• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl no zatím se vejdu do všeho, tak snad moc nenaberu, kdybych byla jako moje ségra, tak na ní těhu bylo pořádně vidět až poslední 2 měsíce :slight_smile:, takže ta si koupila jen dvě volnější tuniky, jinak chodila ve svém celé těhu, docela jsem jí to záviděla, snad na tom budu podobně :slight_smile:
17. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo mame 2 kocky...ale jak rikam hadry z ty susicky jsou bez chliupku..jako kdyz si ji hladim tak z kocoura mam na triku treba 2 chlupy to jo ..kocka lina vic ale neni to tak d3sny..ted jsem di zrovna mazlila toho blbone a mam na sobe 4 chlupy..ono I z toho psa je dost chlupu..musi se holt vic luxovat
17. dub 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa hmm..tak já jsem větší kalhoty kupovala už v 6tt...a těhu hned jak jsem vylezla z nemocnice skoro po měsíci.....
17. dub 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bych potrebovala, aby mi nekdo natocil vodu do kyble a postavil na zem
17. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé čččiiči já chápu,že ze sušičky...jsou bez chlupů....ale já myslím oblečení který máš na sobě..když je hladíš....no jo tak když pustěj 4 chlupy...to pak jo... :grinning:
17. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: já když jsem vytírala..tak jsem vždy natočila málo právě...a pak zas vylila a bylo.. :grinning:
17. dub 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si do kýblu vždycky natáčím vodu sprchou. abych to nemusela tahat a pak jen šoupu kýbl po zemi nohou.
Tak to naše kočka co jsme měly u mamky tak ta pelichala hrozně. Hlavně jen odemne se nechala česat od mamky to snesla jen chviličku.
17. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo my mame v koupelne blbej prah prave chjoooo se mi to fakt nechce tahat
17. dub 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to my nemáme - jen sklouznu dolů z dlaždiček na lino.
17. dub 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no normální kalhoty už mi jsou taky na těsno, ale bokovky jsou OK. Tak snad půjdou nosit co nejdéle, třeba jedna letní sukně, kterou tahám všude i na túry, tak jsem ji musela vyřadit, ona je do pasu, tak mám letos smolíka :slight_smile:. Vloni jak byly ty vedra, tak jsem jí tahala furt.
17. dub 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já pokud vytírám, tak si nechám kýbl ve vaně a lítám po bytě :slight_smile: jen s mopem, ale musím končit v koupelně a z té máme přístup do ložnice, tak tam počkám, až to uschne, pak ten kýbl manža vylije. Nechci ho zbytečně tahat.
17. dub 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa netahej...já jsem v prvním trimestru vůbec nevytírala.... :grinning:
17. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak každá jsem jiná..já do 13tt přibrala 7 kg... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bonprix.cz/kosik/ Co říkáte na tuto košili...tak z Lidlu mám tílko L /44-46/ a tohle je větší...ale za 3 měsíce to bude o.k.,že? Líbí se mi,jak je obyčejná a černá :grinning: :grinning: :grinning: Máte už košilky?
17. dub 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak co Ty kočinko.....jak je? :wink:
17. dub 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no my ten tvuj košík nejspíš neuvidíme ...musíš odkaz na tu košili
17. dub 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - a jak to vypadá? podala lepší informace? Kdy začínáte?
17. dub 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a booožee...
17. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to víš, že asi může, ale já si teda na porod žádnou noční košili kupovat nebudu.
Snad budu mít doma nějaký buď velký triko nebo mám 3 už kojící....tak jednu asi vezmu případně na sál ...a pak se vypere.
17. dub 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - zeptej se ale jestli nemůžeš mít spíš jejich nějakou na sál. Přeci jen si myslím, že by semohla zničit. A zase pokud by T umožnili hned malýho přiložit tak se Ti blbě dostane k prsům. (ikdyž koukám ted že má i knoflíčky ve výstřihu)
17. dub 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Toto je kojící...velký triko takhle nebudu mít..už teď mi jsou akorát přítelovi věci..mám o dvě kila víc než on a on má o asi 17 cm víc... :grinning: :grinning: :grinning: Košile mám se zvířátka a budou mě malý a jsou bez knoflíčků...já když jsem byla na gyndě..tak bylo málo košil...došly..tak jsem si pak už nosila svoje a prala je...
17. dub 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne ne..tam jsou knoflíčky..... :wink: :wink: :wink: Uvidíme...na sál by asi byla lepší jejich no...
17. dub 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak na potom chápu svoje, to jsem měla v nemocnici tenkrát taky, ale na sál si myslím, je praktičtější něco od nich.

pak jsem si všimla, že má knoflíčky...ono to na tý černý není moc vidět na první pohled.
@kamisb promiň..knoflíčky jsi viděla.. :grinning:
@kamisb :grinning: není no..to vidět...já se na to zeptám....na kurzu v červnu..jak to je..asi si pomalu sepíšu dotazy...jinak to zapomenu...
17. dub 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si hovila na gauči a měla první večeři a zjistila jsem, že už mám z břicha stoleček :grinning: :grinning:
mistička s jídlem už tam sama krásně držela :sunglasses:
17. dub 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem ještě nezkoušela..
17. dub 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no sedím na gauči nohy nahoře a jím a najednou mě napadlo ji zkusit postavit a ona si klidně stojí :grinning:
jako nebyla jsem uplně rovně, ale zase ne moc podkleslá. Manžel hned chudák prcek. :grinning: :grinning:
To jako odpoledne na zahradě, sedím a čtu si a ruku s knížkou jsem si položila na břicho nahoru ...a hned jsem dostala kopanec, asi jsem moc tlačila či co :grinning:
17. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek