• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@kamisb tak zas je fakt..že nájem máme za 3 litry a zálohy 5400...tak to jde..a jsme na to dva...To jo..to je hodná..maila neposlala...tak uvidíme..no..to neva..já jsem jí říkala,že to extra nespěchá :grinning:
18. dub 2014 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no tak třeba mamka má byt v Praze a platí za 2+1 asi 3500,- a nic víc. Ale podnájem se pohybuje od 10tis výš.
Tak já už ji poslala peníze tak proto se možná hned ozvala, říkala, že to příští týden pošlou. Jsem na to zvědavá ..jen jsem se moc těšila na jednu hrací dečku, ale tu taky neměly, ale vybraly jsme jinou. tak snad bude hezká až přijde. Prý je taková muchlovací... :grinning:
18. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hm..já ne..já to mám na dobírku....naschvál...když nemusím peníze na účet posílat,tak neposílám...jednou jsem se překlikla....ale když to jde kopírovat,tak je to lepší no....To je škoda no...ale určitě bude ta jiná taky pěkná....mně mrzí ta modrá zavinovačka no..že není..tak prý pošle obrázky jiné a třeba i barevné plíny k tomu se stejným vzorem... :grinning:
18. dub 2014 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak ona tam má hodně pěkných zavinovaček tak určitě něco vybereš.
No mě poslala mail a já to vždycky jen kopíruji do příkazu.
18. dub 2014 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ta modrá nebo žlutá myš je taky pěkná
18. dub 2014 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak já budu mít kolem 9000,--. což jsem měla před lety normální příjem.
18. dub 2014 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb však jo..kopčení jde.....já vybrala modrou a to mi řekla,že jí nemá...a žlutou a přírodní barvy moc nemuím..to jsem jí do telefonu taky řekla... :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2014 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa tak to jo ...to je slušný.. :grinning:
18. dub 2014 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no dělám ve státní správě, takže plat taky není nějak vysoký, ale u soukromníka bych měla ještě méně, kor tady v Příbrami :slight_smile:
18. dub 2014 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa to jo no...dneska to je děs běs..
18. dub 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl já dodneška nepochopím, jak jsem byla hloupá a u toho soukromníka dělala přes 10 let furt za stejný prachy a posledních půl roku, prý nejsou peníze, musím vám dávat jen minimální mzdu, no taky jsme to přežili a na jaře jsem dala výpověď a byla jsem květen, červen doma a teĎ už pomalu 3 roky ve státním a jsem spokojená :slight_smile:
18. dub 2014 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa tak to já mám asi desátou práci...ale na výběr tu moc není...no...všude chtějí hlavně němčinu...atp...no,promiň...ale nechci myslet na práci.. :grinning:
18. dub 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl mě líbí doma, ale začínám dělat koniny, jak u toho nemusím přemýšlet, vymlouvám se teda na těhu demenci :slight_smile:
18. dub 2014 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - to já jsem taky ve státním ale už od roku 2003, takže ty peníze jsou prostě furt někde jinde. Ale je fajn že to furt roste :slight_smile:
18. dub 2014 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to je pravda, soukromníci si to upraví, jak se jim chce, u nás ta práce není, takže člověk dělá za cokoliv, ale ve státním nám aspoň postupně pomalu navyšují.
18. dub 2014 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa hi hi..to známe asi všechny...lakuješ ráda nehty?
18. dub 2014 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl moc ne a teď jak jsem doma kašlu na všechno, i na to namazat si čumák krémem, to taky dělám čas od času když si vzpomenu.
18. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa no,tak kdybys nevědě jednou co roupama dělat..tak www.chriscosmetics.cz :grinning:
18. dub 2014 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice moc příjemná, sedla mi mnohem víc, než...... vše jsme si vysvětlily, mám z dobrý pocit, je tam i důvěra :slight_smile:
18. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim zeny :grinning:
prejeme Vam vesele velikonoce :wink:
19. dub 2014 v 06:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm čau čičinko..jak se vede...? :wink: :wink: :wink:
19. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl cucim na ucastniky zajezdu a honi me mlsna :grinning:
19. dub 2014 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm já byla dnes v Tescu..uf... 8 km...ale šli jsme pomalu s kámoškou a dětma....po cestě jsem snědla oběd /2 housky se sýrem/ a doma....třičtvrtě velikánské čoklid..pak usnula na dlouho a pak málem blinkala kvůli tý čokoládě.. :grinning: :grinning: :grinning: Koupila jsem si super voňavý sprcháče jen za 30,-...Jsou to tesco sprcháče....limetkový, citronový,malinový....Jen pro ty co mají rádi silnější vůně...a teď čumím na youtube...na triky tipy,jak na rychlý růst vlasů...Zítra ráno udělat úkoly z angliny a uklidit...a jít na nákup...ale zítra bude oddychový den.. :wink:
19. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holcicky, preju krasne velikonoce :slight_smile:
20. dub 2014 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@pinkywinkie :grinning: Tobě taky princezno.... :wink:
21. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přeji hezké Velikonoce holky :wink: U nás bylo letos tolik koledníků, že jsem nestihla otvírat dveře, akorát teda nechápu, co je to za zvyk, že chodí i holčičky, ty snad mají být doma a čekat na výprask ne? :grinning:
21. dub 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lussi - njn, ono se to všechno nějak mění.
Já jsem z Prahy byla zvyklá, že chodili jen kluci do 15let ...pro vajíčka a čokoládičku. A po 12h už nikdo neotravoval.
A tady na malým městě chodí spíš chlapi ...prostě je to jen záměrná opíječka a ještě aby si pořádně bouchli.
Já na velikonoce prostě nikdy nebyla no.
Naštěstí chodí jen 2 kamarádi manžela ....ale zase i to stačí.
21. dub 2014 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdar divtka tak jsme doma :grinning: jakpak jste se mely?
21. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lussi ahoj kocko..jojo holcicky chodi poslednich par let :slight_smile: tsky jsem si vsimla a co ty jak se drzite?
21. dub 2014 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak první dost zlomový den nás zítra čeká :wink: , valíme na OPU a odběr, tak nám držte prosím palce na obou frontách, to budou zas nervy do rána a pak další dny :confounded:
21. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek