• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice glykemii v 13tt jsem měla 3,6 a to jsem byla po přesnídávce a pěti piškotech..sestra mi neřekla,že mám přijít nalačno..i když jsem se ptala..trdlo jedno.. :grinning:

Tak to máš super...
16. dub 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no dodrží páč nbude vědět heslo přece :slight_smile:
16. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mně se po Kubovi rozjely boky fakt hodně moc a do těch koženejch se nevejdu,jelsti jse to ještě zhorší..:...... ale co hlavně at je mimino zdravý a já pak zhubnu
16. dub 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo..heslo..no jo tak to...jo..já to nemám zaheslovaný..ale na děcko je to dobrý no..to je fakt...taťka když zemřel měl tři počítače....jeden mi kdysi dal...řekl mi heslo...no přítel říkal..ať ho zkusim,že bude všude...a já,že taťka by nebyl tak blbej...Ty vogo a po půl roce...jsem to zkusila a bylo všude...masakr..já mám hesla celkem asi 4 a občas mi z toho taky hrabe,že nevim který kde...
16. dub 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to já mám hesel asi 10 a jsem z toho úplně mimo.....no jako heslo prostě musí být když je dítě.....nebo u toho bude dřepět furt
16. dub 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak boky užší asi nebudou ne?....Jeslti máš rozjetou pánev... :astonished: Já vím..jak kámoška je hubená....ale po třech dětech má pánev jako kráva..ale ona měla vždycky širší než ostatní.....Těch pár kilo prosím Tě shodíš raz dva.. :grinning: Co člověk četl na netu,tak celkem je to asi 14,5 kg teoreticky..mimino, plodovka, víc krve a tak...
16. dub 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no pár kilo v těhotenství ani ta neešim, řešim to co jsem nabral po těch 8 stimulkách předtím a po těch kortikoidech co jsem brala...taže takovejch 20-25 kg chci shodit víš....u Kuby jsem přibrala celkově 12 kg
16. dub 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuba trénuje na ségru:slight_smile:))
16. dub 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jo holka to já budu muset minimálně....shodit 20kg...dyť už teď mám 17.....jak čučí neteřinka..ta je boží :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo o na je boží no:slight_smile:))) strašně se furt směje na celý kolo nahlas takovym tim zalykacim dětskym smíchem .všemu třeba tomu, že se rozškubne papír napůl nebo sundá babičcce brejle:grinning:
16. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to je bomba...takový dítě musí bejt sranda..jsem zvědavka na nás...a doufám..že si budem psát i potom...
16. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ona akorát hodně brečela a nespala do roka...v noci a byla dost mamánek...si na sebe upletli bič ale:slight_smile: pak švagrová nasadila režim aspon teda trochu a zlepšilo se to:slight_smile:)) no hele já doufám, že určitě!!!!!
16. dub 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: no první děti bývaj mamánci...já myslim,že budu někdy moc přísná a někdy vůbec..no..jak už to tak bývá..ale jako typickej rozmazlovací typ jsem nebyla ..na cizí děti teda apoň no...na to svoje nevim nevim..
16. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl chááá u vlastního je to jiný a to mi věř kor kdy je vymodlený a ve věku nad 30 let:slight_smile:
16. dub 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jse zvědavá u nás na manžela ....to jsem fakt zvědavá..furt tvrdí jak nebude rozmazlovat,ale já mu nevěřim..je strašně poprděnej už ted, že bude mít dceru ..takže si myslim že on jí fakt bude rozmazlovat :slight_smile:
16. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :grinning: ...i když já už se hodinu snažím probrat, ale jsem furt jak něčím praštěná a dneska mi to teda nejde.

Taky mám pocit, že se prcek otočil hlavou dolů ...a ještě je nějak nataženej...tlačí mě pod žebry a pak dole ...a když chodím tak mám pocit, že mě bříško táhne hodně dolů :(
Večer než jsme usnuli se dobře vrtěl ...že jsem se musela smát, ale on má před tou 23h vždycky nějaký povinný cvičení. A včera právě kopal nožičkama skoro až u žeber vpravo...nejdřív jsem si myslela, že to tlačí hlavičkou, ale pak začal kopat.
16. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - všichni chlapi rozmazlují, ale zatím co jsem tak zažila, tak pak umí být i fakt rázní.
16. dub 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chlapi holčičky rozmazlujou...bývalý manžel od kámošky taky...a prvního kluka ani tolik nerozmazloval.....jo jo..holčičky ...to je jasný....jsem zvědavá,kdo u ná bude tvrďas... :grinning:
16. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo no...věřim..ale nechci aby byl úplně rozcapenej.....pak si hůř poradí ve škoce, ve škole...
16. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je pěkný... :grinning:
16. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem zvědavá,jak bude dodržovat...že bude chodit s kočárkem,abych se mohla dospat... :grinning:
16. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Hele já byla s Kubou sama a dobrý je slušně vychovanej a kamarádskej ..jen v něčem je rozmazlenej..spíš jako pohodlnej:slight_smile:) takže jako fakt jsem musela dělat mámu i tátu a nebylo to jednoduchý, ale myslim, že jsem to zvládla..je i dost samostatnej právě už dlouho, tak se o něj nbojim..ted teda ta puberta no,ale co se dá dělat :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo my včera večer taky měly Alpy.-)))))))) hele uvidíme, já myslim, že prostě manže bude posranej a že budu muset zasahovat já.....v jeho věku první dítě a ještě holčička.... :grinning: :grinning: Kubu dostal vlastně jako už hotovýho ..vyženil...
16. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak mě vychoval spíš taťka...od šesti let jsem bydlela s ním a ségrou...Dával mi volnost..ale podle mě tak akorát..abych se rychle osamostatnila...Ségru jsem moc neposlouchala....no a v 10-11 letech jsem byla u mamky..občas super občas strašný...no a pak už jsem šla za tatínkem....Nevim..dřív to bylo jiný .....přecházela jsme sama dvě silnice.....dnes nikdo dítě nepustí v šesti letech samo do školy...ale já jsem v důležitejch věcech poslouchala....
16. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jsi asi vyjímka..co mám kolem sebe kámošky s dětma..tak ty prní jsou rozcapený dost a všechny.....a hlavně ti kluci..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale člověk se nezmění...Když jsem dnes navrhla příteli...že by jsme četli...pohádky každý večer prckovi..tak si ťukal na čelo....ach jo.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jinak už čekám na ty mexický boly...
16. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ten můj se těší, že bude chodit na procházky s kočárkem, ted koukal i na brusle že by se i trochu pohyboval :slight_smile: no jsem na něj zvědavá.
16. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já jsem se od 12 tak nějak vychovávala sama spíš..hodně táta, máma na mě prděla.....jako fakt myslim, že Kuba je sice v pubertě,ale snad má slušný základy a on je i takovej povahově obětavej a kamarádskej,..no akorát ted je teda fakt na zabití, nicmméně to se dá předpokládat:grinning:.......taky jsem mu četla! a je fakt, že on taky v důležitejch věcech poslouchá a má ze mě dost respekt..včera jsme zrovna rozebírali jednoho kluka z chaty,kterej hulí(je mu 11) a je drzej na všechny strašnej..tak on má mámu blbku a babička to nějak neeší..jeho otec je cikán bez práce a lemra no ani s nima nežije a erik prostě se fláká po sídlišti se 14-16letejma .....je sprostej a drzej strašně...zrovna včera ub říkal jak poslouchal erika jak mluví s babičkou a že by si k nám tohle v životě nedovolil!
16. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, když teď to není o tom, že by mohla děcko porazit auto, ale aby mu někdo něco neudělal.
mamka mě jako mimčo dala na sídlišti za barák pod okno a já si tam klidně několik hodin spala, teď to nejde ..aby byl někde kočárek takhle sám.
16. dub 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..brusle..to bych brala....já umim dobře na ledních a s kočárem bruslit by bylo super..ale to tomu mýmu asi nehrozí no... :angry: :angry: :angry: Je to super na zadek a i na nohy....i na kondičku...ale tady jsou jen dvě cesty kam to jde..aby nebyly kopečky..to mě tady nudí....V HK...jsem jezdila a chodila kilometry pěšky..tady moc nééé....všude samí cikáni taky..a tak..Tak já nevim,jestli se přítel těší..ale říká,že chodit bude..já to vidím spíš tak..že někde zaparkuje s kámošem na pívo... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...taky bych si nedovolila...jako ani k mamce..ale když je někdo těžkej alkoholik...tak z něj extra respekt nemáš...ale z taťky jsem měla a dost...i když byl hodnej...tak uměl být tvrďas...
16. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek