tam ani tahat no..
14. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm držím pěstičky..já odpadla... :grinning:
14. dub 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 držím taky palečky..muck :wink:
14. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb koukám,že teď mi ty kila jdou asi do břicha... :astonished: :astonished: :astonished: Já se tedy ráno z vany ještě zvedla..ale je to práce..zatím jsem po paměti oholila bobinu a přítel slíbil,že dyžtak pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo..to tak je...ale mě sestřička dala papír i dřív...ale napsala tam pak pozdější datum.. :wink:
14. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek