• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@martas14 tak jsem si říkala no, v těch 2-3 letech......že by ho vzít s sebou mohl....oni chodí jen k pár kamarádům...a pak příbuzným kámoše.. :grinning:
22. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi tak mě tatínek kryl,když někdo zvonil :grinning: To mě moc mrzí kočko....čím musíš projít ch jo..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. dub 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já byla hyperaktivní jen v sobotu ,kdy jsem šla s kámoškou do Tesca osm kiláků..a od tý doby jsem jak lemra..dnes se musím rozhýbat..půjdu prckovi něco dokoupit do výbavičky...Dnes přišly boly konečně a jsou teda bombastický...jsem z nich úplně nadšená..tak teď mám na krku dvě.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@beryltm holky já si jinou variantu než tu, že budeme mít jednku krásnou zdravou holčičku ani nepřipouštím :slight_smile: Je to sice hrozný, ale jsem ráda, že se na to přišlo teď a dá se s tím něco dělat, nechtěla bych přivést na svět dítě co bude jenom trpět :pensive:
Jinak my teď třídíme Fílipkovi věcičky, co už mu jsou malé, tak se nenudím, od malička toho bylo asi 8 pytlů, tak jsem to postupně vystavila na tady na koníka a už je polovina prodaná :slight_smile: Hlavně se nám uvolnilo místo :slight_smile: No a v pátek mi došla další dodávka z Anglie, tak ještě dozpracováváme bodyčka s krátkým rukávem, takže práce hafo:slight_smile:
Jooooo a nemáte tipy na nějaké hezké filmy? Stahuju si do pc, ať se ve špitálu nenudím :sunglasses:
22. dub 2014 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak se prosím tě hlavně něuškrt:slight_smile:))) nbo si je někde nepřibouchni..jo jelsti tě to potěší tak sjem se ráno vážila a mám nahoře už 7 kg :grinning:
22. dub 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to máš čupr tatínka :grinning: Tady u Prahy je to ale slabota, nejelepší Velikonoce jsou u babiček na Moravě, tam byla vždycky strašná prdel :slight_smile: .........Neboj, já to zvládnu!!! :sunglasses:
22. dub 2014 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jsem prdlá,viď? jinak prcek se asi nějak masakr točí..protože posledních pár dní to jsou bomby...o 106..tak jsem docela ráda,že ho perfektně cejtim..jž bylo na čase..předtím to bylo takový jen ťuk,ťuk..občas bomba.. :grinning: :grinning: :grinning: No...já příbírám standartně..přes dvě kila cca za 3 týdny...tak hlavně,že to není ještě..víc....jeden den jsem teda měla na váze o kilo míň..což nechápu.... :astonished: No,jdu si udělat kafíčko..od včera mě tlačí bříško...
22. dub 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi no tak to ani já nevidim jinou variantu....určitě máš pravdu a souhlasím, naštěstí dneska už je to zdravotnictví tak daleko vid?..bude to určo dobrý! hele a jakej druh filmů bys ráda?
22. dub 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jo jo..to věřim....taky bych se ráda někdy podívala třeba do Frénu na velikonoce..budoucí tchyňka byla hotová,že její v nučka ani já neděláme žádnou výzdobu..tak jsem jí řekla,že jsme rádi,že uklidíme.. :grinning: :grinning: :grinning: Kočinko jseš statečná moc........Je to hrůza,čím si člověk někdy musí procházet....budem Ti tu všechny držet pěstičky...at to všichni zmáknete...conejlíp a nejrychlejc...
22. dub 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no Valča ta tam řádí furt stejně jen ted jsou to větší bomby asi jak je větší a to místo se tam asi začíná zmenšovat:slight_smile:))) dneska bude mít holka klidovej režim.....přemýšlím, že bych začla prát ty věcičky do skříně už ..ale asi to nechám na začátek května no....pak od 36 ukončenýho začnu pít ten maliník a pokud se dostaneme do 38 tak začnu horký vany.-D a běhání po schodech:slight_smile: Já začala právě nabírat až ted ty poslední dva týdny, ale to asi i jak nabírá mimčo no, protože zase mám dost pohybu....ani nbudu psát co jsem na chatě dělala :grinning: :grinning: byste si myslely, že jsem cvok...ale to už si stejně asi myslíte :grinning:
22. dub 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my Ttě známe,že furt makáš...tak já taky furt ještě teda vytírám....a uklízím prach furt...ale ne na jeden zátah jako netěhu...mám z toho těhu respekt trochu...jako,že ujdu 8 km..jsem se hodně divila..když jsem hotová po hodině chůze..ale co bylo v noci...to bylo děsný...záda mě bolely jako kr....Horká vana,na to se těšim,snad tam dojdem.....zítra jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá..hlavně co to OGTT
22. dub 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no 8 km je teda dost noo...já bourala koupelnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no to dej vědět já jdu na kontrolu až příští pátek:slight_smile:))....na krevní testy zase a tak.. jsem zvědavá kdy mě pošle do poradny do porodnice
22. dub 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -já jdu taky příští pátek na kotrolu a hlavně na velkej ULZ.

JInak ráno jsem vážila a už se to 14 dní drží na stejný váze 62,6kg, ale třeba včera večer jsem šla spát a měla jsem 64,8 ..tak nechápu kde se ty dvě kila přes noc ztratila.
Ale je pravda, že jsem si včera připadala děsně nafouklá.
22. dub 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb hele to si myslim, že je normální...i vodu víc zadržuješ, v noci třeba víc upustíš a člověk je přes den už víc oteklej..jsem zrovna říkala, že ted mi ten pupek snad roste každou noc....:grinning:DD a taky, že na to focení je fakt tak akorát čas páč pak už budu jako velryba:grinning:
22. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ti to taky pěkně utíká:slight_smile:)))))) to už budete mít tak 2 kilča:slight_smile:)) možná i přes :slight_smile: v kolik jdeš?
22. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě je to celkem jedno, když je film dobrý, zkouknu všechno, ale nesmí to být moc scifi, protože v těch se většinou ztrácím :grinning:
22. dub 2014 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám, že tu řešíte kila....já dnes teda taky vlezla na váhu a jsem na 69 kg, pecka no :slight_smile:
22. dub 2014 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no já jsem posr...znáš mě..bez sladkýho ani ránu...ale zase bych potom nemusela po porodu určitě tolik shazovat...to jsou starosti..já vim... :grinning: Ty bouračko naše :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nás se chodí do porodnice až 37tt sepsat porodopis a pak už tam no.. :wink:
22. dub 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já nechci aby měl přes dvě kila,Ondrášek měl tenkrát v tuhle dobu 1750 g a to už říkali, že je docela hodně.
Já budu ten příští pátek 30+4. Tak prosím max tak 1700 :slight_smile: ale uvidíme no.
Mám být b půl 9 na ULZ a pak do poradny. A pak musím s lístečkem na peníze do práce. Tentorkát si pro něj dřív nepojedu. hold to přijde dýl no. Jen jsem zvědavá jestli se třeba už v poradně nějak dohodne ten císař nebo jak to bude.

Asi je možný že jsem fakt byla jen nafouklá, ale normálně mi to udělá 1kg za den ale tohle mi přišlo nějak hodně.
Jinak mi tenhle týden budou posílat balíček z toho přebalit.cz a víkend na první svátek se snad konečně dodělá vršek baráku a zavede to topení. A možná by se mohl konečně vyklid ten budoucí pokojíček.
Tak bych ráda ten příští týden jela vybrat ten nábytek a koberec.
22. dub 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to neznám,že by se mi ztrácela kila přes noc.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak u nás myslím 36tt je první návštěva, ae tím že už tam chodím tak je mi to fuk :sunglasses:
22. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi :wink: Já už mám 93,5 kg... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já mám vždycky před spaním víc než pak ráno ...ale ty 2 kila a něco mi už přišla hodně tak jsem si říkala, že jsem asi přibrala zase obecně a ono prd.
22. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já bych chtěla na focení tak v 33tt ještě to musím připomenout manželovi aby to domluvil u nich za rohem. Jen teda furt nevím co na sebe ....chtěla jsem jen spodní prádlo a tu rozepnutou košili, ale já žádnou nemám :(
tak asi budu muset zkusit vyhrabošit nějaký šatičky ...
22. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hezkýýýý, přes 90 kg jsem měla taky u Filípka a myslela jsem si, že to nechám v porodnici, nechala jsem tam ale jen 6 kg :grinning: Ale Fífa je kus chlapa, je vidět, že mu u mě bylo dobře :grinning:

@kamisb a ten fotograf nebo fotografka nemá nic na půjčení? Já měla taky jakési svoje věci, ale měla tam toho spoustu na půjčení přímo na místě, z toho co jsem si přinesla jsme využili akorát riflové lacláče a spoďáry s podrprdou :slight_smile:
Holky je to záhul to focení, ono se to nezdá, ale já po hodině už fakt nemohla...
22. dub 2014 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já mám večer taky vždycky víc,ale to je fakt normální:slight_smile:)) no já už vzdala ta futra a to malování..to se prostě nestihne:( prostě se to nedá všechno no hlavně at vyklidí tu 13.komnatu a sklep..ve čtvrtek jedeme pro kočárek a ten zbytek věcí a tak nějak to tu už v tý ložnici nachystám a začnu v květnu prát......my máme to focení 7.5.:slight_smile: a co na sebe zatim neřešim, ona má nějaký věci a část moto budu mít svoje :slight_smile:
22. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi no já si to taky myslim, že budu mít dost ....snad budeme mít krásný počasí na to focení :slight_smile: nad filmama zapřemýšlím, já jdeu hodně horory:grinning: a ty seriály Lovci duchů,ale filmů je tolik...krásnejch:slight_smile:)zapřemýšlím
22. dub 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo jak by se ti mohla ztrácet, když si v noci děláš bramboráky :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no na ty lovce čučíme s manžou, tak to si musím nechat na doma :grinning: Horory mám taky ráda, ale zase abych se po tom zákroku nelekala, to by bylo blbý asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2014 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek