• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@kamisb to máš pravdu...po narkoze taky mluvim...poprvé jsem to vymámila ze sestřičky..prý jsme po odběru vajíček brečela a moc se jim omlouvala... :grinning:
16. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - on prý skoro každej, ale já se raději neptala :sunglasses:
16. dub 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já měla x dlouhou dobu potom slzy na tvářích..tak mě zajímalo proč...... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jo ...
16. dub 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes kontrola v poho bylo tam kolem dvanácti folikulů, tak uvidíme co bude v nich :slight_smile: další utz v pátek a OPU předpoklad v úterý, chudák manža bude mít nástup na velikonoce...
16. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - tak hlavně aby byla vajíčka a manžílkovi, aby taky něco našli, hlavně ať to dá v pohodě.
hodně štěstí.
16. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no já se Pavli určitě pokusím, vyhoupat pořádnou tsunami a uděláme to teda oproti předpokladu naopak, já ji pošlu na Mony v květnu a ona pak ladně pro tebe na červen, takže neboj nic, plány máme super :grinning: :wink: žádný letadlo se konat nebude, mrazacku máte hafolec tak je z čeho vybírat a letadla pak může stavět manža prckem jako modely :slight_smile:
16. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb děkuji Kami, no máš pravdu, teď ještě aby tam byly vůbec vajíčka, pak aby vůbec byly spermijky ach jo to je samé vůbec a žádné jistoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc jsou vajíčka jen v jednom vaječníku druhý je už jakýsi za zenitem nebo co :rolling_eyes: a to mi ještě dneska volali, že nám nevezmou malou do školky, takže by se fakt šiklo prodloužení mateřské
16. dub 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 To je hezký Martinko. Sakra holky moc vám to přeju ať se to zase hezky rozjede :grinning: . Jj fakt to považuji za zázrak, že se urodilo úplně nadprůměrně tolik mrazáčků :grinning: . Říkám si, že kdyby jsme to mimi mít neměli tak prostě žádní mrazáčci nejsou a tím by to prostě skončilo. Do dalšího pokusu plně hrazeného bychom opravdu nešli. Už bychom neměli čas našetřit potřebné peníze :frowning2: . Takže věřím, že mezi těma pěti je jeden bojovník či bojovnice, která k nám bude chtít :grinning: . Ale to víš, že jsem to chtěla mít už za sebou no :confused: . Asi jako každá zde :wink: . Moc na tebe myslím a držím pěsti teď já :wink:
16. dub 2014 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jupiii jupiii to vypada, ze sis dobre pritapela takovejch folicku a urco bude I tolik vajicek a manza doda mrstne spermouse a je zadelano na Velikonocni mazanec ;))) drzim drzim.sakra uz to.musite nektera prolomit saakrys
16. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 děkuji Pavli, budou se hodit, protože my to máme taky takové komplikované kvůli té manžove operaci :unamused: ale musíme tomu věřit, co věřit já s tím vyloženě počítám :grinning: a jak říkás kdyby vám to nebylo souzeno, tak by ani mrazacci nebyly, tudíž ještě nekoncime holka moje zlatá :wink:
16. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
ja se ted vratila z hospody a jsem totalka ted ty dva dny po sobe jsem byla cely pryc......zitra budu odpocivat a uklizet
16. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: tak to nemá chybu, že prý mazanec....no mazla jsem dost, takže by ti sedělo :grinning: podívej před patnácti lety jsem si na velikonoce sbalila manžu, tak doufám, že ty letošní budou taky tak úspěšné :wink: :wink:
16. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já nevím, ale odpočívat a uklízet my k sobě moc nejde, to je jak nebe a dudy :slight_smile:
16. dub 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 tak jako decentne budu uklizet.tak ty jsi takovej nas Velikonocni vejlupek ;))))) proste Marto musiiissssss!!!:slight_smile:
16. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsi dobrá..mně už druhý týden dochází energie....o půl desátý jsem si po 4,5 hodinách dala chleba s taveňákem /nebylo máslo / a na to sýr eidam..a je mě zas zle...fuj....ach jo..chce se mi bl....
16. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, budu se snažiiiiiiiit.....zatím, piplu vajucha o sto šest, tak snad z těch kraslic něco bude, teď ještě aby manzovi zabral i ten profertil na jeho vajca :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 super hyper......ať jich je conejvíc... :wink:
16. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl děkuji poklade,ošatka bude stačit :slight_smile: hlavně ať jsou hezké embryjka
16. dub 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky brou ja odchazim do vecnych lovist...zitra Kuba jede na prazdniny pryc tak budeme mit velikonoce s manzou pro sebe...obcas to taky chce...je to dobry pro obe strany :slight_smile:
16. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 prosím poklade... :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně ať to první je správné..ta vlna už přeci musí nastat... :grinning:
16. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jo to chce..tak krásný sny kočíí a užívejte s manžou.....
16. dub 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no az v patek odjizdime zitra je v praci tak snad bude hezky....:slight_smile:
16. dub 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nevadí.....ale budete se mít hezky s manžou pak....tak ať je na Tebe hlavně hodnej...že jinak si to s ním vyřídím... :wink:
16. dub 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale to n je na me az prehodnej :slight_smile: jen me proste nastval n3cim :slight_smile:))))
17. dub 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, tak mám po krvi na screening. Paní doktorka si mě ještě zkontrolovala a přeměřila utz a dnes jsme už 11+0 dle utz, dle PM 10+5, nějak se předbíháme a měříme 4,1 cm. Já nechci obříka emoticon, my nejsme ani jeden velký a při narození váhu i míru jsme měli téměř stejnou emoticon.
17. dub 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa Evi o dva dni to fakt nic neni navic to mereni ze zacatku je dost nepresny ..o mm.My byly s Valcoou tyden mensi a ted jsme o dva dny vetsi.dite zacne nabirat az ve tretim trimestru a jestli bude velky nebo ne se da trochu odhadnout od toho 30 tt..takze klid...hlavne at je zdravy ne? ale ted fakt nemuzes soudit jestli budes mit obrika nebo ne :slight_smile: kliiid:slight_smile:Hlavne, ze prospivate
17. dub 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já to myslela ze srandy, hlavně když bude zdravé, je mi to jasné, že se to bude měnit, tak zatím říkáme v půlce listopadu, nejraději bych říkala v druhé půlce, kvůli otravům, tak už????? :slight_smile:
17. dub 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa hele tak rikat to muzes...ja uz to mam ted ..tak kdy to bude? :grinning:
17. dub 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já totiž zažila u ségry přítele, jeho sestra měla jeden termín mezi svátkama a on jí každý den volal, tak už ????, jak blbeček a Kristýnka vylezla až 9.1. a bylo to :slight_smile:
17. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek