• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@lussi - tak to jo, já myslela, že jsi z Prahy.
22. dub 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dřív jo, bydleli jsme na Chodově a teď kousek za Prahou u Říčan. Jsme pejskaři a já vždycky chtěla obřího psa, tak jsme postavili domeček - což u nás nebyl problém, bratranci a strejda jsou zedníci, takže jsme si to mohli dovolit :slight_smile:
22. dub 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - tak to jo. Já jsem taky pražanda, ale vdala jsem se mimo Prahu. Ale za mamkou jezdím furt. I když teď jezdí ona za mnou, když mám ty přiblbý vycházky tak jak jsou.
22. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ne z Tesca z restaurace----těstoviny a salát a pizzu(ale pizzu jsem vzala Kubovi):grinning:DDD
my se s mužem seznámili přes Badoo náhoda jako prase..fakt neuvěřitelný doted...no my vypili každej ak 3*10 ten večer:grinning:
22. dub 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jse volala na finančák, že jako kde jsou prachy a oni mi je držej kvůli tomu, že naši nák zapomněli zaplatit za barák,kterej je psanej na mě 333, -Kč .-D
22. dub 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ti psi na fotkách jsou nádherní :grinning:
22. dub 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ach jo, to jsou věci teda. Kvůli takový velký částce teda :angry:
22. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vid no...tak kvůli 333 korunám mi drží 22 tisíc :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je masakr no..klasika v čr
22. dub 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nic dorazilo jídlo tak se jdu nadlábnout a asi si chvilku schrupnu:slight_smile:
22. dub 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak dobrou chuť....kočko..hezké sny...
22. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já mám v neschopence napsáno "6 hodin denně", můj doktor to pěkně pře.cal, takže mám neomezený už od srpna :wink: Kamarádka to má taky tak..

@muddledgirl kočko už máme jenom toho bernardýna, fenečka nám umřela loni v březnu - ta byla hrozně zhuntovaná, zachránili jsme jí, když jí bylo 5 let z jedné stanice na štěňata, chudák. A ještě byla slepá, ale u nás krásně dožila :dizzy_face: No a Dastík, ten druhý labrador, nás opustil letos v lednu, museli jsme ho nechat uspat, měl rakovinu plic, ale netrápil se, zakročili jsme dřív než k tomu došlo. Ale Jamal je roční třeštidlo, tak zastoupí všechny tři dohromady, tele jedno :grinning:
22. dub 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi hmmm,to je škoda... :frowning2: :frowning2: :frowning2: bernardýny mám moc ráda.... :wink: ale i ty ostatní...já bych pejska brala,ale je to hodně práce a do bytu 2+1 fakt ne...byl by chudáček..možná jednou na stáří....hlídače.. :wink:
22. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo no, my měli toho labíka v bytě a je fakt práce, kor s dítětem. Už bych pejska do bytu nechtěla, když už tak nějakého pidi do tašky :grinning:
22. dub 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi - tak to já po tom mém chtěla jestli by mi nepřepsal vycházky aspon v celku, ale že to prý nesmí. Že jim to docela kontrolují. Natož neomezený.
ale co te měsíc už vydržím..předpokládám že nejdýl 26.5. nastupuji na mateřskou. Ty jo už se to blíží ...
22. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no dyť jo, ze zákona musí napsat 6 hodin denně, tak mi ten můj napsal "šest hodin denně" , ale kdy chci :grinning: Oni už tam nemají přikázano vypisovat přesně časy, takže se to dá takhle obejít. Ale už to máš za pár, tak to nějak doklepeš :wink:
22. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi to jo..mně se moc nelíbí ti malí...ale ten takový krásně bílý chlupatý malý jo..maltézáček? Ty jo..nejsem si jistá......
22. dub 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi aha vidíš to...to já tam čas mám na neschopence...a jak tedy můžou někoho kontrolovat?
22. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no když je tam čas tak to je jasný, to se musí dodržovat, to bych si nelajzla ani i 5 minut :unamused: Manžel marodil rok s ramenem a nebyli na něj ani jednou měl vycházky taky 6 hodin denně. Stejně je to ale debilní systém, když je člověk nemocný a spí, třeba si vezme i prášky na spaní, pak přijde kontrola, samozřejmě toho dotyčného nemá šanci vzbudit a je průser. Nevím který kretén to vymyslel, nemá to hlavu ani patu. To samé těhule, co když se mi do prčit bude chtít mimo vycházky spát? To aby člověk zabral jen na půl oka - což je u mě totálně nemožné :grinning:
Ten psík je buď maltézáček jak píšeš, ten má takový sportovní střih většinou a pak ještě takový beránek a to je bišon, maltéz se mi líbí ale víc :slight_smile:
22. dub 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi a Ty jsi na nemocenské bez udání hodin?Takže můžeš být furt venku?Já si taky nelajznu...už na mě byli...a ještě jsem žádala o prodloužení o pár dní..protože k 6.5. budu mít vyčerpanou podpůrčí dobu,což je 380 dní za dva roky...tak jsem dovalila papíry a 28.4. jdu ke komisi..jak u debilů..no....no já jak spim na etapy někdy..tak taky nevim,jestli by mě pokaždý vzbudili..ale asi jo.....

Jo jo...tak je to asi maltézáček..

Strejda byl vážně nemocnej..rakoviny...potíže se srdcem a spal...a teta to za něj vylítala...ale nevim po jaký době....že prostě když spí,tak spí...
22. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, přesně jak píšeš, bez udání hodin. Jsem na neschopence od srpna :slight_smile: Ješit tak to je štěstí, že to vyběhala. V tomto státě jsou některé zákony a pravidla fakt postavené na hlavu :confounded:
Ke komisi jo? No tak to jsem zvědavá na zážitky, to bude fakt příjemný...
22. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi zase změna profilové fotky...Děláš modelku?Ty jo...tak to je bomba..bez udání hodin..ale je fakt...že mě ty hoďky stačej..teď začínám být furt unavená...dnes půjdu do města....k obědu jsem si dala
3 malé kousky buchty a mazec...je výborná,ale dost sladká...a jsem přecpaná.... :grinning: :grinning: :grinning: .Já se té komise bojim..nevim,kolik jich tam bude...a jsem stresař,co se týče neznámých věci no...si nedokážu představit...na co se mě chtějí ptát.. :frowning2:
22. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ale ho.no modelku :grinning: To jsou fotky z profi těhu focení, to jsem byla poprvé a naposled u fotografky :slight_smile: Jsem nemohla do profilu žádnou vhodnou najít, tuhle už si tam nechám :slight_smile:
Té komise se neboj, to bude podle mě jen nějaká formalita ne?
22. dub 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ale Ty na všech fotkách tak vypadáš....fakt.. :grinning: Myslím,že by ses tím mohla živit.....Asi bude no..jenom formalita.... :wink: :wink: :wink: děkuju
22. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak dík no :grinning: Fotky na kterých vypadám normálně jak debil sem nedávám, ty rovnou mažu :grinning: A abych vypadala k světu tak to chce hodně velkou přípravu, nahodit masku na obličej atd. Hodně se maluju a nenamalovaná bych nevyšla ven ani s košem :sunglasses:
No nic, práce volá, tak jdu,hezký den holky! :wink:
22. dub 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi taky bych nevyšla ani s košem nenamalovaná..tak pa pa kočko.
22. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to ja nenamalovana klidne s kosem jdu :grinning: kor ted s bubnem a na chate se nemaluju vubec...
22. dub 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já se nemalovala nikdy :slight_smile: jednou jsem to kdysi občas zkoušela a zjistila jsem, že to nejde ...já asi fakt měla být chlap :grinning:
22. dub 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak jako já s košem nechodím...ale když jsem chodila..tak jsem se stejně malovala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb Ale houby ty chlape....ne každej musí bejt zmalovanej jako já
22. dub 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pijete těhu čajíky? Já dnes nakoupila 5..za dm slevičky...píšou že je i pro kojící matky...tak myslíte,že to kojení může taky pomoci? Já si nevšimla,že jsou všechny těhu :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsem koupila hřebínek a kartáček pro mimi..bohužel persil 50% sleva pro mimi..je pryč..ch jo..to je to nechávání na poslední chvíli :frowning2: :frowning2: :frowning2: no neva no...se vychytá jiná sleva....

No a zavítala jsem na radu známé do Litexu...sice skoro 3000 v prdeli...ale super kalhoty..který oblíknu teď a budou super i po porodu...tričko a mikinu...doporučuju.... :wink:
22. dub 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek