• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb tak moc děkuji,to mě na tom štve nejvíc čekat u obvodáka :angry:
6. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - já měla prvně krátký a te´d zkusíme dlouhý.
Prý mám na svůj věk pěknou zásobu, takže si to můžeme dovolit. Bude údajně lepší delší, protože byl špatný pak vývoj embryí ..a dlouhý protokol by tomu snad měl pomoci, no uvidíme ...
6. zář 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Dobrá myšlenka, že by měl dlouhý protokol mít vliv na vývoj embryí. Já měla vždy krátký, vajíček tak 15, ale transferu 5. den se dožilo vždy jen jedno.....Teď mě taky bude čekat dlouhý, tak uvidíme...
6. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no Langerová to tvrdí tak ji budeme věřit, nechodíš náhodou taky k ní?
6. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - já měla ´jen 8 vajíček posledně a jen 5 zralých a do 3dne došla sice myslím 3, ale jedno se dávalo do bříška a další dvě 4den ukončila vývoj ..takže prd z toho ...takže vlastně neúspěch všech pěti :(
MUDr. z toho byla docela smutná, že takhle teda ne, že to musíme zkusit jinak ...tak uvidíme no ...
6. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky, tak jsem zmatena jak celej roj lesnich vcel. rano jsem sla do gyncentra, vyfasovala doktora, co zrovna dela zurnal a ten mi teda nebyl schopen potvrdit, ze mam kvasinky, pac uz druhej den zavadim naky globule, tak prej je tam diky tomu krasne cisto. ALE: popsala jsem teda, ze pichani a tlaky v podbrisku a hlavne nuceni na moceni uz mesic, ale bez paleni. prohmatal me a rikal, ze si mysli, ze je to mocak. no a napsal mi neco na kvasinky a rovnou i na mocak neco po 12ti hodinach na 8 dni. vylezu ven a volam svymu obvodakovi, kerej uz mel mit vysledky moci a ten povida: nic tam neni, zadnej nalez..!?
no tak to me poser (pardon) - vcera jsem pila urologickej caj a subjektivne se mi fakt ulevilo. rehabilitacni vcera i dneska gyndar kdyz mi sahnou na bricho, tak se shodujou, ze je to mocak. a v moci NIC?
tak jsem se rozhodla zobat ty prasky na zanet mocaku, i kdyz teda se sebezaprenim a kdyz se to nezlepsi, dojdu si na naky detailnejsi vysetreni na urologii.
mate na to nakej nazor?:slight_smile: diky:slight_smile:
6. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 cusky, musim potvrdit, ze pro me s vyssim FSH napr. pripada v uvahu jen kratkej protokol, cili to musi mit neco spolecnyho s kvalitou vajicek jak pisou holky..
a jinak priklad k mnozstvi ampuli: ja si nepamatuju, kolik mely objem (holky tady treba obcas napisou ze maj 300 jednotek gonalu a ja nevim co tim myslej :grinning: ), ale ja stimulovala fostimonem a dali mi 2 ampule na den (k tomu jsem pouzila vzdycky jen jeden rozpousteci roztok). ted mi budou chtit dat 3 na den. takze u me snadny pocty. v caru mi rekli, ze budu doplacet cca 100,- na ampuli a stimulku jsem mela minule cca 11 nebo 12 dni nez se slo do OPU. a to je fostimon ta nejlevnejsi varianta. predtim jsme to meli hrazeny plne.ted 3.600.
6. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice janicko, slunicko, na ket se stimuluje, kdyz nemas prirozene ovu, nebo jsi treba rozhozena po ET. tak jsem to mela ja. prvni cyklus po ET vevnitr uplnej masakr - zadna sliznice, zadna ovulace a este cysta, takze KET nepripadal v uvahu, tak abych necekala i dalsi, jak to dopadne, esli se telo vcas vzapamtuje, dostala jsem estrofem do dalsiho cyklu a sla do KETu.
6. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no vidíš tak to já ostřílenej umělák vůbec nevím, páč jak říkám, KET nikdy nebyl......:slight_smile:
6. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hmmmm a máš výtok?
6. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hrudkovitej, treti den cca.
6. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hmmmmm tak to teda nechápu co nějaká cysta? já měla takhle výtok a bolelo mě břicho při cystě..já jsem jináš asi v pohodě, břicho mě přestalo bolet a nebolelo ani při sexu, takže jsem ho měla fakt jen namožený z toho tahání:slight_smile:
6. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no cysta tam byla pred mesicem, 5 cm, proto jsem vsechny potize pripisovala ji...jenze ouha, na UTZ uz zadna neni. resp. je tam jen mala, ze zlutyho teliska. a me boli mocak na dotek...
no jako prave tady googlim chlamydie!:( ty priznaky sedej tak pul na pul...
6. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mně to přijde postavený na hlavu ty foe ty jdeš k doktorům a prostě ti neřeknou co ti je a sama si to googlíš na netu? to je hustý ...si myslim, že bychom už kolikrát zvládli aprobaci z lékařství. To je úroveň zdravotnictví :/
6. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - počkala bych po tý kůře co jsi si nasadila těch globulí a pak tak 3-4dny po dobrání a stěr, a uvidíš ...protože v době kdy to bereš to bue jistě na pohled i stěry v pořádku.

ale já tenhle hrudkovitý výtok mám většinou když je kvasinek teda jako fakt hodně.

s tím močákem mi to přijde divný, podle mě kdyby s ním něco bylo tak si pomalu na malou nedojdeš a bude to řezat a pálet ...nemohla jsi někde spíš třeba nastydnout? a teď jakoby v těle probíhá "chřipka" ?
6. zář 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to mas naprostou pravdu. neco mi je, testy na to nestacej, tak sup prasky a uvidi se...:/ je to husty no.
6. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale to se dycky najde bilkovina v moci, kdyz tam je zanet, i kdyby malej...no budu jist ty prasky na mocak a uvidim. stejne ted mam dostat ms, takze skoro tejden nebudu moct na zadny vysetreni spodku:slight_smile:
6. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja prave vim, jaky to je, kdyz mam zanet mocaku. ted me to pri curani proste neboli, jen chodim casteji a cejtim mocovy cesty jakoby..
6. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já myslela, že kdyby tam bylo něco z gyn. hlediska...že by ty stěry nezjistily nic, ale močák to by se mělo něco ukázat ..divné :(
6. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem z toho jelen...No, uvidím, co mi doporučí :wink:
6. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no zadny stery mi na gynde nedelal...
6. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj,z čeho jsi jelen???Jsem tady četla, že jsi pěkná modelína :grinning:
6. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ženský vím, že to sem nepatří, ale neposílala jste některá z pražaček fotu svého dítěte na kampaň život dětem???Nášeho synáčka vybrali na focení, tak kdyby ještě některou z vás vybrali, tak jsem se tam mohli sejít :slight_smile:
6. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ty jsi taková moje hodná dušička, všechno mi tak krásně vysvětlíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Muck :wink:
No, tak já uvidím, co a jak...Zatím jen zjišťuju, co a jak...
No Sas, to vypadá na nějakej kekel, co se musí přeléčit...Nenech se odbít, doktoři jsou lajdáci, pokud nejde o jejich vlastní zdraví. Taky mám výtok, ale ne hrudkovitej, jen bílej..Někdy víc hustej, nekdy míň...Řešila jsem to s doktorem mnohokrát, vždy mi řekl, že se jedná o hlen, ale kecá...Teď mám taky nějaké globuje na 8 nocí. Ještě jsem nezačala, páč mám OVU, tak bych nerada něco zbytečně pokazila. Tam se píše, že nesmí těhotné ženy v prvním trimestru...
Vím, že trochu předbíhám, ale jistota je jistota...A o měsíc dýl už mě fakt nevytrhne :sunglasses:
Jinak, fakt to mám asi chronické, můj předchozí lékař to neřešil vůbec, že nic v testech není, tenhle asi 2x kvasinky konstatoval, ale je to chronické a pokud mi to nijak neva, tak to nemám řešit, že je to prej běžný...v CAR jsem to hlásila dvěma Dr. a oba mi řekli, že to ničemu nevadí...Je fakt, že to nesvědí, nepálí, nic...Jen je mou nejlepší kamarádkou intimka...No jo, my frndiny :grinning: :grinning: :grinning:

Ale pokud Ty na tohle netrpíš, hurá přeléčit, kor, když se chystáš na další kroky potřebné k IVF.
6. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ahojky, no, Sas už mi to vysvětlila, sice z toho pořád nejsem úplně moudrá, jelikož můžu spekulovat, jaký budu vlastně protokol mít, ale Dr. budou vědět, co a jak musím stimulovat... Takže si přestávám dělat těžkou hlavu, ono to nějak dopadne...Třeba se ani před IUI nestimuluje, nevím. :sunglasses:
Modelína??? I prd, velebnosti... Sas to trochu přehnala...Jsem normální ženská, krev a mlíko...U APO je šero, tak se jí to mohlo zdát, ale nejsem zase až taková hvězda...Ani ošklivá, ani Miss Word...Normální :wink:
Ačkoliv, jako starej hrdopýšek musím uznat, že mě Sas neuvěřitelně potešila a pohladila sebevědomí!!! :wink: :wink: :wink:
6. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to je jasný, každá rády slyší, když se líbí :slight_smile: a půjdeš teda do iui, já teda nevim co to přesně je a nebo do ivf??Já přemýšlím, že změním car
6. zář 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no tak pokud te to nepali, nesvedi, tak bych to spis videla na nakou alergii na jidlo, nebo neco v jidle.
pockej, jaka stimulace na IUI? ty mas ovulaci, ne? tak zadna stimulace nebude:slight_smile:
6. zář 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 To mi bylo taky řečeno, bavlněné spoďárky, volné kalhoty, nejíst sladké...Mám to furt...Ale jak říkám, zvykla jsem si a nijak zvlášt mě to neobtěžuje...
Když jsem byla prvně, tak jsem žádný folík neměla, proto mi nasadila Dr. Clostík. Pak pěkná úroda...
Teď jsem byla bez Clostíku, a stejně jsem jeden folík měla, takže OVU je v těchto dnech...
Já si myslela, že stimulace je pokaždé, aby byla vajíčka pořádně vyzrálá...Chceš mi říct, že pokud mi stačí k tvorbě vajíček jen Clostík, že bych ani před IUI ani IVF nemusela stimulovat?
Já se v tom koukám začínám pěkně matlat... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jojo chodím, tak snad má pravdu :wink:
6. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to u mě první pokus 15 vajíček, 9 se oplodnilo, ale do 5. dne zůstalo jen 1 a z toho byla biochem gravidita. Druhý pokus naprosté fiasko, došlo k předčasné ovulaci, takže nezbylo nic:( Teď jdu na laparoskopii, hysteroskopii, mám doporučení na mojžíšovou a zkusíme dlouhý protokol.....
Neposlala tě také na mojžíšku?
6. zář 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek