• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb
@janice_opice snažila jsem si drbat nožičky..ale moc to nešlo to..tak je aspoň zase na mažu,chodidla...a poprosím přítele někdy..třeba o víkendu...po -čt dělá dvanáctky od šesti do večera....
14. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no muj ma zase kratkej dlouhej
14. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, když už se tu bavíte o nemocenské, v práci to dělá 14 dnů od letoška a znamená 14 pracovních dnů, že jo? Takže já v březnu bych měla mít z práce proplacené 4 dny a zatím na účtě taky kulové :(, zatím mám něco našetřeno, ale účet není bezedný :slight_smile:, snad to dorazí za včasu. Jen dotázek, máte přebalovací pult nebo jen tu pevnou podložku, já bych měla možnost koupit tu podložku za 250,-, za kolik se tak normálně prodávají. Pult se nám celý do ložnice nevejde.
14. dub 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: Od šesti do večera..Ty vodo...od večera jsem chtěla napsat..a bublaninu jsem nakonec upekla v šest ráno.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Jani můžeš se zeptat zítra doktora jestli je normální abych měla pocit, že prcek poslední dobou škytá nějak často?
Aspon mi přijde, že to je škytání, jsou to takový pravidelný jakoby cuky v bříšku. My jdeme na kontrolu až toho 2.5.
14. dub 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa prvních dní Ti platí zaměstnavatel...musíš mu dát podklady-příslušnou část nemocenské....po těch14 -i dnech se ještě musí donést první lístek na peníze do práce.......

.Nevím odkdy jsi doma....Na socku si to nosím sama....lístky na peníze....origošku jim a zaměstnavateli a účetní dávám kopii.. :wink:

Přebalovák nemám...Je tu velký stůl a koupím taky podložku...stojí kolem 300,- ta pevná...
14. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - myslím, že ta cena za pevnou je dobrá.
Já chci jednu pevnou a jednu tu měkkou, ale ještě uvidím :slight_smile: možná vezmu spíš dvě měkký. Jednu chci na pračku do koupelny a jedno na přebalovák. Kamarádky mi slíbila ten stolek jakoby a na to právě nevím jestli mám vzít tu pevnou nebo měkkou, možná by stačila měkká s okraji.
14. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já právě si říkám za tu cenu bych to mohla vzít, počkám až dorazí manža, možná bych vzala i dvě, jednu k tátovi. Jenže si furt říkám, jestli není brzy na nákupy, ale věřím tomu, že ne :slight_smile:.
14. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - a nemůžeš to třeba zatím jen zarezervovat?
já se chystám objednávat teprve teď. ale je pravda, že jsem dost věcí už měla hlavně ty oblečky.
14. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já se domluvím s manžou, protože on v tom obchodě má známého, tak by to třeba šlo :slight_smile:, možná z toho bude ještě i nějaká slevička, co vím od kamarádky. No první co budeme kupovat, bude skříň do ložnice na věci malého, asi objednáme po screeningu, snad se tam vejde, ještě jsem to neměřila. No já oblečení, to hlavně dostanu od švagrové, takže výbavičku jako takovou kupovat nebudu, nevím jak pleny, osušky atd, to si asi koupíme, ale to je času móře, až v létě. Postýlky jsou dvě, jednu máme tady a druhou u táty, takže to taky neřešíme, i když oni tam mají v nabídce, v těch akcích cestovní za 1000,- - taky dobrá cena a hlavně postýlka je zelená, to je barva pro oboje pohlaví :slight_smile:. No lehátko mi půjčí asi ta kamarádka, malá už je do něj velká :slight_smile:. No klasickou postýlku budeme mít v ložnici. Nevím, jak to dořešit, aby mímo mohlo být s námi případně v kuchyni či obýváku, asi tou cestovní postýlkou.
14. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahoj, já jsem na malou měla košík s kolečkama, naprosto úžasná věc :wink: a postýlku jsem měla až tak od půl roku, kdy se do košíku nevešla :wink: . Nic jinýho bych už nechtěla :wink: . Teď ho má půjčený kamarádka :grinning:
14. dub 2014 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no košík měla půjčený od někoho druhá švagrová, třeba by ta dotyčná ho půjčila znovu :slight_smile:, kupovat se mi ho nechce.
14. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - já mám taky lehátkko, ale trochu jej tam budu muset připásat páskem...ten hlavní popruh tam chybí, ale v obýváku bude malej na zemi ....máme koberec a tam mu tam potom dám ještě nějaký deky aby byl v teple na měkku, přeci jen nemůže být furt v tom lehátku, není to úplně rovný ...aspon si to myslím.
Košík na kolečkách snad má teta manžela na půdě, aspon v tom roce 2010 jej nabízela.
14. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ono je to pro to mimi i příjemný, že kolem něj není tak velký prostor jako v té postýlce. Ono se to nezdá, ale jsou to prostě mrňata a v té postýlce byla Pavlínka úplně ztracená. Košík je holky nej nej nej a převážela jsem si ho hezky z místnosti do místnosti a trochu jsem i Páju rozmazlila, když jsem jí před spaním vozila jako v kočáře :grinning:
14. dub 2014 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 no možná se po ní poptám, bylo by to pro nás ideální na to převézt z kuchyně do obýváku a pod.
14. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 my ten kosik budeme mit taky.pujceny :sunglasses:
kdy ze budes volat? Jsem napnuta jak ksandy :grinning:
utz zatim nic asi odpolko.
dnes za mnou neprijde zadna navsteva :unamused:
14. dub 2014 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 uz jsem domaaaa tak cekaaammmm a mam nervy k prasknutiii
14. dub 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - moje mamka když měla nás, tak měla kolečka normálně na postýlce a tu posouvala taky po bytě abych na ní viděla. Ale my měli malej byt jen 2+1 ...a spalo se v obýváku ..a mamka nejvíc byla v kuchyni a na ten obývá hned navazuje.
Bráchové jsou o 9 a 11 let starší tak měli svůj pokoj
14. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasny pokusim se na to pamatovat a zeptam se :slight_smile:))))))) Nemocenska dorazila jupiiiiiiiiii ...ted jsem koupila v dm nejaky veci jeste za ty kupony a celkovou slevu na nakup 15 % takze mame krom nuzticek fakt vs3chno na to je to DM fakt super I prebalovaci podlozky tak je to v cajku
14. dub 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa
@muddledgirl
@kamisb jinak my jsme koupili komodu ktera ma tu vymenitelnou vrchni desku za prebalovaci pult tak na to prdnu tu mekkou a bude.kosik mit nebudu pac u nas v byte je to blbost:slight_smile:
14. dub 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky podle me se Val otocila v noci.....;) no jsem zvedava a prijde mi ze mi d3sne vyrostlo bricho dneska :slight_smile:))
14. dub 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - Adámek se asi už otočil několikrát, protože jak včera večer tak ted dopoledne škytal dole.
a před chvíli byl zase příčně. Asi má ještě dost místa tak se může ještě vrtět :slight_smile:
14. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no ja jsem zvedava Val takhle jeste ne yla a poprve citim kopani hodne v zebrech.Rikaj ze kolem toho 30 tt uz je vetsina miminek otocena dolu...ale dle myho tam.na taky dost mista :slight_smile: uvidime zitra ;)zitra zacinam 31 tt a 70 do Tp :slight_smile:
14. dub 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa mimo bude ležet...může být na dece...v lehátku...nebo v té postýlce...ale myslím,že mít dvě je zbytečné no...když už tak tu cestovní.která má kolečka a je to....já budu mít půjčenou asi dřevěnou..tak to mám vyřešené....
14. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo...s lehátkem to vidím stejně a zatím čekám..jestli nějaké nedostanu...ani nevím odkdy se tam mímo může dávat :astonished:
14. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 košík na kolečkách asi dostanu nebo mi bude půjčen..nám se bude hodit...tak uvidíme..
14. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako mazec..taky mě roste břicho šíleně rychle teď...asi po týdnu jsem si poslechla srdíčko..ten mimís je nějak divně natočenej..chytla jsem ho trošku tlumeně a až u pipinky...jak ten prcek tam leží bože? :astonished:
14. dub 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl asi napric si myslim :slight_smile:) oni se zatim jeste toci jak maj dost mista :slight_smile:))))) do lehatka muze od narozeni....je to jako s autoswdackou....lehatko je pohodlnejsi, urcite tam val nebudu nechavat dlouho..lepsi je, aby mela zadicka na rovine :slight_smile:
14. dub 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 tak cooooooooooooooo
14. dub 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha....no...je tam takovej hodně nasáčkovanej mi příjde posledních pár dní..já nevim..jestli bych poznala,že se otočil....k mému překvapení jsem musela ležet na břiše v noci...páč bylo otlačený...což se divim...já normálně nikdy na břichu nespim.... :grinning: :grinning: :grinning: taky myslim,že je lepší spíš aby měl rovná záda... :wink: Jsem taky zvědavá na Pavlínku..sakra...
14. dub 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek