• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice aha..vidíš to ..to já nevěděla,že byl hlavičkou...To bylo 19+6... :grinning: :grinning: :grinning: Za týden koncem pánevním zas... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..když jsem byla 19+6...tam to mám napsané.../20+6 z velkého nemám podrobnosti..kromě měření..jen něco načmáráno...propiskou,že placenta na zadní stěně...RI...a ještě něco.../

No a na tom papírku z 19+6 je 1ZP PL PRAEVIAMARG./4MMM K VNITŘNÍ BRANCE, PPH I MN VP PRIM, BEZ EVID.MORFO.VAD / :grinning: :grinning: :grinning: Tak vidíš a já si říkala,že mám hodně plodovky..? Ale ono je nejlepší jí mít akorát.. :grinning: :grinning: :grinning: děkuju
16. dub 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasny to oni se tam.pretaci....Valina ma tuhle polohu dle myho tak 4 dny jak jsem rikala ze si myslim ze se otocila pac od ty doby me kope jinak....prdku ma vlevo nahore :slight_smile:) vcera ji spulila to byly Alpy :grinning:
16. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo moc neni dobre a malo taky ne
16. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš to..já ho furt cítím maximálně ve výšce pupku..tak jsem myslela,že sedí furt dole... :grinning: :grinning: :grinning: a ono fakt ne..já myslim,že mě nejvíc budí v noci..protože se převaluju a převaluju a cítím vždy břicho.. :grinning: A jinak mám od něj klid....většinou.....Alpy.. :grinning: :grinning: :grinning: Ty miminka rychle rostou,viď? když si vezmu,že Valča už má skoro kilo a půl..tak jsem zvědavá na Samíka....už ve středu hurá...nějak se nemůžu dočkat... :grinning:
16. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ona uz ma pres kilo a pul ma 1549 (takze 1550..dneska uz urco vic)g ;))) jo rostou rychle a nastesti....pac uz jsou za tou nejkritictejsi hranici tak uz jsem klidnejsi:slight_smile: a kluci byvaj jeste vetsi ta priroda to ma zarizeny...jeste ted dotahnout ty plice a je to..rikal doktor, ze kdyby se ted narodila tak uz neni ani na tom spesl oddeleni ale byla by dlouho v inkubatoru..a shodli jsme se, ze nejlwpsi inkubator je deloha
16. dub 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo a za 14 dni zase poradna a krev
16. dub 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to je super no...já to taky přežila......ale nejlepší bude,když si tam všichni miminka počkajj...vrrr..já ten cukr v pátek...jsem na to zvědavá,jak to dopadne?Kdypak jsi měla výsledky? :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jinak se ted cpu velikananskou makovou buchtou ma adi pul kila :grinning: abys v tom nebyla sama :grinning: manzel vcera malem.sezral mejdlicka :slight_smile:))
16. dub 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ja tam.byla v utery nebo vw stredu a doktor mi rekl, ze kdyz neco tak do patku zavolaji
16. dub 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já měla koblížky s pudinkem a čokoládou k snídani..ale poslední dobou..mi je po sladkým fakt zle...vrr...prdět na to.....dnes se jdu podívat do sekáče....počasí nic moc...tak jsem zvědavá..jestli užiju ty dvoje šatičky....respektive..jestli se do nich pak vejdu... :wink: Tenhle týden se chci zkrotit..sladký si asi holt dám každej den..ale néé aby toho byly tuny...váha mě ráno zatím docela potěšila..ale i minule to tak bylo nic nic a za poslední týden před kontrolou mi to vyskočilo... :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou chuť...
16. dub 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dnes udělám špenátek s brambory... a vajíčkem ...to mám moc ráda...masa bylo dost..asi tři dny jsem jedla kuřecí..jsem koupila prsa v akci a pak byly v akci kuřata.... :grinning: :grinning: :grinning: se z těch kuřat jednou po to... :grinning:
16. dub 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak za 3 měsíce devět kilo nahoře......do ledna 7 kg nahoře...masakr... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam ted nakejch 6 a neco a to ty posledni 2 a neco naskocily ted behem 2 tydnu.....ja dneska nevarim....vcera jsme meli vecer raclette jak prijel tata a dneska tady dojim naky zbytky studenej obed ..jdu k zubari ..vecer kluci studena vecere..nemusi byt furt tepla...a ja si dam v hospode teplou vecu :grinning:
16. dub 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak přítel má noční...tak aby aspoň někdy měl teplý jídlo..já nevařim každý den ani náhodou...prostě narovinu většinou,když se mi chce....jinak,že by byl teplej oběd i večeře to je málokdy..to jen když je něčeho hodně..teď s tou kulajdou jsem to přehnala nezamrazila..tak se zbytek asi bude muset vylít... :frowning2: Poučení pro příště.... :wink:
16. dub 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ja to znam taky nekdy neodhadnu mnozstvi...ja ze zacatku varila pomalu kazdej den, ale taky na to uz prdim ..a manzel ma dole 3 kg no a je to.. jen tomu Kubovi musim delat vyvazenou stravu..ale dneska si usmazi vajicka :slight_smile:
16. dub 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by jeste zajimalo ta zkratka F ..4.3 jsem mela F 2 pnp,26.3 jsem mela F 3 pnp a vcera F 4 pnp :slight_smile:)))
16. dub 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jsem dlouho neměla..budou zítra...
16. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jinak jsem koukala na ty hodnoty co jsem mela pri testu na cukrovku a na to jaky jsou hranicni
16. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja se nacpu v hospode a Kuba bude sam doma navecer ten bude rad :slight_smile:
16. dub 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to fakt nevim no...já F ani nikde nemám.... :grinning:
16. dub 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted jsem tu preskladavala veci a narazila jsem na svoje kalhoty uzasny na motorku..to jsem.zvedava jestli se do nich jeste nwkdy vlezu :slight_smile:
16. dub 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já v jeho věku byla ráda sama... a mastila jsem prince na pc... :grinning: A jak Ti to vyšlo? :grinning:
16. dub 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dyť jsi přibrala pár kilo...já si objednám ten čajík pak od léčitele Jonáše...akorát to pak prokonzultuju asi s obvodní........nevěřím,že je zázračný...ale tak zkusit to můžu....třeba nebudu žrát tolik to sladký..jinak jsem si řikala,jeslti Samík náhodou už nemá návyk na sladký.. :grinning: :grinning: :grinning: Snad ne...
16. dub 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kalhoty už si taky nechávám..mám asi od 67 kg..jééé kdyby se tam člověk dostal k té váze..Utopie..budu realistka...
16. dub 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no,ale taky se mi ta kila budou hůř shazovat..přibrala jsem už přes zimu po těch stimulacích ale hlavně jde to rozšíření pánve..po Kubovi se mi hodně rozjela jak byl velikej a u se nikdy nedala do původní podoby takže mám široký boky tak jen doufám že to ted už nebude ..že ty moje boky jsou dostatečně široký:slight_smile:
16. dub 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vždyt on bude rád páč jak sjem furt doma tak o to asi taky pěkně sere :grinning: :grinning: ale PC má zákkaz no:slight_smile:
16. dub 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tkovýhle jsou hraniční hodnoty :
Těhotné ženy:

glykémie nalačno: < 5,6 mmol/l (PLAZMA)
glykémie 1h po zátěži: < 8,8 mmol/l (PLAZMA)
glykémie 2h po zátěži: < 7,8 mmol/l (PLAZMA)

a já mám ...na lačno 4,41, 1 h po zátěži 7,75 a 2 hodiny po zátěži 5,14
16. dub 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo boky se rozjížděj..s tím nic neuděláš..to víš...tak já od roku 2011 jsem nabrala 11kg + teď 17....taky žádná prdel...Jen se uklidňuju tím,že těch 65,5 byl vyjímečnej stav na pár let..měla jsme práci,kde jsem osm hodin lítala ve fabrice a nezastavila se...a to jsem jedla co jsem chtěla.....bylo to super....klidně bych šla do takový práce tady....byla jsem fyzicky vybitá..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a myslíš,že to dodrží jo,když bude sám doma?? :grinning:
16. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek