• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice no...tak rukavice asi vždycky radši viď..já mám takovýdezinfekční sprej a tím si pak stříkám ruce..a chci koupit i nějaké dezinfekční mýdlo i kvůli miminku...

to jsou fajn sestřičky...už si s tou naší taky začínám rozumět..docela se těšim na ty ze Sanusu..už mě znaly jak svý boty...a všichny si mě pamatujou...kord..jak jsem čekala na ty výsledky testů... :grinning: :grinning: :grinning: ježíš..vy máte storky.. :grinning:
15. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nespala vůbec bolí mě záda a občas tvrdne v podbřišku, dostala jsem druhou injekci druhé vlny kortikoidů
15. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - ahoj, tak odpočívat a ať vydržíte 3v1 (snad to s někým nemotám) co nejdýl.
15. dub 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ji, nepleteš se, my jsme 3v1 a doufám, že ještě zůstaneme, ale záleží to na holkách. I u syna sjsem měla na monitoru kontrakce po minutě a já cítila každou pátou a otevřená jsem byla ne 8 cm, takže i teď zkrácení o 1,5 cm a otevřená na prst a necítila jsem nic. Žádné tvrdnutí.
15. dub 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - někdy to tak je no.
hlavně a'ť na vás dávají pořádně pozor.
15. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 moooc drzim palce at nejaky ten den nejlepe tyden jeste vydrzite 3v1 :wink:
nas dnesni 2.screening dopadl na vybornou.je to 100% chlapecek je zdravy a vazi 355g :sunglasses: u me je to tak ze se cipek jeste prodlouzil na 4 cm a je uzavreny juchuuuu.no a placenta stale pres vnitrni branku 16mm.
15. dub 2014 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm kéž by, jenže to nezáleží na mně, ale na holkách. Když budou chtít, tak jako tak tomu nezabráníme.
15. dub 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - juchuuuu
a pustí vás domů nebo jak?
15. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 kočíí..takže jste v nemocnici asi viď? no..to je něco no..když to člověk necítí....kámoška taky necítila...naštěstí do kontroly neporodila..byla v 6, měsíci..
15. dub 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm super kočko..takže klidový režim viď s tou placentou,viď :frowning2: :frowning2: :frowning2: ? Ale hlavně,že jste zavření a čípek se prodloužil...
15. dub 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau děvčata tak Valča je zdravá, hravá a v pořádku akorát jsem čuměla, že se mi přesunula placenta ze zadní stěny na přední ...je to normální??????? :astonished: :astonished: :astonished: Dneska jsem 30+0 a odpovídáme30+2 takže akoráááttt Vážíme 1550 g a říkal pan doktor, že si myslí, že v době porodu bude mít tak 3,200-3,500 kg:slight_smile:)))))
Jinak se teda anináhodou nechystá ven..prý...ta tam ještě dlooouhooo bude :grinning: :grinning: :grinning: CS mám 0 :grinning:
15. dub 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Valinky oblíbená poloha a poprvé u doktora spala ..:grinning: neuvěřitelný :grinning:
15. dub 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
takže prostě podle hočičkovejch tabulek jsme úplně parádně:slight_smile:))
15. dub 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb asi nas pusti na propustku na velikonoce.tak nacerpam energii doma :wink:
@muddledgirl porad klid na luzku.nic nebudu podcenovat.ta placenta neni prdel :unamused:
15. dub 2014 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super kočččí.....gratuluju moc....je krásná holka...Ty jo..kilo a půl... :grinning:
15. dub 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm není já vím...hrozí krvácení..atd..však víš.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak dávat pozor na sebe kočičko naše..už máš talisman? :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase zlaticko Alesek :sunglasses:
15. dub 2014 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl jojo uz doraziiil.mooc kujuu.venda si ho nasazoval na ruku :grinning:
15. dub 2014 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm s tou placentou to je divný a nepřeslechla jsi se předtím třeba jen?
ale zase na druhou stranu je to jedno,hlavně že je malá v pořádku.
1550g ...hm to hezký už ....tak pod 3,5 kg nakonec to je dobrý ...ale uvidíme pak v reálu :slight_smile:
15. dub 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak kdyby jsi doma ležela a byla opatrná, tak by jsi mohl být doma ne? nebo budeš raději v nemocnici?
já jsem s placentou přes hrdlo nekrvácela, ale měla zase jiný problémy. Hlavně aby jste byli v pořádku.
15. dub 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl děkujuuuuuu jsem strašně štastná, že je v pořádku a nic jí nechybí a váhu má krásnou doktor typoval než vážil 1600 a ona má 1459 :slight_smile:)) takže odhad má tak mu budu věřit i v tom porodním odhadu:slight_smile:))prý už se to dá ted určit trochu,jeslti bude miminko veliký nebo ne a že se bál, že zase budu mít obří dítě a že je i za mě rád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@janice_opice jsem zvědavá..kolik bude vážit prcek..jdu za týden....naposled měl ve 24+6 730g :grinning: Super,že nebude obří..zvlášť u holčičky... :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no odhaduje 3,200-3,500 kg:slight_smile: tak nějak si to přeju :slight_smile:) nepřeslechla...mám to i v papírech z obou screeningů....uložení placenty: zadní strana a ted mám v průkazce přední strana...jeslti se nepřepsal,ale to pochybuju ..a prosimtě na to škytání jsem si nevzpomněla, promin :((((( jdu zase 2.5.,ale to ty jdeš taky vid?
Říkal, že kdybych tedporodila tak už je to v pohoode.-)) ale když mě kontroloval tak fakt úplně..tsssss ta tam ještě dlouho bude :grinning: :grinning: tak ž to vidim jak nakonec budu zase přenášet :grinning:
15. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je jasný,že jsi šťastná....já se dnes cpala jak jinak sladkosma a pak mě bylo hrozně špatně...fuj...
15. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já jsem ráda, obří plod jsem porodila a fakt ot nebyla prdel...a holčička klidně může být drobnější přece..bude to holčička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem z toho byla zase ta hotová a rozněžnělá, že jse porušila svoje nemluvení s mužem a v autě jsem se úplně rozpovídala :grinning:
15. dub 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já měla dva Míšy:slight_smile:) zítra večer jdu do hospody na véču tak jsem zvědavá,jeslti nepadnu páč jsem dneska teda po tom všem trajdání unavená
15. dub 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl už mám nahoře 6,5 kg :grinning:
15. dub 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já věneček, dvě rolády a pak jsem snědla dva pudinky vanilkový kupovaný a vracelo se mi to..fuj...jsem prasátko..vždycky se držim dva dny..a pak ů... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já zas nic nedělala..umyla jsme nádobí a celej den sedim jak pipka u compu..v noci jsem hodně málo a na etapy spala..takže jsem to doháněla odpoledne a v noci zas budu blbě spát..se z toho pos...no ale zítra jdu do města..přítel jde na matrika...jestli udělají duplikát rodnýho listu...musí to teda vyřídit s Frénem..tak si myslim,že se na to vyprdnou..ale jsem ráda,že jsem ho donutila už..protože ten než se po něm podívá..tak si ho radši nechá udělat... a bude mít pak třeba i origoš... :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prej už... :grinning: :grinning: :grinning: se z Tebe počůrám...teď to letí..že se z toho můžu poblinkat...zítra dieta..jdu zas pro mrkev a jablka...přinesu celý batoh zeleniny a ovoce...a začnu se cpát zase knackebroty a rýžovými chleby...protože jinak nevím nevím...já s ebojim,kolik ještě půjde nahoru..
15. dub 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek