IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
16. dub 2014
@kamisb to máš pravdu...po narkoze taky mluvim...poprvé jsem to vymámila ze sestřičky..prý jsme po odběru vajíček brečela a moc se jim omlouvala... 😃
kamisb
16. dub 2014
@muddledgirl - on prý skoro každej, ale já se raději neptala 😎
muddledgirl
16. dub 2014
@kamisb no já měla x dlouhou dobu potom slzy na tvářích..tak mě zajímalo proč...... 😃 😃 😃
kamisb
16. dub 2014
@muddledgirl - tak to jo ...
martas14
16. dub 2014
Ahoj holky, tak dnes kontrola v poho bylo tam kolem dvanácti folikulů, tak uvidíme co bude v nich 🙂 další utz v pátek a OPU předpoklad v úterý, chudák manža bude mít nástup na velikonoce...
kamisb
16. dub 2014
@martas14 - tak hlavně aby byla vajíčka a manžílkovi, aby taky něco našli, hlavně ať to dá v pohodě.
hodně štěstí.
martas14
16. dub 2014
@pavlina1976 no já se Pavli určitě pokusím, vyhoupat pořádnou tsunami a uděláme to teda oproti předpokladu naopak, já ji pošlu na Mony v květnu a ona pak ladně pro tebe na červen, takže neboj nic, plány máme super 😃 😉 žádný letadlo se konat nebude, mrazacku máte hafolec tak je z čeho vybírat a letadla pak může stavět manža prckem jako modely 🙂
martas14
16. dub 2014
@kamisb děkuji Kami, no máš pravdu, teď ještě aby tam byly vůbec vajíčka, pak aby vůbec byly spermijky ach jo to je samé vůbec a žádné jistoty :-p navíc jsou vajíčka jen v jednom vaječníku druhý je už jakýsi za zenitem nebo co 8-( a to mi ještě dneska volali, že nám nevezmou malou do školky, takže by se fakt šiklo prodloužení mateřské
pavlina1976
16. dub 2014
@martas14 To je hezký Martinko. Sakra holky moc vám to přeju ať se to zase hezky rozjede 😃 . Jj fakt to považuji za zázrak, že se urodilo úplně nadprůměrně tolik mrazáčků 😃 . Říkám si, že kdyby jsme to mimi mít neměli tak prostě žádní mrazáčci nejsou a tím by to prostě skončilo. Do dalšího pokusu plně hrazeného bychom opravdu nešli. Už bychom neměli čas našetřit potřebné peníze 😞 . Takže věřím, že mezi těma pěti je jeden bojovník či bojovnice, která k nám bude chtít 😃 . Ale to víš, že jsem to chtěla mít už za sebou no =-) . Asi jako každá zde 😉 . Moc na tebe myslím a držím pěsti teď já 😉
janice_opiceautor
16. dub 2014
@martas14 jupiii jupiii to vypada, ze sis dobre pritapela takovejch folicku a urco bude I tolik vajicek a manza doda mrstne spermouse a je zadelano na Velikonocni mazanec 😉)) drzim drzim.sakra uz to.musite nektera prolomit saakrys
martas14
16. dub 2014
@pavlina1976 děkuji Pavli, budou se hodit, protože my to máme taky takové komplikované kvůli té manžove operaci :-| ale musíme tomu věřit, co věřit já s tím vyloženě počítám 😃 a jak říkás kdyby vám to nebylo souzeno, tak by ani mrazacci nebyly, tudíž ještě nekoncime holka moje zlatá 😉
janice_opiceautor
16. dub 2014
ja se ted vratila z hospody a jsem totalka ted ty dva dny po sobe jsem byla cely pryc......zitra budu odpocivat a uklizet
martas14
16. dub 2014
@janice_opice 😃 😃 tak to nemá chybu, že prý mazanec....no mazla jsem dost, takže by ti sedělo 😃 podívej před patnácti lety jsem si na velikonoce sbalila manžu, tak doufám, že ty letošní budou taky tak úspěšné 😉 😉
martas14
16. dub 2014
@janice_opice no já nevím, ale odpočívat a uklízet my k sobě moc nejde, to je jak nebe a dudy 🙂
janice_opiceautor
16. dub 2014
@martas14 tak jako decentne budu uklizet.tak ty jsi takovej nas Velikonocni vejlupek 😉)))) proste Marto musiiissssss!!!🙂
muddledgirl
16. dub 2014
@janice_opice jsi dobrá..mně už druhý týden dochází energie....o půl desátý jsem si po 4,5 hodinách dala chleba s taveňákem /nebylo máslo / a na to sýr eidam..a je mě zas zle...fuj....ach jo..chce se mi bl....
martas14
16. dub 2014
@janice_opice Jani, budu se snažiiiiiiiit.....zatím, piplu vajucha o sto šest, tak snad z těch kraslic něco bude, teď ještě aby manzovi zabral i ten profertil na jeho vajca 😃 :-p
muddledgirl
16. dub 2014
@martas14 super hyper......ať jich je conejvíc... 😉
martas14
16. dub 2014
@muddledgirl děkuji poklade,ošatka bude stačit 🙂 hlavně ať jsou hezké embryjka
janice_opiceautor
16. dub 2014
holky brou ja odchazim do vecnych lovist...zitra Kuba jede na prazdniny pryc tak budeme mit velikonoce s manzou pro sebe...obcas to taky chce...je to dobry pro obe strany 🙂
muddledgirl
16. dub 2014
@martas14 prosím poklade... 😃 😃 😃 Hlavně ať to první je správné..ta vlna už přeci musí nastat... 😃
muddledgirl
16. dub 2014
@janice_opice to jo to chce..tak krásný sny kočíí a užívejte s manžou.....
janice_opiceautor
16. dub 2014
@muddledgirl no az v patek odjizdime zitra je v praci tak snad bude hezky....🙂
muddledgirl
16. dub 2014
@janice_opice to nevadí.....ale budete se mít hezky s manžou pak....tak ať je na Tebe hlavně hodnej...že jinak si to s ním vyřídím... 😉
janice_opiceautor
17. dub 2014
@muddledgirl ale to n je na me az prehodnej 🙂 jen me proste nastval n3cim 🙂))))
eevvaa
17. dub 2014
ahojky, tak mám po krvi na screening. Paní doktorka si mě ještě zkontrolovala a přeměřila utz a dnes jsme už 11+0 dle utz, dle PM 10+5, nějak se předbíháme a měříme 4,1 cm. Já nechci obříka emoticon, my nejsme ani jeden velký a při narození váhu i míru jsme měli téměř stejnou emoticon.
janice_opiceautor
17. dub 2014
@eevvaa Evi o dva dni to fakt nic neni navic to mereni ze zacatku je dost nepresny ..o mm.My byly s Valcoou tyden mensi a ted jsme o dva dny vetsi.dite zacne nabirat az ve tretim trimestru a jestli bude velky nebo ne se da trochu odhadnout od toho 30 tt..takze klid...hlavne at je zdravy ne? ale ted fakt nemuzes soudit jestli budes mit obrika nebo ne 🙂 kliiid:)Hlavne, ze prospivate
eevvaa
17. dub 2014
@janice_opice já to myslela ze srandy, hlavně když bude zdravé, je mi to jasné, že se to bude měnit, tak zatím říkáme v půlce listopadu, nejraději bych říkala v druhé půlce, kvůli otravům, tak už????? 🙂
janice_opiceautor
17. dub 2014
@eevvaa hele tak rikat to muzes...ja uz to mam ted ..tak kdy to bude? 😃
eevvaa
17. dub 2014
@janice_opice no já totiž zažila u ségry přítele, jeho sestra měla jeden termín mezi svátkama a on jí každý den volal, tak už ????, jak blbeček a Kristýnka vylezla až 9.1. a bylo to 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli