• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl pamatuj na to, ze to.miminko nepotrebuje uplnw vsechno co kdo vymyslel :slight_smile:)))
15. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj to budeš hodná Jani. To víš, že já tomu taky věřím :wink: . Ale přeci jen vždyť to všechny známe, jak jsem psala Martince, bude si muset hold manžel koupit letadlo místo miminka :frowning2: . Jsem ráda, že se nám teď poštěstilo tolik mrazáčků na poslední pokus vlastně :wink: . Tak uvidíme no :slight_smile: . Máme je zamražený ve 4 slánkách (nebo jak se tomu říká) jedny po dvou a pak po jednom. Chtěla bych rozmrazit teď ty dvě, pak jedno a pak ty poslední dvě :wink: . No naplánovaný to mám dobře :grinning:
15. dub 2014 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak si taam brnkni a oni Ti řeknou,kdy máš přijít na utz :wink:
15. dub 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jo...já nekupuju blbosti...jen abych měla všechno na to látkování :grinning:
15. dub 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasny hele ja jsem dneska uz taky jako prvorodicka je to dlouho a jsou novoty ...I v tech screeningach v tehu to nebylo ; ) takze mam co jsem.dostala a neco koupila a zbytek se da vzdycky dokoupit...
15. dub 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já na to zatim prdim...poptám se v obchodech...ať poradí a něco přečtu..ještě snad chvíli čas... :grinning: :grinning: :grinning: já ráda rychle rozhoduju..ale když nevim..tak to nejde no.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mám v košíku dvacet plenek,zavinovačku, další kousátko, hračku na kočárek, zavinovačku a knížečku.a podložku přebalovací ...pomalu základ bude..uff..v lékárně dokoupit...a pak už jen hadry..vyprat kočár...postel.. :grinning: :grinning: :grinning: a dokoupit věci do porodky a tašku nějakou :grinning: ..určo něco dostanem..ale tak může mít i něco od nás...se to nepoto o těch pár set.. :grinning:
15. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dyk jo kod jsem ti poslala? pak mi pisni cislo objednavky, ale budu az odpo.....;) ted si maluju nakej oblicej na twn svuj xicht a vyrazim v pul
15. dub 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já ještě kočí.....rozhodnu s milým..jaké barevné plenky a tak...kod jsi mi poslala..děkuju....jsi moc hodná....já jdu lakovat nehty... :grinning: a pak ksichtík....se těšíš na Vali,viď? ...Já musim zavolat zubákoj...jsem ztratila papírek ale pamatuju,že mě objednával na 20.4....ale to je neděle.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to vis, ze se tesim az ji uvidim....jsem zvedava jestli uz je otocena nebo ne..ted mi to zase neprijde ;) jestli je v poradku, nic ji nechybi a mame zamceno :slight_smile: tak se I trochu bojim....ale urco to bude dobry...ja jdu k zubakovi zase zitra :slight_smile:
15. dub 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To víš,že je zamčeno...i když chápu obavy..včera jsem se s kámoškama chtěla dohodnout na oslavě narozek..jsme blíženkyně všechny....no a jedna nemůže tehdy..druhá zase tehdy...no a já jž od 21.5. budu na mateřský..tak to bude bomba nemít vycházky...a ony holky nemaj čas na oslavu..by je jeden uškrtil..ale co pudu s kámošema a přítelem... :grinning:
15. dub 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty nebudes mit vychazky?co to je za kravinu? na MD normalnw vychazky jsou..jo ty myslis neomezeny? :slight_smile:
15. dub 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...že je nebudu mít konečně omezený..tak to myslím.. :wink: :wink: :wink:
15. dub 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ja tu dneska budu dlioouuhoooo...pan doktor zaspal a je to tu jak v porodnici :grinning:
15. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm a co ty kocii jak dneska utz?
15. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ježíššš.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: to se ještě žádnýmu mýmu doktorovi nestalo... :grinning: ten je taky dobrej...stáhni si hru pixwords...do telefonu..znáš to?
15. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cekam na rozhlas az me vyvolaji :grinning:
15. dub 2014 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak ať je to brzy kočko... :grinning:
15. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele jemu se to stalo poprve......takze to beru, je to jen clovek ....ony tady byly 3 zensky s akutnim problemem takze hlavne kvuli tomu se to I nabalilo..jinak vzdy jdu na cas..nejdyl jsem cekala 8 minut....:slight_smile: takze ja mu odpoustim.ma toho hodne..a kazde pacientce se venuje peclive :slight_smile: stane se proste ;)
15. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm jj tak pak.dej vedet ja taky cekam :slight_smile:
15. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam v tel.her cece a tady jsem napichla na wifi tak je to ok..je tu se mnou I ten muj ...;)
15. dub 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 8 minut..tak to se máš... :grinning: :grinning: :grinning: to mi nehrozí.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéé,tak ho pozdravuj a příště ať jde s nohou včas k doktorovi :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl prave proto mu odpoustim...;)))) jeste mam pred sebou 2 zensky...jedna uz tam.sla a jedna tu sedi..a ani jedna z nich dle myho nejde na velky UTZ...dle velikosti pupku si myslim....Rikam sestricce jak jsme prisli...tyyy jo tady je lidi....to jsem tu jeste nikdy nevidela a ona tam skrcena za recepci a kroutila ocima a prej:no jaa tu nejsem.pssst pan doktor zaspal to se jeste nestalo :grinning:
15. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl vcera jsem ho vezla zase na kontrolu...zase mu to vyskrabl uz to ma lepsi ale ma v tom bakterie tak dostal antb..:slight_smile:
15. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobrá sestřička.. :grinning: :grinning: :grinning: chudák manža teda..nezávidím..tak snad bude líp a Valinku pozdravuj...pták prej taky zdraví.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mám ho ráda..ale furt řve když je venku a kadí.. :grinning:
15. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hlavne pozor na parazity z tech hovinek .......sestricka je tady dobra :slight_smile: se spolu vzdycky nasmejeme...minule si ode me koupila taky medveda a druha kocicku :grinning:
15. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jinak nam jednou oba andulaci uleteli a to byla doma show ....kocky, pes, Kuba, muz vsichni lovili :grinning:
15. dub 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jednou manzela napadly sojky :grinning: :grinning: chtel zachranit mlade, ktery vypadlo z hnizda na tramvajovy koleje a jela tramvaj :grinning: :grinning: a sojci rodice nad nim litali a klovali ho do hlavy :grinning: :grinning: jsem se malem pocurala to byla taky show :grinning:
15. dub 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky od včera odpoledne v Podolí. Břicho netvrdlo, jenom píchalo dole, rak jsme jeli. Hrdlo dlouhé, otevřená na prst tak čekám, co bude.
15. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek