• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice - tak jestli tahle váha vyjde tak to bude fajn.
To škytání asi neřeš, brouzdala jsem na diskuzích a někdy škytají prý i několkrát za den,, prý to jen nemá být moc dlouho v kuse jako třeba hodinu.
což nemám tak je to asi ok :slight_smile: včera jak se malej vrtěl tak dneska zase odpočívá ...je to vtipný jak se to střídá a řekla bych že docela pravidelně.

Dneska jsem se pro změnu krásně vyspala ...včera padla před 22h usnula hned a spala až do 6.47 a pak ještě usnula a vstávala až v půl 10 :sunglasses: ..to už vidím jak se dneska zase budu převalovat.
15. dub 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl aha to jo tak schválně řekneš mi zítra jak to dopadlo.. i když já zítra dopolko musim vyluxovat, pak jedu k zubaři, stavim se v bývalý práci pak dorazim domů spacifikuju Kubu a pojedu do Karlína do hospody ...:slight_smile:)) no přibrat moc mi přijde zbytečný,...bude se ti blbě dýchat a na klouby je to blbý a hůř se toshazuje :slight_smile:
15. dub 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já bych řekal, že ta váha vyjde...protože fakt se ven vůbec nechystá..když to budou 3 kg tak je to taky dobrý říkala jsem si od 2500-4 kg to dám :grinning:
15. dub 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já se celý život průběžně omezuju....a teď se mi fakt nechce no...shodily to jiné..tak budu muset taky..i s tím,že holt se budu muset ukazovat před jinými..abych to dala dolů no....teď mám asi 17 kg...blbě se mi dýchá od začátku..už jen tím,že jsem dřív hulila minimálně deset denně..někdy víc...musím doufat,že jsem zavodněná nebo něco..známá nabrala 26 a shodila jen 6...ale to je jediná...jinak všechny skoro všechno shodily...ale činily se no...
15. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to máš robrej rozptyl ....já bych ráda kolem 3kg. Ale zase pokud jej fakt nebudu tlačit, tak je to asi jedno, hlavně aby byl zdravej a ne moc mrňavej.
15. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no hele rozptyl jo, protože nechci,aby byla moc malinká a zase nechci moc velikou no..pak jsou komplikace právě a zatim to vypadá, že tlačit budu ..což jsem ráda,ale proto nechci už obří dítko:slight_smile: hlavně at jsou zdraví ti prtouskové
15. dub 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele spíš jse to myslela zdravotně,abyx neměla nějaký zbytečný komplikace to shazování je až na druhym místě víš kočí? halvní je, že se cítíš dobře..doktor mi furt říká, že mám poslouchat svoje tělo :slight_smile:
15. dub 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janičko..objednáno objednávka č. 862.....kod jsem uplatnila moc děkuju.. :wink:
15. dub 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
admini mi blokli fotoportrét:slight_smile: fakta vtipný práý není jasný kdo nick používá
15. dub 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no dost hustý záda poslední dva dny..ale to je asi tím,že fakt furt sedim..tyhle dva dny...jak udejchám porod taky nevím...přibírat už nemůžu a teď se přibírá nejvíc...uvidíme..pojedu polívky max...jeden kus pečiva a tak....a nesmím chodit do obchodů..abych neviděla sladký...pošlu přítele na nákup... :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsou kokoti..
15. dub 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to jsou teda!
15. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jako myslí nebo manžel? či co?
já ten rozptyl nemyslela zle, spíš jako, že vlastně nemáš nároky...takže dobrý a v pořádku.
15. dub 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - místo sladkýho, papej ovoce a zeleninu.
15. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no jo...já papám ale všechno no..je to težký pro mně teď... :frowning2: Nedá se ale svítit...
15. dub 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: co myslííí??? manžel?? ted nechápu ..hormony..ale říkal doktor, že je to naprosto normální :grinning:
15. dub 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevíte někdo co znamná v prukazce údaj F 4 pnp??
15. dub 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no na tý profilový fotce (fotoportrét) že jsi ty a manžel ....tak že admin neví kdo píše ....asi.. :grinning:
15. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak mám uvedeno poloha podélná hlavičkou, postavení první (záda plodu vlevo)
@janice_opice - co je normální? ta placenta?
autor
@kamisb no jasně manžel si vypisuje na těhu webu a píše o tom jak si holí bobinu :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. dub 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to teda nevím jak tam malou máš ... :slight_smile: ...ty doktorský popisky jsou divný :sunglasses:
a tam to neznám ...
15. dub 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice popisky neznám.. :grinning:
15. dub 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mám jí tam ted tadk že zadek má vlevo nahoře a halvu u natočenou podelně dolu...hele mně je to divný s tou placentou.......furt nad tim přemýšlím...
15. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi přestanu chodit na koníka :angry: :angry: :angry: :angry: admini mě serou prej: Na fotoportrétu má být jasně vidět tvoje tvář.
Na fotoportrétu ti není dobře vidět do tváře, protože je to maličký obrázek.
Pokud máš fotografii, kde jsi vidět pouze z dálky, tak využij možnost "vystřihnout" větší detail na tvář.
Děkujeme ti.
15. dub 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dala jse tam tuhle fotku tak at jdou fakt do prdky
15. dub 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - vždyt tam jsi byla v pohodě vidět ....taky tam jsem zdálky a to už to vyříznutý je.
15. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb si na mě někdo zasedl fakt at jdou do háje a řešej něco zásadního a ne kraviny
15. dub 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda to jsou polohy, Adamek je dneska zase hlavou nahoru podle mě.
s tou placentou Ti neporadím, ale přijde mi to divný... :confused:
15. dub 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek