• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@eevvaa no jo to je normalni...lepsi pak.nezvedat telefony...ja kdyz se Valce nebude chtit driv tak v 38 tt zacnu s babskejma radama, I kdyz u Kuby mi to bylo prd platny a to byl Obrik...kdyz se miminu nechce tak se nechce...ale zatim jsem rada :slight_smile:))) od ukonceneho 36 tt budu pit malinik tak uvidime ;)
17. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zatím právě říkáme termín je listopad a přesně to říkat nehodlám ani už nebudu říkat datumy kontrol, pak jsou všichni moc zvědaví :slight_smile:, ti nejbližší co už to ví. U známých to tuhle taky prásklo, chtěli načít víno, tak jsme se začali vymlouvat a šli s pravdou ven :slight_smile:. No na velikonoce jedem k mýmu tátovi a v neděli k příbuzným, takže to taky budem muset s pravdou ven, proč nechci víno apod. Teda jestli už to tam táta nesdělil, nevím :slight_smile:, známe dědečky oba dva, drbny horší než ženské, co neví, to nepoví dál.
17. dub 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa já se takhle vymlouvala na antibiotika ze začátku do 1. screeningu:slight_smile:
17. dub 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je jak ten můj... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si právě myslim, jsou zpomalení no :grinning:
17. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to jo no..to známe...dnes jsem mu říkala,že kolegyně jde na fesťák a on,že můžu jít taky..je koncem srpna..tak jsem řekla,že néé....že až si s miminkem poradí a já až budu připravená ho s ním nechat...a on se naprd...že to je důvěra...ale vím,že se až tak neurazil....prostě ho znám.....že skládá hudbu.....víš jka...pak nechá mimino brečet hlady..no asi né..no..ale stejnak,aby matka novorozeněte lítala po festťáku,to je divný prostě...já to bez něj přežiju..přežila jsem to loni a několik let,tak to teď taky zvládnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo no dyk mimino bude úplně čerstvý vid asi nebudeš mít ještě ani po šestinedělí ne? mně včera psala kámoška, jelsti bych nejela na Votvírák......tak jsem jí psala, že teda děkuju za optání,ale v tu dobu bych se třeba už ráda votvírala v porodnici :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@eevvaa já to říkat nechtěla do třetího měsíce....jenže jak jsme ležela v nemocnici,tak mi asi 3x volali ženský z práce aať přijdu,tak jsem šla s pravdou ven..oni věděli,že jdu do IVF znovu...ale jsou to velký drbny....tak jsem pak Samíkovi vysvětlovala,že už to dá,když ty drbny to věděj a dal brouček.Jinak kámoši se to dozvěděli tak,že se zeptali,jestli nejsem...neviděli mě chodit na pivo... a pak vyzjistili tu nemocnici a napadlo je těhu.....no a nej kámoška to věděla hned to je jasný :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi..já mám termín 17.7.,,,ale tadši bych trošku drív no....jenže právě nevim..jestli ten maliník pít..nemůže to zapůsobit moc brzo..? :grinning: Přítel má koncert 18.7...tak to by mě porazilo,kdybych den po termínu rodila a on hrál na koncertě..protože to se mu fakt nedovolám...a pak bude určitě pít... :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš kdy termíňáka..? :grinning: Já se Ti na to mímo tak těšim čoveče.. :grinning:
17. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já mám termín 24.6...... s Kubou jsem ho měla 25.6. :slight_smile:))))no.....hele žádnej maliník ti nezpůsobí předčasnej porod.....tojen kdyby se mímu už v tý době chtělo ven a bylo připravený tak to může urychlit,ale jako, že by ti vyvolal předčasnej porod to je blbost...:slight_smile:
17. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsem chtěla slyšet...příteli se zdálo,že porodim 25....usoudili jsme,že června..protože přenášet 8 dní..necccciiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já porodila 5.7. ...strašný já přenášet už taky nechci
17. dub 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fujky.....to se Ti nedivím...Ode dneška akce na těhu věci v Lidlu.. :grinning:
17. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo jdu se oblíknout a jedu tam :grinning: aspon ještě triko
stejně potřebuju koupit maso a pečivo ..díík
17. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale velikost jen do L?????:-O
17. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nevim..ale tam jsou velikosti obrovský...podívám se Ti jaký mám tepláky..taky jsou obrovský
17. dub 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tepláky mám L a jsou ještě větší po vyprání než já..takže myslím,že tílko Ti v poho i mně bude..... :wink: I ty legíny,kdybys chtěla.. :wink:
17. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jo jdu se oblíct a jedu tam:grinning:
17. dub 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já nevim proč ty velikosti jsou takový...ale vždy je všechno větší...L =44-46 ..normální L je cca 40. :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jed,já v jednu..teď si umyju kebuli..
17. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já vlastně taky tak nějak snad tam ještě něco bude..... než se vyhrabu
17. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já možná asi i rovnou nakoupím na víkend..hodím to do auta a muž to večer vyndá at se zítra zbytečně nezdržujeme
17. dub 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jééé dítě už je na Orlíku to je paráda:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako v pondělí už se na něj azse budu strašně těšit,ale upřímně..občas je to potřeba mít čas sami pro sebe a trocha si od sebe odpočinout a myslim, že to potřebuje i on:grinning:
17. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo..když to jde..tak je to super.... :wink:
17. dub 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tatínek si ode mně vždy odpočinul celý prázdniny..byla jsem u mamky...na táboře ...tak měl klid... :grinning:
17. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zpětně teda nechápu,jak jsem to bez něj mohla vydržet...nepamatuju,že by jsme si volali nebo tak něco.... :astonished:
17. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na orlík to máme kousek:slight_smile:. Jinak u nás s termínem taky sranda, 28.10. na výročí republiky jezdí manža už 3. rok zvučit k pomníku z mé rodné vesničky, tak nevím , zda letos pojede. No a prvního listopadu vedle ve vísce je výlov rybníka, to asi nepojedem, i když do porodky by to pak bylo něco málo přes 30 km, a radší tašku s sebou.
17. dub 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ahoj, poslala jsem ti do zprávy to číslo objednávky ...děkuji :wink:
17. dub 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ty jo tak mě mladej zase nakrknul jsem mu šla dopokojíku .. vyndala tašku školní, odhalila první trojku z matiky..nejde o trojku,ale o to, že jí opět zatajil:(((( bordel jak v tanku..takže beru pytel a jdu házet věci..Lidl se odkládá stejně nic nepotřebuju a když jsem si sepsala nákup tak je tam i pivo a vody balený a to nemůžu taht tak zítra s mužem..skočim akorát k řezníkovi pro maso a jdu uklízet ..víc než jsem chtěla:((( ten mě teda fakt štve!!!! no nic zákaz televiza a zabaví se mu i Lego když si nedá říct no:( ale nejdřív jdu uklidit kuchyn,abych se trochu uklidnila já jsem pak schopná mu vyházet fakt všechno
17. dub 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek