• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - tak to ten můj taky plánuje jet na bruslích na jedno a pak zpátky :slight_smile: ale to je jedno, hlavně že bude prcek na vzduchu a s tatínkem.
když ta piva nepřežene tak at si jedno dvě dá. Stejně na to bude mít čas asi jen o víkendech.
16. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo no ..to máš pravdu..ale je to na hovňajs s tím,že to dítě...dlouho není moc samostatný v těhlech podle mně základních věcech...ale tak to prostě je no...Praha je taky jiná...my jsme poměrně malý město 37 000,ale úchyláci jsou tady taky....a když se bojim já....jako těhotná...tak pak pust dítě..noo... :wink:
16. dub 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo jedno dvě...jenže ten můj když jde na pívo..tak to dvě většinou nejsou..aby pak prcka někde nezapomněl.. :grinning:
16. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl s těma mámama to máme asi stejný
16. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: ony by se měly starat....taťka byl stejně machr...se ségrou byl na mateřský...protože neměl práci nebo jak to bylo přesně nevim...půl roku s miminem...
16. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl můj táta je taky machr dost ho obdivuju!!!! postaral se i o ségru a o všechny zabezpečil a dneska v 75 vypadá tak na 60 a maká furt...cestuje prostě celá moje babička ..ta umřela v 98 letech v pné síle..... v 97 ještě jezdila se ségrou svojí na výlety do raouska k příbuznejm...táta je po ní a já doufám po tátovi a Kuba taky a Valča doufám bude taky...i zdravotně celej život bez vážnějších zdr. problémů až u ě na tu rakovinu,ale to bylo zapříčeněno něčím jiným a dispozice ze strany matky
16. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já musim páááá jedu k zubři a pakmě pozval bývalej kolega na obídek tak budu i teplý oběd ač jsem s nim dnes nepočítala:slight_smile:) páááá a odpo na chvilku
16. dub 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u nás to bylo obráceně, mamka na krku věčně 3 deti, pak ještě vnuka v necelých 40.
Táta alkoholik - v mých 9letech ho vyhodila (v hospodě mu dávali na sekeru a pak tam jen odnesl výplatu) - někdy se dívim že to mamka takovou dobu vydržela, pil asi od mých 3 let.
Někdy nechápu jak nás mohla sama zvládnout s jedním platem...táta alimenty nikdy neplatil. A pak si klidně v době kdy jsem začala v 19letech pracovat přišel, jestli mu nebudu dávat nějaký peníze já, když už vydělávám. V a 56 dostal infarkt.
16. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty se máš.....já dojím kulajdu....jestli se ještě bude dát jíst...už mám docela hlad po 4 hodinách....ale sladký dnes už ne...ještě teď ho cítím....no taťka můj tady chtěl být do 100...no jo no...škoda ho...ale s tím čkověk nic neudělá...
16. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je co...hrůza...jak se tady chlastá.....ach jo..je to smutný,když jsou na světě děti.....mamka skoro nepila..než umřela..nebo tak aspoň vypadala moc hezky..zní to morbidně..ale dnes si říkám,že se asi chystala do rakve..a aby byla hezká....

Jo,táta to taky táhnul sám..měl nás dvě..ale ségře hodně pomáhal...finančně...platil jí byt v HK...od 17-i...měla pohodu...a pak studovala a nikdy nedostudovala peďák..jediný komu to bylo jasný,že to nedá..jsem byla já....Je to masakr..co některý lidi zvládnou...
@janice_opice
16. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jsou věci a situace, který prostě zvládnout musíš, protože Ti nic moc jinýho nezbývá.
16. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to každopádně.....
16. dub 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak zítra jdu ještě na krev že hcg klesá :frowning2: . Mrcha ještě nepřišla, tak snad to brzo budu mít za sebou. Jinak jsme domluveni na KEt v červnu. Necháme ještě jednu ms proběhnout a první polovina června bych mohla mít broučka u sebe :slight_smile: . Vše mi poslali do mailu, recepty mi jdou poštou :wink: . Budu brát estrofen a 3x injekce pregnylu, to je vše. Tak věřím, že mezi těma pěti bojovníkama na nás čeká jeden ten brouček co to nevzdá :grinning: . Holky nevíte na co je ten estrofen a pregnyl při ketu?
16. dub 2014 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 cau zlato....super ze tak brzo...estrofem je na rust dliznice a pregnyl u Ketu snad na lepsi zahnizdeni...to je presne jak jsem psala a zobej dal ten femibion nebo aspon listovku
16. dub 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
cau holky tak jsem tu tak 6.5. jeste nsposled k zubari a uz mi to zadela napevno..huraaa zub zustane..huraaa stavovala jsem se v praci a vsichni rikali jak jsem zhubla?:-O pr3j v obliceji, nohou, ramenou a ze prej jak to delam, kdyz jsem tehotna a hubnu?:grinning:D uz mi to reklo asi 10 lidi vcetne kamosky no zasnu ..tak jsem rikala, ze to je tim, ze jim po.malejch nekolikrat za den a hlavne jak jsem odedla z prace tak jsem prestala byt ve stresu a to u me asi dela hodne....
16. dub 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj listovku mám taky. Hodně popřemýšlím, že dáme jednoho broučka :wink: . Ještě se poradím s Budkou...Ale slyšela jsem, že když má někdo opakované biochemické, nebo zamlklé tak je lepší dávat po jednom no. Tak uvidíme. Počítala jsem si to a co dva měsíce můžu jít na ket, tak nejdéle v lednu budeme vědět, jestli to mimi nám je souzeno nebo ne no :confused:
16. dub 2014 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 urcite je holt si na nej musime jen dyl pockat no :-/
16. dub 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - já jsem si ještě teď před tím 2IVF objednala kapky gynex ....mudr v gennetu mi je i schválila. Že se tím nic nezkazí ...jsou asi na 3 týdny, pak na nějakou dobu vynechat a pokud se nazadaří tak se zase můžou 3 týdny brát.
16. dub 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak zubař je super, hlavně jestli tě to už nebolí.

A s tím hubnutím, mě taky teď v rpáci říkali, že v obličeji jsem zhubla, tak že asi hold proto nenabývám.
Ale nevím no. Mě to nepřijde, ale jak mě neviděla jedna kolegyně docela dlouho tak ta to říkala hned.
16. dub 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no vidis mne prave nevidej skoro vubec a taky mi to reklo hodne lidi nejen z prace takze asi to tak bude...takze vsechny ujistuju, ze pred porodem uz to takova slava nebude.Budu opuchla jako blaze :grinning:
16. dub 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - třeba ne. kež by nebyly takový vedra v červnu, to by bylo fajn.
16. dub 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice bežte do prčic kostřičky.. :grinning:
16. dub 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 já pila Nosifol...jsou to vitamíny v podstatě...a pak kapičky od paní Podhorné..ale asi jen 2-3 týdny..flákala jsem to a neurolog mi srovnal pánev.....
16. dub 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty jo...mně čekaj ještě asi 4 zuby..ani nevim...jdu až 30.4.+26.5. :grinning:
16. dub 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jsem tady včera Samíka pomlouvala,že se skoro nehýbe..tak dneska furt..tak je to moc hezký a já jsem ráda....Přítel si musí napsat do Frénu o kopii rodného listu..tak snad ho donutím o víkendu si nad to sednout... :wink:
16. dub 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jsem zvědavá co budeš psát v uterý jestli napsal nebo ne :wink:
16. dub 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi hi....jo holka ...to nechci ani vědět..jak miláčka znám... :grinning: :grinning: :grinning: Nebo najdu stránky mail...a budu u něj sedět.....že by dostal čočku už zítra? Chudák.... :grinning:
16. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jak chudák, chce být zapsaný v RL tak ať se hezky snaží.
16. dub 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to máš pravdu...já jsem taková malá teroristka..občas..jsem zvědavá jaký přístup budu mít k prckoj.... :grinning: Zatím si to nedokážu představit...a jestli budu rodit přizrozeně..tak budu určitě brečet jak želva..to zas bude trapas..já všechny emoce docela prožívám....dobrý i špatný...
16. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - je jedno jestli budeš brečet nebo křičet a nadávat, hlavně aby bylo vše v pořádku.
16. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek