• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice to jo..to nesnáším..já toho mýho musím donutit,aby si podal žádost o duplikát rodnýho listu..protože než by ho našel..tak porodim..a Samuel se musí jmenovat po něm..Kdy se koupí lino..jsem zvědavá...počasí je hnus..takže asi nejdřív v pátek..
14. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl fakt a to jsem je ještě ani nepoužila :slight_smile: ...
14. dub 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak pokud jsi plenkovala to je jiná, ale to by mě teda nikdo nedonutil ani náhodou :grinning: i když pravda leze to do peněz...
14. dub 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no ja plenkovala castecne...I kvuli kyclickam jak byl obri tak musel mit a I ksirky...a pri cestovani jsem je dost vyuzila :slight_smile: vsude;)
14. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo tak jsem fakt zvedava co se zitra na utz dozvim .... :slight_smile:
14. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak švagrová i kamarádka je využily skoro na všechnno.
Na odkrkávání po jíde, do zavinovačky, na kočárek, pak když prcek slintá, apod
14. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice určitě jen samé dobré zprávy jako doposud holka :wink: držíme palec a pěkně za nás na Valinku zamávej....
14. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo..pozdravuj Valinku :wink:
14. dub 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak určitě každý jak je na co zvyklý, my měli kočár s clonou až po tyčku, malá nikdy neublinkávala ani neslintala, a když něco tak jsem měla takové jen buničné čtverečky, takže jsem jí utřela tlamičku a vyhodila to, nebo taky jsou super ty papírové přebalovací podložky ty jsou taky na všechno možný a při jakémkoliv potřísnění to člověk vyhodil a bylo to takové vše hned čisté, ono toho praní je ze začátku taky hafolec :slight_smile:
14. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dobrou jdu chrnet..zacetla jsem se do knizky a uz mi padaj ocka...snad se v noci trochu vyspim :slight_smile:
14. dub 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobrou poklade a co pěkného čteš? já tu řeším emaily co mám už dlouho resty :slight_smile:
14. dub 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:) tak dneska 70 ;)
@martas14 ted jsem zacala cist Treti dil Nastroju smrti -Mesto ze skla...predtim jsemmdocetla Dabluv elixir a taky od D.Browna Inferno a treti dil 50 odstinu ;)
15. dub 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočko.jo jo..všichni chválí 50 odstínů šedi....já rozečetla starý reflex... :grinning: Brown je dobrej..ale ještě jsem od něj nic nepřečetla..Inferno je doma.dostal ho přítel k Vánocům od mé ségry..tak to si můžu někdy přeešíst..jinak máloco kupuju...protože mám tisíc knížek po tatínkovi a nějaký braky po ségře..budu se muset do toho conejdřív dát..Teď je tak nějak uklízno..přítel tam má kuřecí stehno na oběd a já kulajdu..takže vařit zase nemusim..je to super...
15. dub 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cau zlato no jo 50 odstinu ..v podstate to pribehove neni teda tak silny..ale skvele napsany a nabity sexem..jako pro zensky fakt dobry ...jiny no uz ma v sobe vsechny 3 dily odstinu sedi, temnoty a svobody...Ja mam Browna rada...ale nejradsi mam Deana Koontze...a ted budu objednavat 1000 strankovou knizku k vyroci manzelovi os ceskyho autora Vallhala o severskych narodech bozstvech a tak tak si to pak asi taky prectu..ja jedu na 10 na ten velkej utz a pak jedemw ke tchanum odvezt prazdny sklenice, par veci a dovezu si kompoty :slight_smile:)) a tchyne volala vcera ze udela obed tak jsem taky bez starosti....
15. dub 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nekdy precist...bud si knizku prectes hned anebo az za hodne dlouho :grinning:
15. dub 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..kámošky jsou z toho vyřízený....z těh 50-i odstínů...Tak Dean Konntze mi nic neříká...tatínek přeci jenom má starší autory a na knihovnu prdim...jo jo...já vím...za rok a půl jsem přečetla jen asi 3 knížky...ale zkusím dneska nějak vybrat..s miminem se člověk k tomu asi moc nedostane....Mňam mńam...kompoty...je pěkná zima teda....Tak pozdravuj Valinku a hezky si to užij..přidala jsem se do skupiny látkovek a taky holčina jedna mi poslala nějaké materiály a to je na hodně dllouho to přečíst..to jsem zase v plánu neměla...hi hi...číst jen o plenkách.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: Dean Koontz je skvelej pise fakt super nekolikrat jsem kvuli nemu zapomnela vystoupit z MHD :slight_smile:) no prave s miminem nic moc cas na cteni ,)))....ja to teda s latkovanim.nwbudu prehanet vim, ze to fakt nedam :slight_smile:)) ale castevne urcite jako s Kubou...kamaradka-znama zastance ekologie furt tvrdila jak bude latkovat a chaaaaaaa.davala mi skoleni ..podotykam.predtim nwz se ji narodilo prvni dite ;)))...tak jsem ji rikala..uvidis sama clovek míní a hlavne jsem ji rikala at se na tu ekologii koukne dneska z druhy strany ...spousta vody, energie se spotrebuje a ve finale az prijde ucet za vodu a elwktrinu tak ani nejak levneji to nevyjde...v ruce prat nechtela..to zase zabira cas kterej muze stravit s tim miminem no....dneska kdyz si vycerpavame zasoby energii a vody to uz zase tak eko neni no....dle myho ideal tak jako napul...ale kazdej si stejne musi prijit sam na to co mu pujde a bude vyhovovat a hlavne mimcu ;)
15. dub 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to chci zkusit...rozhodně nebudu látkovat pořád a možná nakonec vůbec jsem realista :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl rozumny urco to zkus :slight_smile: ja chci castecne no :slight_smile:
15. dub 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, no jo no vždyť to znáš. Tak teď je to holka na tobě rozjet tu vlnu //. Já do Ketu půjdu asi v červnu. Bude to pro nás poprvé tak se domluvíme na konzultaci až teď pojedem. Čekám na ms a pak se domluvíme. To víš to bude asi teď síla :angry: . Jj je to smutný. Prostě buď tam mezi těma sněhuláčkama na nás nějaký mimi čeká, nebo ne. Jak víme stejně s tím nikdo nic neudělá kdyby se na hlavu stavěl no :wink: .
Tak si hold manžel koupí místo miminka ( kdyby k nám fakt žádný mimi nechtělo :frowning2: ) letadlo :slight_smile: .
15. dub 2014 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak je to s ketem? Bude to pro nás nový a ráda bych do toho šla už v červnu :wink: . Jinak @janice_opice
15. dub 2014 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na přebalit maj tři druhy dvou velikostí...vuůbec bevim kolik a jakých obecně koupit těch kalhotek...když jsou ty plyšový...tak už se na to snad nic nedává,že?
15. dub 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chtěl jsem ti napsat, že pozdravuju na utz Valinku :wink:
15. dub 2014 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavli ja KET nikdy nemela, ale myslum, ze do nej muzes jit prskticky hned dalsi cyklus...beres estrofem a jeste neco a pak pichas pregnyl nejak na casti...ale to ti spis poradi holky co Ket mely..nebo se ti zeptam holek na miminu co chodime do Cube v te skupine jak probiha KET v Cube? Dekuju Valcu budu pozdravovat...holka ja fakt verim tomu, ze tam to mimo ceka :slight_smile: jako cekalo na me :slight_smile:
15. dub 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja se kouknu odpolko zalezi jaky to je typ ja mam doma pogumovany a vevnitr plysovy a do nich nedavas nic peres je cely, ale ddnska toho jeeee..do nekterych vkladas do nekterych skladas :slight_smile:
15. dub 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 já ket měla několikrát..ovuluješ normálně??..Pokud ano..tak kolem 12 dne MS jsem měla utz...a pak se píchal pregnyl myslim...no a pokud normálně neovuluješ..tak to chce 1.den ms nejlépe nebo druhý,aby doktor zkontrolovat utz..jak jsi na tom se sliznicí a mě nasadil estrofem od 2. dne ms...Já neměla ovulku..takže tam mě to myslim nejdřív nasazoval automaticky..já neměla ani ms..bez léků..
15. dub 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim..je toho milion a mně z toho jde hlava kolem... :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jo jo..můžeš hned další cyklus...
15. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jj ovuluju pravidelně na termín :wink: . A sliznice vždy OK :wink: . Tak jsem zvědavá no. Hlavně, že už nebudu muset stimulovat!
15. dub 2014 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek