• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl tak to si schválně zkusím, i když matiku nedám to je jasný :grinning: češtinu asi jooo
22. dub 2014 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já taky..matiku nedám...a ostatní no..bojim bojim..ale zajímá mě to no.. :grinning:
22. dub 2014 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ať sním co sním..je mi divně..taky to tak máš poslední dobou..?Jinak v litexu slevy na sportovní oblečení..mrkni...
22. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já to měla si před 3 týdnama nebo tak nějak...že jsem říkala, že snad budu mít první trimestr,když v něm mi blbě nbylo...ale ted to mám spíš jak mi malá tlačí na žaludek a kope..takže proto...já na sportovní oblečení moc nejsem:slight_smile: ale dík..nakonec jsem si v Lidlu koupila jedny ty legíny a tílko..to pak unosim i na chatě:slight_smile:
22. dub 2014 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no,víš jak ráda dlabu..dnes jsem měla polívku 2x,chlebík a buchtu...ale po všem blbě.....docela a ještě se mi vracely zas šťávy no..fuj...budu si to asi hodně dělit to jídlo no..tak já mám ráda se i hezky oblíknout..........ale spíš mi sedí ty sportovní věci no......kalhoty mám xl...ale oblíkla jsem i l..to jsem čuměla....no a z toho lidlu mám kalhoty .../ne ty leginy../ abohužel jen co jsem je oblíkla..tak se vytahávaj no...ale tak to je jedno...už mám na doma dvoje ...a aspon jsem v pohodlným... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já se taky ráda hezky oblíknu ...to jako zase jo ale nejsem právě na ty sportovní věci....do práce jsem se musela oblíkat furt tak nějak normálně ...:slight_smile: třeba tenisky jsem měla na sobě tak 3x v životě
22. dub 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to já ne...jenom tenisky nebo nějaký sandále..boty na podpadku jsem měla jen na plese... :grinning: :grinning: :grinning: A v práci jsem chodila tak průměrně...ale nikdy jsem na sobě neměla šaty nebo sukni.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já taky nelozila v kostýmku každej den jen když bylo nějaký jednání nebo tak,ale prostě na to sportovní oblečení nejsem no...
22. dub 2014 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice však nemusí každej chodit ve sportovím..já se tak cejtím nejlíp..Ty voe..to jsou otázky v té češtině..jako normálně si nejsem jistá... :grinning: :grinning: :grinning: Asi budu blinkat...no a jsem nervní malinko....páč zítra se dozvím ty výsledky ogtt a myslim,že budou na hovňajs....ale patří mi to....nemám se tak cpát sladkým,že?
22. dub 2014 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele nepatř ti to to rozhodně ne :slight_smile:)))hlavně,aby to bylo v pořádku páč je to zbytečný ohrožení..kdyžtak dietka no to je to nejmenší holka budeš to muset kvůli Samíkovi dát a jestli ty testy vyjdou dobře tak se z toho ponauč :grinning: :grinning: jo z tý ČJ je to docela drsný, já na to ouknu až budu mít klid
22. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to jo..no...jestli mám teď nejíst sladký nebo potom je už jedno....... :grinning: :grinning: :grinning: už mi to snad i začíná lízt krkem...jasný .. :wink: :wink: :wink:
22. dub 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: nevěřííímmmm
22. dub 2014 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já vím,že ne...ale dnes jsem pekla super buchtu..recept od jedný holčiny....a normálně jsem snědla maximálně jednu řadu + 2 talíře polívky a jeden chleba...normálně sním mnohem víc..je hodně sladká...a mě se to vrací furt ch jo...
22. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jápotřebuju se hodně napít..vypila jsem asi jen litr dnes...ale se bojim...že když vypiju další půllitr vitamínu,že poletim.. :frowning2:
22. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jaký vitamíny piješ????????? no já jim malinký porce, zkus to taky rozděl si to navícekrát...je to lepší páč jak ti děloha utiskuje žaludek tak je těžko, mně taky no proto jim na etapy radši víckrát a mí a štávy se mi vrací i tak no.....
22. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já piju mulťák rozpustný..z Lidlu....ptala jsem se už v nemocnici v 1.trimestru...a schválili mi to...Já moc ovocný čaje nemusím....ale můžu zkusti ty těhu čaje místo toho..no.....vodu samotnou nedám...a minerálky furt taky ne...nehledě...že to je peněz při mým pitným režimu ....jsem snědla polívku a malej kousek buchty a fuj..no...
22. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - když já jsem schopná si vypíchnout oko i jen řasenkou :wink:
víc jsem nikdy nezkoušela ....max na ples si udělám linky na spodním víčku a řasy. Ale už jsme dlouho nikde nebyli.
22. dub 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ovocný čaje teda taky nemusim nehledě na to, že překyselujou i žaludek a to s těma štávama asi ted neni moc dobrý..my koupili k Vánocům ten sodastream a ač jsem se tomu bránila tak uznávám, že je to dobrý a u nás se to asi vyplatí..já ted peču bábovku a chystám se, že dojim těstoviny..ale tlačí mi ten žaludek tak i když mi kručí v břiše moc radost z toho nemám..nu což pár týdnů už sad vydržím :slight_smile:) a ještě mám doma normálně šťávu od jupí a občas si koupím nějakej džus a ředím si ho s vodou......
22. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: chápu...to je jak já s podpadkama.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak to já se jako maluju to jo,ale že bych se malovala na chatě nebo když jdu s košem to nééé ráda si od malování odpočinu:slight_smile:
22. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já džusíky právě moc neee....moc mi nejedou v těhu.... :frowning2: soda stream...uvidíme no..přítel o tom nechce ani slyšet.. :frowning2: Já nevim,kdy budu jíst...zkusim si udělat to pití..protože mám fakt žízeň no... :wink: :wink: :wink: ty jo..ty už jsi 32tt...já si to přeonačila podle ms...protože mi to moje doktorka tak počítá..takže mi naskakujou týdny až ve čtvrtek...
22. dub 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já teda někdy taky ne...ale to spíš,když nejdu ven...víš mně nejsou vidět řasy ani obočí skoro...a to je děs v kombinaci s červenýma vlasama..no nejsem zvyklá se nemalovat...no vidíš..musim nalakovat nehty..jdu zítra k doktorce..tak aby si nemysleli,že nemám na odlakovač..jejda...a oholit bobinu... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb holky ještě jíte Femibion? Já tam nenašla hořčík,je tam?? Koupila jsem si dnes vitamíny z DM a ještě hořčík +b6 z Tesca......já nevim..já teď vitaminy nejedla a jsem děsně unavená ten týden..tak nevim..jestli to třeba nemůže být i tím.. :astonished:
22. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já o sodastreamu taky nechtěla ani slyšet a nakonec uznávám že je to dobrý a u nás se to vyplatí..furt to byly kofoly pro Kubu a sprite a štávy a minerálky a ted je klid..už to máme finančně zpátky ....jj já taky počítám dle ms jako můj doktor....snad vyleze ak mezi tim 38-40 tt..i když dost pochybujuale udělám pro to vše..jo oholit bobinu to je vždycky trauma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jim Femibion,ale tam hořčík neni..kupuju si magnesii lactici 0,5 od Glenmarku to mi doporučil doktor
22. dub 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl a ten hořčík určo může být tim tim nic nezkazíš, je to dobrá věc....tak doporučuju tu štávu od jupí maj asi 3 druhy do vody to je taky dobrý a pití a je bez konzervantů a éček
@janice_opice já bych koupila soda stream hned...no uvidíme...však se přítele ptát nemusim....já to nejdřív počítala podle Sanusu..podle utz ...tam mi to počítají o dva dny jinak... :grinning: :grinning: :grinning: To jo ...to bude trauma ..zas.. :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice aha....no já právě chci zredukovat zas tablety...jod v A-Z mama je ...a hořčík snad taky..musím odlepit nálepku..nevíš kolik se má hořčíku cca brát?? Jo jo..jupí je dobrý... :wink: :wink: :wink:
22. dub 2014 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo my jsme ted taky o 4 dny napřed dle UTZ:slight_smile: ale echám to tak páč ona stejně nebude chtít zase vylézt :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek