• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@muddledgirl jasný jsou maj tam nejlepší kočkolit:slight_smile: a kupujeme tam i psí a kočičí granule a právě zrní pro papouchy a různý tyhle vitamíny a pro Agamy cvrčky..když to teda neobjednám na Zoohitu anebo cvrčky nekoupím tady u nás ve zverimexu..v Hornbachu jsem ted tak 1-2 x týdně :slight_smile:) takže sortiment mám celkem zmáklej
18. dub 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to odcerveni uz muzes.uz je velika :wink:
18. dub 2014 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele, mně teda veterinář říkal, že odčervovat se má halvně jako když ty parazity má... že preventivně to až tak dobrý neni ..když papoušky chováš tak je to jiný v chovu...
18. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo....já myslela,že tam jsou jen věci pro stavebnictví...
18. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl asi bude opravdu nejlepší, když si zavoláš na veterinu nebo se tam stavíš a zeptáš se :slight_smile:
18. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@beryltm hm...já se pána půjdu zeptat... :grinning:
autor
@muddledgirl nene i zvířátka tam prodávaj :slight_smile:
@janice_opice aha...to jsem netušila.. :grinning:
18. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele a tady topíšou taky...já je odčervuju jednou ročně nebo jednou za 1,5 roku jak si vzpomenu a celej život jsem neměla u papoušků parazity..dokonce dva papouchy jsem neodčervovala vůbec a bylo to OK :slight_smile:) rozelu a Alexandra a byli to krásní ptáččci :grinning:
18. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no dneska se těšim jak kouknu na fretky..ty tammaj nově a maj super výběh a minule tam děsně blbnuly
18. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju..jsem nějaká vyřízená po ogtt.. asi půjdu hajat... :wink:
18. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo vidiš vlastně a tojsi tam šla v kolik?? krev ti brali 3 x?
18. dub 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice od 6.45 jsem tam čekala..a daly jsme moč ranní z domů.A 7.15 nám nabraly krev.Pak 8.15 čůrat a krev a 9:15 čůrat a krev...A teda do osmi mi bylo fakt hnusně...nevěděla jsem jestli se složim nebo poletím na wc...naštěstí tam byly otevřený dveře a za nima záchod jen pro nás a dvě sestřičky co odebíraly v další místnosti krev...tak to bylo dobrý...pak jsme si nechaly na sebe otevřít okno..tak to bylo fajn...citron jsem tam ani nedala.... :grinning:
18. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice první moč dobrá...ve druhé cukr...dál nevim...ale šli jsme pak na zmrku a koupila jsem k obědu zákusky...snědla jsem větrník a kokosový dortík a přísahám,že se mi klepaly ruce..tak abych ji neměla... :grinning:
18. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já dávala jen jednou moč a pak 3 x krev:slight_smile:
18. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky páíááá my jedeme na chajdu tak se tu mějte krásně a v pondělí páááááááááááááááááááá
18. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo....první moč byla z domu ...pak v 8:15 a v 9:15 a krev taky 3x....to je zvláštní,jak to všude dělaj jinak.. :grinning:
18. dub 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice papá..jdu hajat..užívej..
18. dub 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - pááá užijte si to.
18. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hezky víkend holka, pořádně se z relaxuj, bo od uterka ti začíná palcová šichta :grinning: :grinning:
18. dub 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, tak mi právě taky konečně došla první nemocenská a nebude to tak špatný na ten měsíc, 3 roky zpět jsem xlet za tyto peníze dělala, tak uvidím, zda se vrátím do práce.
18. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa tak to je super...... :wink: :wink: :wink:
18. dub 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - já jsem byla z nemocenský taky přijemně překvapená.
18. dub 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@eevvaa tak to já ne..jsem si to spočítala na netu a mám 230 na den...žádnej zázrak...a tak jak jsem doložila dokumenty tak 28.4. opravdu jdu ke komisi....jsou na hlavu, fakt... :grinning:
18. dub 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to teda ...to jsou ňoumové, ale asi to tak hold musí být no. A kam až Tě tahají?
Já ted měla rozhovor z prebalit.cz ....něco neměly, tak jsme vybíraly něco jinýho ..ale dohodly jsme se tak dobrý.
Jen jedna podložka přebal.není tak vrátí peníze.
Jinak teda 230,- na den jestli myslíš nemocenskou tak to fakt nic moc no :unamused:
18. dub 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to není daleko...jen mě to sere...Mně paní volala už včera,že nemá ty stejný přebalovačky a že pošle na mail něco ...no dnes volala...ale típla to..nebo to vypadlo..tak nevim.....tak ať zavolá znovu..já nevím..kolik mám volných minut.. :grinning: Jo jo nemocenská..mám kolem 6900 za 30 dní.. :grinning:
18. dub 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jedu 24.4. na 4D utz...tak je ještě poprosím...ať něco napíšou...od mé gyndařky doporučení na prodloužení mají..od praktické taky..a furt v dopisech píšou,že ještě můžu donést nějaké papíry...mohla by jim stačit těhu průkazka ..no uvidím..
18. dub 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je teda síla ....ona ta Praha má prostě ty platy jinde no.
Ale zase je hodná, že to takhle obvolává a mailíka poslala?
18. dub 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek