• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@lussi - no manžel se ptal ...jsou to kamarádi a prý ať si přineseme svoje.
ona je to jen malá místnost. A já chci jen ten malej "balíček" to je na půl hodky a asi 6 fotek.Trochu doufáme že udělá i cenu :sunglasses:
22. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čiči....já Ti pár kil dám a ráda.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi kočinko...a jak jsi to dala tak krásně dolů? Dřinou a odpíráním,že?
22. dub 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo..tak kdo by jedl na dny chleba s tvarohem???....Na porkovku jsem chuť neměla......tak já jim normálně v deset večer...chodím spát pozdě.... :wink: Je fakt,že jsi málo nabrala,ale tím co jíš bych se nenajedla...jako hráškem s kukuřicí a tak...makat budu po porodu a jestli bude cukrovka,tak se to vyřeší samo.. :grinning:
22. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no do 11 měsíců jsem kojila, takže jsem dietu nedržela kvůli mlíku a na cvičení nebyl čas, takže to šlo pomaličku a jinak jsem to dávala dolů 2 roky - ale bez diet teda, snažila jsem se nepřežírat, což jde u mě těžko :grinning: , hodně zeleniny, ovoce a nejlepší je cvičit Jill, to je to cvičení, co tady frčí a je to fakt mazec!
22. dub 2014 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl prosim tě to jsem měla jednou štouchaný brambory s hrášekme a kukuřicí a lučinou a máslem páč jsem doma neměla nic jinýho..jinak jim upllně normálně...kachny, kuřata, maso na gril..já jsem hodně masová víš..polívky, bábovky,ale je fakt, že jim menší porce a přidala jsem víc zeleninky a ovoce ..ale tak mě napadá, že vlastně nemám nic k jídlu dneska:////// a ani nemám z čeho uvařit..je tu akorát 25 vajec na tvrdo,který Kuba včera přivezl, udělám z nich pomazánku...no ale co já budu jíst to nevim, dala bych sinějaký těstoviny nějaký dobrý
22. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi a máš nějakej odkaz na to cvíčo?
22. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a halvně už je to druhý těhu a je mi 36 takže když bych nabrala zbytečně moc tak se mi to bude hodně blbě shazovat
22. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi :wink: :wink: :wink: jo jo to přesně mám v plánu,tu Jill zkusit....Ty jo..to jsi kojila dlouho...já na diety ani nejsem..jen co jsem držela ve světě zdraví,to bylo moc dobré..zhubla jsem jen 5 kg tuku za tři měsíce..ale stále nabírala svaly...a opticky jsem shodila tak deset....nesměla jsem sladké, jen bílkoviny, kuřecí šunku, maximálně jedno jablko jako ovoce dopoledne...a musela jsem ujít 10 000 kroků denně...To chození by se třeba dalo...ale nevim....člověk asi bude vyšťavenej no.....U mně to jde těžko taky se nepřežírat,když mám něco ráda..jinak ovoce a zeleninu,to jím na kila... :grinning: Ty máš krásnou postavičku na svých fotkách..já takhle nikdy nevypadala... :grinning: Jako motivaci bych si dala nejtlustší a nejhubenější fotku na lednici..ale tu nejhubenější teda nemám ani jednu...škoda...bejvalej má...ale tomu říkat nechci...už spolu nejsme přes 4 roky..
22. dub 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já mám ráda těstoviny..rajčata okurky..malinko tatarky,sůl pepř...to miluju... :grinning:
22. dub 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl když já tu nic nemám jen těch hafo vajec na tvrdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kus kachny,ale tu nechám mužovi k večeři....asi se vydám něco někam ulovit:grinning: jenže musim nejdřív vybrat peníze, protože manžel dostal v pátek do hospody a nejen, že přišel ve stavu šíleném,ale poztrácel v lese peníze :grinning: no asi 100 Kč v drobných
22. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl počkj a to je nějaký dvd?
22. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam kachna.....já jsem poslala přítele po prášek pro Sama do DM...a do Lidlu....upeču buchtu...jinak tu budu mít jen vejce...máslo,chléb a porkovou polívku....JO jo...šílené stavy známe...jsem ráda..že je po velikonocíh... :cry: Poztrácel v lese peníze :grinning: :grinning: :grinning: No,jinak jsem mu řekla,ať vezme cuketu nebo květák..něco bych pak z toho vymyslela..
22. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mělo by to být i tu na netu...asi...myslim... :wink: :wink: :wink: Jinak já mám dvd na cvíčo dost... :wink: Ale pro mě je to teda nuda cvičit sama doma...ale kdybych měla nad sebou bič internet...tak by to možná byla jiná no....já to vydržela vždy max. tak měsíc cvičit..chůze je taky moc dobrá...Díky tomu,že jsem nejedla píč...a chodila a nepila teda pivo ale víno../měla jsem povolenou 0,2...já vypila teda víc kolikrát../ a břicho mě úplně slezlo....jenže vydrž to na celej život.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak samotný vajíčka Ti zbývaj si dát...já mám teda pekelnej hlad...jsem měla jen 3v 1..jdu něco sníst..ale co nevim...porkovku..
22. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele on jak nechodí do hospody tak když jde tak jede do mrte čímž mě teda děsně točí!!! je vždycky úplně na plech..fakt ja mu říkala, že přeci 44 ti letýmu chlapovi nebudu vysvětlovat jak se chlastá..že to si šetřim na Kubu až začne chodit a někde se zmastí ..kor když je chlap unavenej, je po antibiotikách a neni zvyklej už chlastat a halvně ne na tvrdý že jo a že teda v tom případě že se seznámí s místním notorem,kterej na plech každej den a je schopnej vypít 1 pivo a 15 panáku tak on,kterej k nim vypije těch piv 10 fakt tvrdej nezvláda..pak jde do kopce 90stupnů stoupání ..on 120 kg a 2 metry s sousedem,kterýmu je 50 a má tak 160 cm a 55 kg a furt mu padá???no prostě jak malej a kdyby al pokoj aspon jak přijde domů a lehnul a spal, ale to neee pán má pak ještě svoje stavy a fáze a já pak nespim celou noc :grinning:
22. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vajíča nechci objednám si něco domů asi vyjímečně:slight_smile:))))) dneska se válím.......anebo koukám, že mi tu muž nechal stravenky:slight_smile:
22. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to chápu na 2.stranu...ten můj miláček chodí jak kdy..někdy 1x,2x týdně...někdy po 14-i dnech....tak přítel tvrdý moc nepije...no akorát na tý pomlázce...ale má zas ráda 14 Krákoru :grinning: :grinning: :grinning: NO,jo no..dokážu si to představit..naštěstí ten můj pak lehne a spí...ale on spí většinou i v hospodě..takže domů nechodí na plech, na plech.. :grinning: Sis užila,viď?
22. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm....na obídek.. :grinning:
22. dub 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no "užila holka" bylo to fakt super!!:grinning:celou sobotu prospal...my chodili spolu na pivko a ajk nechodím tak ho to samotnýho nebaví..tak říkal, že radši chodit ani nebude, že si koupí domů,ale , že když jde tak nemá tu klapku a to bypak asi ešlo až bude Val malinká ...jsem mu říkala, že at si chodí klidně každej tejden, ale ata sijich dá 6 a přijde nosmální,ale to on neumí
22. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já budu mít k obědu překvapení, v pátek jsem vyházela věci z mrazáku co nebyli popsaný. jeden balíček byly zbytky tak se daly psům a druhej nějaký pěkný masíčko tak je z toho omáčka. Něco na divoko, ale co to je za maso to bude překvapení, ale docela dobře to voní :slight_smile:
22. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jasně no.....chápu.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: My zvládali hodně pivek vypít..ale panáka jsem měla ani nevím kdy...radši to nepiju..protože třeba po tequile chytnu slinu a to pak je zlý...naposled jsem se takhle střískala před hodně lety..a dodnes to mám v živé paměti.. :grinning:
22. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to budeš mít taky zajímavý holka, hlavně,že to hezky voní..
22. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno joooo to já znám...ani ti nebudu říkat kolik my dva jsme byli schopní vypít spolu..a halvně tu noc co jsme se seznámili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já taky tvrdej nepiju jen v Mexicu Tequilu, ale tam to bylo něco jinýho anebo si dám občas míchanej drink..teda ted ne no...
už ám objednaný a zaplacený papánííííí ted ještě vydržet těch 75 minut :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky tak jak chlap kopal vodu tak sjem si vzpomněla na slova tý porodní asistentky, že se porod přirovnává k 10 hodinám kopání do zmrzlý země...tak jsem mu to hned naservírovala :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice z Tesca???Nebo odkud? Jsem zvědavá...jenže v Praze je to asi normál..ale tady nevim nevim...Co máš dobrýho..jestli to není tajemství...jo..my třeba jednou za rok..pili skoro do rána.. :grinning: :grinning: :grinning: No,on byl moje platonická láska..ale byla jsem zadaná..a očima jsem ho lovila 8 měsíců...no a konečně když jsme byli sami..tak jsme toho ani moc nevypili...asi 2-3 pivka a ono doma už nic neměl...ale dodneška si to pamatuju..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - v kolik tam jdeš toho 2.5.? ...já budu na ULZ v Podolí v půl 9. a pak poradna.
22. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já až na 13 :00, objednávají mě později, když jsem mimopražská, ať nemusím ráno vstávat a budit malýho. Nemáme hlídání, tak se tam táhnem vždycky všichni a Mira mě nikam samotnou pouštět nechce. Rodinka snů no :grinning:
22. dub 2014 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek