• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@martas14 ja jsem nachystana a mam palce tak zmacknuty, ze to ani vic nejde tak tfuuuujjjjjj tfuuujjjj a hned informuj slepko nase..urco to je na te nejlepsi ceste!!!! :slight_smile:
21. dub 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě napíšu, ale budu tu asi až zítra večer, bo kdo ví kdy dojedu (manža, tam bude muset být ještě přes noc na pozorování) a ještě si pojedu pro malou, doufám, že to nějak odřídím a budu v relativní pohodě jak po tom minulém opu....jinak už jsem jeden velkej chodící nerv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Ahojky...no...známá šla se synem na koledu..tak to mi přijde taky na hlavu...ale je fakt..že malé holčičky chodí no..ale je to taky trošku na hlavu..svět je naruby :grinning:
21. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak já se výprasku vyhla.. :grinning:
21. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau kočko..docela to šlo...v sobotu jsem šla 8 kilásků a teď dva dny seděla na prdeli..zítra se budu muset jít provětrat.....třeba sehnat něco pro prcka..ještě nemám vše...bolí mě záda jako prase..a jak bylo?
21. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 budu na vás myslet :wink: :wink: :wink:
21. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - ahoj, taky máme připraveny všechny palečky. Napiš a jeď opatrně.
Já bych po OPU nedošla sama ani na trmvaj teda. Kor po tém druhém, to mi bylo fakt blbě.
21. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl děkujem, no pokud do zítra nezkolabuju strachy, tak se to bude hodit :grinning:
21. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já bych se mu taky ráda vyhnula, ale bohužel ...manžel mi včera hlásil, že to u těch kamarádů domluvil. NO lehce mě namíchl, ale přežila jsem to no.
Ale moc nadšená jsem nebyla na dnešek jsem spala asi 4 hodiny, je to náký horší a horší ten spánek.
Ale dneska jsem hodně k.o. tak doufám, že až za chvíli pujdu spít, že padnu a usnu a vzbudím se až ráno. Jinak nevím teda.
21. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky Kami, no snad to nějak dám, taky z toho mám trochu obavu, ale když bude nejhůř, tak zavolám tchýni, že si malou prostě nechá na něco se vymluvím a můžu zůstat s manžou na tom nadstandartu .....no uvidíme....
21. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 nezkolabuješ neboj..moc myslíme.. :wink:
21. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jaký bylo počasí? Tady dneska trošku ošklivo dopoledne, ale jinak krásně.
Včera jsme koupili v makru piknikovou deku, která má ze spodu něco jakoby "alobal" prostě izolace. A za necelý 200,- tak jsem ráda jinak stojí 700,- a víc.
a taky jsem vzala TIDE pro děti ...prací prášek, tak jsem na něj zvědavá.
21. dub 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no k nám chodí jen jeden kámoš..ostatní nechodí vůbec...já chtěla aby přišel..jenže jsem včera miláčka poslala pro nějakou lahev a věci na chlebíčky a on nedonesl nic..takže ještěže domluvil,že kámoš nepřijde...že prý letos na to nemám náladu..... :grinning: :grinning: :grinning: zabít málo někdy....No,já spím tak divně na etapy....a mám hrozný hlad...chleba s tvarohem už nemůžu ani vidět..tak si udělám bramboráček...
21. dub 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - a jak máš jet daleko? Raději si po odběru polež na pokoji o něco dýl.
21. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb no já jsem byla vyšlahaná dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si říkala, doprčic se mám šetřit plná vajec a tady se o mě každej otírá jak kdyby se nechumelilo :grinning: tak snad vaječníky cítily, že pokud jich nebude dost a kvalitní, tak že dostanou nášup
tady taky chodí i holčičky, ale většinou jako se staršíma bráchama, asi aby jim nebylo líto, že nebudou mít žádné kokina :grinning: nebo aby se jich doma zbavili...
my s dcerou jsme čekaly na výprask doma, jen potom jela s mojím k babičkám, pro výslužku :slight_smile:
21. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahojky, nestíhám moc přispívat, ale koukám, že máš zítra OPU - tak držíme všechny palce s
Adi a věř, že to bude dobrý :slight_smile: Já jsem si po OPU šla sednou před Iscare na kafe a cigárko :grinning: no děs, ale měla jsem nervy jen z toho "jednoho" vajíčka, který teď leží v postýlce a chrní :grinning: tak tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
21. dub 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl jako teď se ještě budeš dělat s bramborákama? no tak na to jsem lína i přes den natož tak pozdě :grinning: já se zas naprala vajíčkovým salátem a je mi zle jak sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže to nešlo fakt odolat a navíc od půlnoci už nesmím jíst a kdo ví do kdy, tak jsem si chtěla asi nasyslit do zásoby :grinning:
21. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - jako já pokud usnu hned jak lehnu večer tak většinou v kuse spím tak do 6 ráno a pak ještě usnu.
Ale teď posledních pár dní, se hodinu převracím, pak usnu tak na dvě hodiny, pak jdu na wc...pak se snažím hodinu až dvě usnout, pak se vzbudím zase kolem 6 h ....a dneska šel tchán cvičit nejmladší čubu a starou nechla doma a nezavřel a ona celou dobu asi 45 minut venku štěkala ...fakt super ...a to šel kolem půl 8. NO pak už jsem neusnula. A měla jsem tu mamku tak jsem s ní víc seděla a kecala nebo byla venku. Takže jsem si lehla na dýl až po 18h. A to už teda moc nedávám :unamused:
21. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to Ti dali teda...před OPU...viď..no..v Sanusu se vždy leží dvě hoďky po OPU... :wink: No..asi holčičky holt otravujou,že chtěj chodit...já jsem říkala,že malýho budu posílat s přítelem...ale zas nevim...aby ho někde ještě nenechal.. :grinning:
21. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jinak my v makru koupili pytlík čokoládových vajíček a doma lahev měčeho tvrdýho a pivko máme vždycky :sunglasses:
21. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no máme to padesát kiláků, po dálnici v poho, nejhorší je to po Brně.....to víš,že si poležím, dokud to půjde
21. dub 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jééé ahojky, děkuji moc holky za držení, od Adi se to určitě bude počítat dvojnásobně :wink: :grinning: já posledně byla taky celkem fit a ještě se tam starala o manžu po operaci :slight_smile: ale je fakt, že teď po druhé se cítím nějaká nafouklá už před opu, takže snad se tam nic nekalého neděje, aby mě to zítra nějak nedorazilo, ale snad né, spíš mám zas obavu o manžela, musí na odběr sper. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám, že vy jste holky zdravé, v pořádku, a už víc spinkací :wink:
21. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no dali, ale to víš, děláme to na tajňáka, tak jsem se nemohla vymluvit a to jsme pouštěli fakt jen blízkou rodinu a kámoše....já ani nevím jak dlouho se u nás leží po OPU, minule jsem totiž zůstávala přes noc s maželem na nadstandartu co bylo v rámci toho jeho výkonu k IVF
no o velikonocích je to nebezpečné, ale tak první rok stejně nepůjde na to bude ještě Samík malý a ten další už bude chytrolín, jak ta naše třeperenda a určitě se tatínkovi ozve kdyby ho chtěl někde náhodou nechat :grinning:
21. dub 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mít holčičku, tak bude povinně otvírat chlapcům dveře, tak jak to má být :grinning: No a my teď máme období čekání, ikdyž ono je v podstatě na 90 % jisté, že půjdem na redukci. Nevím jestli jsem to tu psala, ale v pátek se na utz potvrdil rozštěp páteře a mají podezření na tu nejhorší variantu. 2.5 jdu na utz s výsldky z rezonance a tam se rozhodne kdy a co a a jak :unamused:
21. dub 2014 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja byla vcera vyrizena takze jsem spacifikovala Kubu trochu udelala vecu, trochu vybalila a sla si lehnout..Mela jsem zase aktivni prodlouzenej vikend.Bylo krasne az na par prehanek :slight_smile:)))
22. dub 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi holka ja na vas moc myslim a urcite ta jedna prdolka bude v poradku a za dva roky na Velikonoce bude otevirat kolednikum dvere!!!!! Strasne vam drzim pesti holka, musi to byt tezky, ale ty to zvladnes a ta beruska taky!!!!
22. dub 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no bezva takze vyprasino jsi dostala takze rozhodne neuschnes a kopa vajuch cekaaaa mackam.uz od 5 od rana :slight_smile:)) Jinak ja dostala vysupano akorat od rocniho Samika j8nak me nechali byt ;)))
22. dub 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb
@muddledgirl tak hlavne, ze jste se mely dobre ja teda byla zase hyperaktivni a dneska se budu valet...akorat dovybalim a vyperu....a domluvim se kdy pro ten kocarek :slight_smile:
22. dub 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi moc na vas holky myslime.drzte se.musi to byt sileny :frowning2:
ja pomlazkou nedostala alesek me v prisku pokopal tak jsem to mela misto pomlázky :grinning:
22. dub 2014 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to máš super takový pravidelný spánek :wink: A o čokoládových vajíčkách mi radši nemluv... :grinning: Včera byly nudle s mákem... :grinning:
22. dub 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek