• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - hm, ale tam píší, že to pekly nějak dlouho, to bychom tu padli hlady
asi to hold udělám jen nějak na přírodno ...manžel mi snad odpoví jak na to ...já jsem fakt na vaření úplně levá :angry:
asi bych s tím měla pomalu začít něco dělat
17. dub 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no má nakupený věci ted nahromadě uprostřed a prostě je roztřídí.....mě sere
@kamisb já bych mu nejradši vyházela z okna to Lego kdyby mi to nebylo líto
17. dub 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a co medailonky?ty máš zua 20 minut hotový
17. dub 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já je dělám podle tohoto receptu a dobrý akorát jsem si trochu vyladila koření podle chuti:slight_smile: http://recepty.vareni.cz/rychle-veprove-medailonky/
17. dub 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to lego zabav a někam schovej no.

Jj kluci jsou bordeláři no, kdyby si měl manžel sám po sobě uklízet tak bych asi někdy šílela. Kdyby jsi viděla ten bordel u počítače. Jednou za čas mu tam utřu prach a to je věcí. Jednou jsem takhle našla nezaplecenou fakturu asi měsíc starou ...má na sebe napsanou hospodu ...tak peníze posílá on. Bych ho někdy taky nejraději něčím klepla.
17. dub 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vepřový dělala jednou..a to s kámoškou...já to normálně nejim... :grinning:
17. dub 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb grrrrrrr grrrrrrr jdu si uklidit kuchyn a pak se vrátim do pokojíčka musim načerpat sílu a uklidnit nervy:slight_smile:)) asi splácám před oběděm zmrzlinu...čéče já tu ani nemám nic k jídlu krom jogurut ani kousek pečiva to jseou věci!
17. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice srovnáš ho do latě..neboj... :wink: :wink: :wink:
17. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já dělala v uterý zase houbovo-smetanovou omáčku na špagety a tentokrát jsem tam právě dala i kus tý kýty tak ji musím dneska dodělat aby se nezkazila.
Tak zmrzlinka by byla dobrá, na nervy určitě.
17. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nevim no..snad jo budu muset ..ale to fakt začalo tou pubertou je to děsný strašný prostě:grinning:
17. dub 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno jo akorát mám hlad strašnej tak si asi skočim někam ulovit jídlo asi k řezníkovi,ale nevim co si dám...včera jsem v hospodě měla Caesara a byl výbornej ...... Valča ted asi 20 minut spinkala a už tam zase řádí asi má už taky hlad
17. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co si mám dát k jídlu???? Večer bude jen nějaký pečivo vařit už nebudu když zítra jedeme pryč akorát upeču s sebou nějakou buchtu
17. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jéééé a jak se dělá..určitě jde ze sušených hub..že,když je povařím...babo raď prosím...tu omáčku..udělala bych někdy k těstovinám ..
17. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice caesara jsem nikdy neměla...půjdu do Lidlu a nevim co koupit..asi porek na porkovku....dala bych si zmrzku nebo čokošku..ch jo...Ty jo..zas dvě kila za dva týdny nahoře..doprčic.. :grinning:
17. dub 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mˇanm buchta......jéé já koupim zas jogurty....mám doma do nich vločky obyč...a je to moc dobrý...je dobrej tvaroh s marmeládou???asi nééé co?
17. dub 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vajíčka nemáš? Ty jsou na krizi dobrý...
17. dub 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mám asi 2,ale nemám k nim pečivo ...... :grinning: nic jdu se pomalu oblíkat a vyrazim něco pokoupit ...kočkám pytlíčky a u řezníka všechno ostatní :slight_smile:
17. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - taky dělám ze sušených.
záleží jestli chceš i smasem nebo ne ...jestli jo tak nejdřív na kousky maso a osmažit...vyndat z pánve.
Pak na sádle (oleji) cibulku, lehce osmahnout, přidat mouku udělat jížku, pak nalít ty namočený houby ...ještě trochu přdat vody. Pak nalít mlíko nebo smetanu, já přidám ještě tavený sýr. Vaříš asi 25 minut, ještě osolit opepřit. Pak jsem tam vrátila maso a ještě smetanu ke šlehání. A ještě torchu provařit a přidat 1,5 lžíce octa.
Myslím že jsem Ti to už jednou psala, ale bála jsi se toho mlíka.
17. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak si nech ukrojit jen plátek krkovičky na řízek. a dvě tři brambory k tomu.
17. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no vezmu si kuřecí asi..krkovičku budu brát na víkend na gril ....nebo křídla si upeču jen tak se zeleninou a sweet chilli omáčkou
17. dub 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
nevíte někdo jak je venku? přes okno to vypadá fajn..ale...
17. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo bála...já to někdy zkusim...brzo asi....ale bez masíčka... :grinning: děkuju
17. dub 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já nevim jak u vás ale určitě ještě líp...v Praze bývá teplejc..měla jsem tedy dlouhý triko...na to vestičku pletenou a lehkou bundu....ale myslím,že v mikině nebo svetru by se to dalo..přišla jsem zplavená jak myš..
17. dub 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo je tam krááásněěěě vzala jsem si jen motorkářský triko a přes nej džínovou bundu a dobrý ..mám ruce jak opice vytahaný...koupila jsem drštky a jdu dělat polívku a sobě ty křídla a masíčko na naložení tak ho večer naložim :slight_smile:
17. dub 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice držky..fuj....dobrou chuť.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jsi taky pěkně vybíravá čéče....:grinning: no já jí vařim hlavně pro manžela ..jiank budu dělat jarní kopřivovou na chajdě:slight_smile: :sunglasses:
17. dub 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl - držkovka je dobrá :slight_smile:
to já bych asi spíš nesnědla tu kopřivovou.
17. dub 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb proc bys nesnedla tu koprivovou?
17. dub 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kdybych ti nerekla, ze je to koprivova tak to ani nepoznas :slight_smile:
17. dub 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek