• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
autor
@eevvaa hele málo dětí se narodí na termín tak uvidíte dle posledního nálezu u mudr a bude:slight_smile: já nic neplánuju..až to přijde tak to přijde..takový štěstí,abych měla překotnej porod mít asi nebudu ....ale snad nebude tak hroznej jako ten první no..takže se uvidí prostě až se malý bude chtít ven:slight_smile:
17. dub 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já už jsem jí to poslala:slight_smile: tak uvidíš no ...
17. dub 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo a ty prej zbytečně platíš 40 Kč víc na poštovném,když jsi si zvolila platbu dobírkou:slight_smile:
ty j já jsme nasraná na toho Kubu fakt totál teda
17. dub 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa
@muddledgirl já nakonec rodila na státní svátek a to neni nejlepší:slight_smile:)) doktoři jako tak nějak ty svátky ....no...
17. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, no uvidíme a i kdyby nic tak v poho :slight_smile:
pak už jen něco z lékárny a pleny jednorázovky a snad máme vše.
Dokonce jsem objednala u ní tu hrací dečku, synovec ji prý zaplatí a mě se líbila ....takový modrý medvídek ...do kytičky.
@janice_opice platí zákazy na něj? U nás by to bylo neproveditelný,taťka byl ve škole...chodil hrát karty a tak..neměl by na to kdo dohlídnout...Jo,holka...debilní věk,co? To jo...to taťku vždycky taky rozzuřilo,když něco jsem zatajila..hlavně ty známky....no....já se bála..byl učitel i ředitel...ale on to zvládal líp než já..... :grinning:
autor
@kamisb těch 5 = tam máš jistých..:slight_smile:
@janice_opice já to vim...já nerada posílám prachy dopředu...kromě ebay..
17. dub 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jako prostě nejde to jinak než že každej den vyndá celou tašku a žákovskou a položí na stůl ke kontrole..kdybys viděla ten bordel holka!!!!!jsme mu kupovali skřínku na učení..jako ten maglajs tam to je děsný
17. dub 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už jsem se takhle jednou překlikla... :grinning:
17. dub 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem si to myslela....
17. dub 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jo no ...to tak chce asi...s tou žákajdou.....já měla taky bordel....nejvíc ale na střední...po škole jsem hlídala děti nebo měla brigádu a nestíhala se učit a ani se mi nechtělo....nic...
17. dub 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - těch 5 jsem tam zadala to se už odečetlo. A já dala platbu převodem ...přeci jen to tvoje kamarádka tak budu věřit ;) ...ale je pravda, že já tak posílám dost věcí.
Jako ten hádek byl dobrej, že to chtěl zaplatit až po dodání, to už se moc nevidí.
17. dub 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice víš jak na ebay..to odejde samo no...naštěstí tenkrát ten účet neexistoval,tak mi to vrátili bez problémů...ale byl to litr nebo dva... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to já bych mu teda asi neuklizela ...hezky ať maká až přijede z "prázdnin" domů.
17. dub 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem si objednala zavinovačku, knížku pro Samíka, 20 plín, tetra osušky, žínky, podložku...na tu zavinovačku se moc těšim ..modrou..a taky na kočárek hračky...nemusí mít úplně všechno použitý...stačí hadry a kočár... :grinning:
17. dub 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně uvidí se dle situace, my stíháme všechno :slight_smile:, no a pak v lednu máme hasičský ples a ještě se posouval o týden déle, takže zatím máme v plánu, pokud nebudou žádné problémy a mimi bude pohodář, vzít s sebou neteř a na chvíli i na ten ples jít, nebo budoucí děda pohlídá :slight_smile:, to už bude jiné vedení u hasičů, tak tam třeba ani nepůjde, já už se totiž totiž na ten ples těším, že se volbami zbavím pokladny a nebudu tam dřepět a půjdu se bavit, no o pouťovce v září tam teda sedět taky nebudu, poslední zábava do porodu a ani mě nehne, pokud tam půjdem, je nás tam dost ať tam dřepí někdo jinej a né naše rodina.
17. dub 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já zavinovačky mám, ale má je tam fakt pěkný. Naštěstí mám jednu novou, tu jsem tenkrát dostala, zbytek poděděný. A ještě mi asi 3 slíbila půjčit kamarádka. Prý dvě jsou málo :unamused:
Ty bavlněný plíny jsem nakonec vzala jen 10 bílých a pak 2 s potiskem a nějaký 2 rychleschnoucí bavlněný osušky a 1 barevnou bambusovku osušku. Pak ty přebalovací podložky - jednorázový, jednu tu měkkou a jednu s tím okrajem.
Nakonec jsem vyhodila bryndáky na ty je čas :grinning: ale vzala jsem nůžtičky a ten kartáček na prst. Přišlo mi to pěkná cena, ale jinak zatím asi zbytečný.
Hračky něco mám a novýho taky ...a ještě chci dvě věcičky od Lamaze ...tam mám 20 % slevu do konce června, tak asi ještě pak to :slight_smile: Ale i tak jsem tam nechala víc než jsem si původně po přehodnocení některých věcí myslela :sunglasses:
17. dub 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám doma kousíček kýty co z toho rychle udělat? nějak nevím a nechce se mi nic moc hledat :unamused:
17. dub 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to já mu taky uklízet nebudu jako uplně akorát mu vyhážiu pár věcí.když si to neumí uklidit tak prostě vyhodim, jsem ho varovala ted tam teda probírám to učení páč jsem zvědavá co má a nemá....to se neboj, až přijdede z prázdnin..má uprostřed pokoje kupu kterou si prostě roztřídí a uklidí at mě neštve!!!
17. dub 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a co udělat staročeskou kýtu s brkaší?
17. dub 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no vidiš tak já takhel teda neplánuju..jediný co mám naplánováno,když malá bude OK, chtěla bych být celý srpen na chajdě
17. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neznám....to jídlo. Hlavně by to asi chtělo něco rychlýho ....snídali jsme dneska docela brzo a začínám mít hlad :grinning: :grinning:
17. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo s tím úklidem. Mamka takhle jednou bráchovi vyházela věci z okna, ale jen těsně předtím než přišel domů. Aby si to laskavě uklízel, no pak už měl většinou uklizeno.
Ono to u nás moc ani nešlo 3 děti v jednom pokoji. A to jsou bráchové o 9 a 11 let starší.
17. dub 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vzala obyč 20 a s obrázkama dvě....teď nevím sloníky a ježka...?Nechala jsem nakonec vybrat přítele....Přebalovačku jsem koupila pevnou a jinak budu asi používat pár starých ručníků..které se pak vyhodí...stejně je nutná čistka... :grinning: :grinning: :grinning: No..já počítám,že přebalovačky nějaký dostanu..pokud ne..přikoupím...to já myslela,že dvě p´bohatě stačí.čoveče....a není jim v tom v létě vedro? :grinning: Bryndáky taky zatím nemám...Kartáček? Taky jsem nad tím uvažovala..ale říkala jsem si,že to pak třeba někde seženu.. :grinning: ¨

Já teda kýtu nedělám...ale holky z červencovek myslím dělají kýtu s brambory zapéct se smetanou.... :grinning:
17. dub 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já v zimě budu s mimi bydlet u komína v teple :slight_smile:, v tomhle je ta nevýhoda zimních broučků, ale zase v létě už bude sranda :slight_smile:. To jsem právě navrhovala kamarádce, ta má půlroční holčičku, že bychom pak mohly na dámskou jízdu a pokud my budem mít holku k našemu tátovi na týden, nahoře bychom každá měla jeden pokoj a byly bychom celý dny venku v přírodě, s kočárkem se nechá jezdit různé trasy a ještě bychom si to užily.
17. dub 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi..kupu uprostřed...bych mu dala asi lepáka..aby se probral..ale né nedala...mě taky nemlátili....jen mamka mi jednou švihla takovou,že jsem spadla na zem...když jsem řekla,že se tu debilní matiku učit nebudu..
17. dub 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no upeč jí s kořenim a česnekem v troubě a kaši no
17. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl normálně já zuřim...otevřela jsem pár skříněk a šuplíkůůůůůůů a t eda ještě, že nikdo není doma a Valča tomu nerozumí....já ho fakt přerazim!!!!!!!! no hošánek tak to teda má terror až se vrátí a fakt bude vojna...musim se nějak uklidnit a nevim jak potřebuju uklidit by t místo toho kouám co je u Kuby :((((
17. dub 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek