• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@kamisb s Tebou taky musí bejt sranda holka...někdy se musíme s Jani sejít s děckama...Hi hi.....se mu to nelíbilo no....já zívám a zívám nechápu...jsme vstávala v deset hodin a šla bych spát.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jak kdy, ale tohle mi přišlo vtipný no.
asi byl i zrovna hlavou dolů tak to byla celkem šlupka to kopnutí :grinning:
17. dub 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: dnes je prcek nějakej klidnější zas....ale cítím ho. to je důležitý :grinning:
17. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj ten můj taky, ale sem tak se ozve...tak snad dobrý. Ale párkrát je ten šťouch silnější.
17. dub 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo....tak to máme stejný... :wink:
17. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jen si vždycky říkám, kéž by mu vydrželo to spinkání v noci :slight_smile: ...blbne než usnu kolem tý půl 23h a pak jestli i v noci tak mě to nebudí a ráno vstává až po mě. Dneska jsem jej musela poslechnout Angelsoundem a trochu do něj šťouchat aby se probral.
17. dub 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tady mají pěkný košile noční kojící, dala to nějaká holčina v červencovkách.
http://www.tehotne.cz/kojici-nocni-kosile/ i podprdy by se možná daly...asi to zítra prohlídnu :wink:
17. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo .....mně asi nejvíc budí v noci..bych řekla.....ráno vstává až po mně...to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Taky ho občas poslechnu....děkuju za odkaz.....asi půjdu hají...dobrou noc kočko :grinning:
17. dub 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pokud jsou andulky samy v kleci tak se tam zrcatko dava protoze v nich videj dalsi andulku a nepripadaj si tak samy.v kleci by meli mit i bydilko ze stromu o ktery si obrusuji drabky a zobaky.joo a do piti jim obcas nadrol drobatko sumivyho horciku a vapniku.jinak by se meli jednou za rok odcervovat vakcinou :wink:
18. dub 2014 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bre rano holky tak vcera jsem zapla vysavac a nesla nam.elektrika tak jsem tu byla vcwra o svickach..jdu vas docist
18. dub 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin super Kacii a co? ona je skvela....jdu docist jestli jsi to nepsala :slight_smile:
18. dub 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jooo taky uz mam stolecek poprve me to napadlo se sklenickou na te oslave v nedeli ;)
18. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm oni dneska prodavaj spesl bydilka na obrusovani protoze ne kazdej druh stromu je pro ne dobrej a I takovy vitaminy s vapnikem apid..ve tvaru zviratek a srdicek ktwry pripnes a oni basti a vydrzi dlouho....:slight_smile: dulezita je I vanicka na koupani :wink: @muddledgirl
18. dub 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky neozvala se vám někomu lussi jak to s nima vypadá?
18. dub 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mne ne taky na ne myslim....
18. dub 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koukala jsem jí na profil, tam už první zprávy jsou. A píše že první výsledky plodovky jsou v pořádku. A dneska že jde zase na ULZ.
18. dub 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb super jsem ji to rikala ..:slight_smile: vcera jsem se o tomhle bavila s jednou sousedkou
18. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ale ta hlavička jedna, se furt prý nelíbí. A mají plánu tu magmetickou rezonanci v Motole.
Taky na ně furt myslím, snad to dobře dopadne. Musí to být hrozný nervy. :frowning2:
18. dub 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi sedím moc často u počítače nějak mě bolí zápěstí a klouby na prstech :(
ale zase v práci jsem u něj taky furt seděla, když je to moje náplň práce ...tak to nechápu.
18. dub 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb moc jim holkam preju, aby jim to dopadlo :slight_smile:
18. dub 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska ma Valinka svatek :slight_smile:))))) a ja ostuda to vim od @beryltm :grinning:
18. dub 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no vidiš, když jsem otáčela v pondělí kalendář tak jsem si všimla, ale dneska už jsem si teda nevzpomněla.

jj snad jim to dobře dopadne.
18. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ahojky...tak to moc děkuju za info...a to odčervení kdy poprvé nevíš? Máme ji asi dva a půl měsíce.....O tom bidýlku vím,jdu ho dnes sehnat...Jsem se vrátila z OGTT a teda...zle mi bylo třičtvrtě hodiny po vypití...a to dost...pak už dobrý....cukr trochu v moči ...tak uvidíme no...
18. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo vaničku mu chci taky koupit...ale neměli ji...tak obejdu další zverimex..máme tu jen dva..nebo pak zajet do Kauflandu...vitamínky měl takový ty tyčinky..
18. dub 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb taky na ni myslim furt.. :wink:
18. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak vše nejlepší Valince...
18. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jednou ročně odčervovat..já používám Bird Wormer od Beapharu ale je blbě k sehnání..musíš na ebaynebo tak páč ty přípravky co jsou u nás dostupný jsou částečně toxický
18. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tyčinky ne ..ty jsou fajn,ale prodávaj takový jakoby srdíčka nebo zvířátka..dneska je budu zrovna hornbachu kupovat tak ti to pak nafotím ju
18. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a to jsou právě ty vápníky a hořščíky a já nevim co ještě..zahákneš to na klec jako sepiovou kost
18. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ebay problém není.....a jak se to dělá? Já myslela,že to mám jít s tím k veterináři... :grinning: Hornbach nevím,jestli tu máme..tak jsou i věci pro zvířata? :grinning:
18. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek