• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice no já ani nevim..jeslti bych pozřela gulášovou..asi ne..a to jsem ji tak milovala..no na maso takový věci dost.....říkám tomu fuj froté ručníky... :grinning: :grinning: :grinning: Tak kopřivovou mi uděláš až se přijedu podívat na chatu.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nahodou dršťkovou jsem uvarila a je dobra ;)
autor
@muddledgirl no ale to musi byt z jarnich kopriv :slight_smile: takze taknnejak duben/kveten :slight_smile:
17. dub 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nevim, zelený věci mi moc nejedou ...sním akorád hráškovou a špenátovou.
Já teda obecně moc na polívky nejsem. NO nevím ...ani kopřivovou nádivku nejím přijde mi to divný :grinning:
17. dub 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ona neni zelena kremova ale ;) rikam nepoznala bys to :slight_smile:
17. dub 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no dobrá no ..třeba by mi chutnala co já vím ?... :grinning:
17. dub 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: máte rádi ječmen? to je dobrej hnus..jako když člověk pije trávu.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já pila mladej ječměn 3 měsíce před tim poslednim pokusem:grinning:
17. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chjoo musim jít se psem ven a nechce se mi kdyby aspon poslouchal jouda
17. dub 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. dub 2014 v 16:47 • evzen777
autor
hele další spam a to admini jako nic nechaj ho tady lítat!!!!! a mně mažou fotky, že mi neni vidět pořádně do obličeje :unamused: :unamused: :unamused:
17. dub 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jak jsme byli před 2IVF v tom rožnově tak jsme ho tam 2x měli ...v rámci "léčebné kůry"...fujtajbl to byl
17. dub 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem si to tak tipla,žes to pila...já to nemůžu..já to ochutnala jednou a stačilo no.... :astonished: Ale je to hodně zdravý no...klasika pičičiny nechávaj a normální věci ne...
17. dub 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: viď...to ani nevím,že jsi byla v Rožnově a co jsi tam dělala...? Příprava na IVf?
17. dub 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - byli jsme tam v září asi 3dny v lázních, a bylo to super. Taková hurá akce.
17. dub 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já dneska snad neuklidím nějak mi to prostě nejde a nvíc se mi nechce
17. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky dneska nějaká lenivá, jak jsem ráno přišla od doktora, tak jsem se pak natáhla a spala. Ale udělala jsem aspoň něco, přebrala své oblečení a zjistila jsem, že bych si snad ani nic nemusela kupovat, protože kalhoty a dvě sukně mi půjčila švagrová a trička, co by mohly vydržet přes těhu, tak nějaká mám a případnou dovču na Šumavě v červnu se taky oblečení najde. Já už poslední dobou kupovala delší trička kvůli případnému těhu :slight_smile:
17. dub 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..já v lázních nikdy nebyla... :grinning: Ale bejvalej tam byl...dává dlouho krev..tak měl nějaký výhody...že platil málo....jestli vůbec..za to ubytko.nevim..a prý super.. :grinning:
17. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem nic neudělala..jen byla v Lidlu a umyla nádobí a flákám se... :grinning:
17. dub 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak to máš dobrý..já toho nakoupila docela dost...protože těhu věci jsem u nás ve městě nesehnala..jen kalhoty a legíny....a dvě trička..ty mě ale obě stály celkem 850..což je teda masakr...Jinak jsem kupovala,ale po sekáčích větší věci..
17. dub 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdyz ja proste musim uklidit nechci se vratit do borcusu...
17. dub 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já to tady mám tak všechno lehce v poklidu..úplně naklizíno tu není...ale bordel taky ne....stejně se to všechno bude dávat pryč ..kvůli kuchyni,linu,kobercům...tak se nestresuju.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a už máte plán kdy co uděláte? :wink:
17. dub 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vis my jsme tu 3, ale hlavne ta zvirata s nima je ten uklid fakt narocnejsi...chlupy a tak a dost se nam.v byte prasi
17. dub 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já dávno...a přítel tvrdí,že jo...ale nic kromě kuchyně není koupené...Zítra se mnou jde po poslední noční na OGTT...překecala jsem ho....i když vím,že tam asi usne....řekla jsem mu,že když tam bude někdo na pokec,tak ho pustim domů..ale ať přijde než pudu dom..... :grinning: :grinning: :grinning: No a chtěla bych zítra koupit to lino...ale domluva s pánem je na něm.....tak jsem na to zvědavá...
17. dub 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo no...chlupy...zvířata mám ráda.....ale tohle by mi asi vadilo..mít všude na hadrech chlupy... :grinning:
17. dub 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl na hadrech chlupy memame holka nastesti coz jsem stastna a je to diky susicce..proste v byte se musi vic uklizet..ted akorat nejvetsi bordel delaj andulky
17. dub 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :astonished: neee? Vy máte kočku ne...vždycky,když jsem si hladila kočku,byla jsem od ní chlupatá.. :grinning: :grinning: :grinning: andulka mě ser....věčně sedí u zrcadla na mé bižu a čumí na sebe...budu jí asi muset dát nějaký obyč. zrcátko na klec.. :grinning: :grinning: :grinning: a sere když sedí na garnyži..a sere a sere...
17. dub 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek