• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@pidisek @janice_opice tak já pak dám pro srovnání foto z inkubátoru a foto při odjezdu z nemocnice :slight_smile:
14. dub 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jani nerekli.snad to zitra zase neposunou :angry:
me dnes taky pali zaha.miminku asi rostou vlasky :grinning:
14. dub 2014 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jj děkuju. Já vím, že to jde. Už jsem otěhotněla 3x, ale prostě ty vajíčka asi nejsou kvalitní, něco se jim v tom mým těle nelíbí :frowning2: . Protože po čase to prostě vzdaj. Tak uvidíme.
14. dub 2014 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka jééé já budu mít taky Sama...tak to držím pěstičky..byly nedonošený?
14. dub 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek krásní miláčci..
14. dub 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani..já měla před pár dny topinky a k tomu jeden stroužek a pak mě bylo taky hrozně těžko..lepší je pro mně mít česnek k obědu než večer... :wink:
14. dub 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Jani kolik asi tak těch obyčejných plen? 20ks - je málo nebo moc?
14. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja ho mela k obedu...ale hrozne mooooocc :grinning: uz je to dobry I bobinu jsem zvladla sama :slight_smile:
14. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele zalezi na tobe no ja je pouzivala furt a vsude 20 je ok kdyztak pak dokoupis..to uvidis sama :slight_smile:
14. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo aha k obědu..no jsem četla,že moooc..tak opatrně..jinak se mi občas vrací žaludeční šťávy do krku...to je proč? :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jsi šikovná...dnes jsem prosila kámošku,jestli mi příště odlakuje nehty na nohou..na té jedné teda...protože už to fakt nedávám přes ten pupek.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl protoze jak ti deloha tlaci na zaludek tak ho vytlacuje vys no a tak se ty stavy vracej a s tim byva I to paleni zahy a za druhe hormonalnima zmenama
14. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pálí mě žáha málo jen chvilinku a jen někdy..ty šťávy ale jsou fuj..si třeba lehnu a pak se vracej..blééé....
14. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky jsem si říkala, že 20 by mělo stačit a plu asi nějakou tu s potiskem pro oko maminky :grinning: :grinning:
14. dub 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo pac se ti uvolnuje sverac :grinning: ale nemyslim tim zadni ale mezi jicnem a zaludkem mne se to taky deje je to hnus :grinning:
14. dub 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj taky mam jsou pekny muzes je pouzit I jako osusky a ty barevny treba do kocaru
14. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zadní :grinning: :grinning: :grinning: no...když jsem asi před třemi lety byla naposled na alergologii a vyprávěla jim,že zvracím z kašle..tak si doktorka myslela,že mám reflux žaludku :frowning2: Ale jako to jsou astmatický kašle většinou..
14. dub 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky pro zmenu je tentokrat u nas ticha domacnost :grinning:
14. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já budu brát 20 a ty barevný taky...a nevim,jestli teda i bambusky tři.. :grinning:
14. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíšš proč? To my ji máme tichou jen,když je přítel pryč, spí nebo má sluchátka u skládání na uších..jinak furt melu.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ach jo Pavli, to mě tak mrzí taky jsem tomu moc věřila :pensive: oni se asi sice zakously, ale zapomněla se přitom ještě držet i ručičkama trdylka... No při KETU jim to radši poradime rovnou :wink: a to už bude jistota, ale věřím, že už člověk chtěl mít to čekání za sebou :confounded: máš to úplně jak Janicka, takže na podruhé to už bude to pravé...psala jsem už odpoledne, ale nějak mi hapruje NET a nešlo to odeslat ...
14. dub 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - copak jste si řekli?
14. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice další!! tak to už je na tábor pro dávání mužů do latě :grinning: :grinning: vidím jasnou díru na trhu asi si otevřu vlastní bysnys :grinning: :grinning:
14. dub 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jinak já holky měla plinek bavlněných asi tak pět a snad je pořádně ani nepoužila, jaksi nebylo na co jen ze začátku na rameno proti ublinknuti :wink:
14. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to je mazec..jen pět.. :grinning:
14. dub 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no rekli..mluvila jsem jenom ja proste jsem.se nasrala takze nejdriv jsem mluvila hodne a ted vubec...duvod nema cenu resit :grinning: :grinning: proste to ve mne uz vybublalo sliznul to I mladej a pes :grinning:
14. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno u nas to nebylo tak.hrozny...proste sliby se maj plnit :slight_smile:
14. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: hm....tak to přeskočíme tedy a snad se to brzy srovná..
14. dub 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak to ja jsem pleny uzila ale ja jsem castecne I plenkovala :slight_smile:
14. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek