• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice - asi si někdo stěžoval ...občas jsou lidi divný a zlý
15. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je vid? se ho příště zeptám,jelsti se nepřepsal
15. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jako ono to je asi jedno, hlavně že není dole ...ale je to zvláštní
15. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no píše tam placenta na přední stěně nad hranicí DDS přiměř. VP
15. dub 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm, tak to asi bude v pořádku :slight_smile: ty jejich termíny teda
15. dub 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hlavně,že není dole...DDS je dolní děložní segment... :wink: :wink: :wink: Ale to asi znáte holky...
15. dub 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj to mě napadlo, ale to VP ...jestli přiměřeně vývoji plodu či co ...to už netuším
15. dub 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb proste dle doktora je vse ok a prospivame krasne a mel radost a to je asi dulezity....
15. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. dub 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb asi jo....netuším..
15. dub 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ty hormony mi zatemnujou mozek fakt :slight_smile:)
15. dub 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - copak jsi provedla?
15. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb rikala jsem si, ze zitra prijede tata, ze dneska psal a ze u nas bude spat ...no tak rano, ze si vyluxuju v klidu a poklidim....kolem 17.30 cvak a tata ve dverich; -D a opravdu psal dneska... :grinning:
15. dub 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, ale to je ještě dobrý :slight_smile: časem bude hůř ....
já zase začínám na některý věci zapomínat, mamka chtěla abych řekla tchánovi až bude dělat mazance aby ji zase 2 udělal. samo jsem na to zapomněla, ještě že ted mluvil manžel s ním co bude zítra dělat a on že mazance a jestli moje mamka nějaký zase chce .... to bych dostala v neděli pěkně vynadáno, kdybych ji žádný nedala :confounded:
15. dub 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo tak o zapominani ani nemluvim...jj bude hur a u mez uz podruhy pak uz ten mozek nedam ve svym veku dohromady
15. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale prosím Tě zase nepřeháněj, jsme inteligentní mladý holky ono to zase přejde :wink: :sunglasses:
15. dub 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jasny jak na sebe tak koukam do zrcadla tak jsem cim dal tim mladsi a chytrejsi :grinning:
15. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice prej ve svým věku...Ty kecko...rok sem rok tam.... :grinning:
15. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak koukám,že jsme na tom všechny podobně.. :grinning:
15. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a já začínám zase usínat, tak jdu spinkat. Doufám, že zítra už bude konečně o něco líp abych se vykopala aspon na chvíli na procházku poslední dny to nějak "nestíhám" :angry:

dobrou noc děvčata :slight_smile:
15. dub 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jen jdi ja jsem dneska hotova...jeli jsme na tu kontrolu pak za tchanem.na zahradku tam jsme se prosli po zvirecim hrbitove pak za tchyni na obed pak do Alberta a pak do Hornbachu a jsem vyrizena ted jeste chvilku drzim abychom pokecali s tatou a pujdu....
15. dub 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl co je ty mladico?:grinning:
15. dub 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky dobrou valca mi dnes dela Alpy tak snad s tim sjezdem vcas prestane...:slight_smile: brouuu
15. dub 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem taky vyřízená a to jsem nic nedělala dobrou kočenky..zase zítra..posíláme pusu..
15. dub 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky VP primer je primerene mnozstvi vody plodove :grinning: ptala jsem se na to :sunglasses:
vcera jsem usnula v devet vecer a vzbudila se vyspana v jedenact.by me hrablo fakt. :angry: a to pres den nespim vubec.
16. dub 2014 v 07:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm dekuji za zeptani hele Marus a zeptas se mi jeste na neco??? prosim?:slight_smile:)) jinak to je jasny, ze nespis mas malo vzduchu jak jsi v nemocnici a pohybu a svyho pohodli ....
16. dub 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ahoj kočko..ježis..a usnula jsi..já šla už kolem jedenáctý spát....masakr...tak jsem aspoň dnes vyspaná..i když to břicho mi dává.....už je velký no.. :grinning: Aha.....vidíš to..A nevíš co je to i PPH...Bylo přiměřeně týden před velkým utz.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm já tam spala taky blbě...ale měla jsem i v zimě furt otevřený okno..nedalo se regulovat topení..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl PPH je poloha plodu hlavickou
16. dub 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl teda poloha podelna hlavickou...a pak by ti tam.mel nspsa I nebo II ale to asi az po tom utz velkym....ja to tam mam ted taky poprve
16. dub 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek