• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. dubna 2017 
autor
@muddledgirl jestli ti netvrdne břicho tak si dej 1 tbl denně toho magne B6
22. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice podle prvotrimestriálu jsem byla cca 2 dny před ms...a teď se loudáme o dva dny dle ms...ale prdět na to...4 dny sem 4 dny tam..prospíváme tak co ... :wink: :wink: :wink: Třeba bude chtít vylézt..uvidíš...
22. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice netvrdne nijak zvlášť...jo jo..dám... :wink: :wink: :wink:
22. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my byly zase o týden pozadu při 1.screeningu no.. pak na den a ted jsme o 4 dny napřed:grinning:
no uvidíme..trošku mě doktor vyděsil, že uzávěr je teda pečlivě zavřenej a že se dlouho nikam chystat nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když ted jsem teda ráda jako..ale v 38 tt začnu vyvolávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já beru 2 tblt toho jak jsem ti psala co mi doporučil doktor jednu ráno pos nídani a druhou večer před spaním..asi tak 3 týdny to ted beru....mi říkal doktor, že hořčík je dobrej i na halvu tak nevim co mi tim jako chtěl říct :grinning:
22. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já ten femibion beru, ale jeden den tu tabletku a druhej to želatinový ...ale jsou dny kdy na to plně zapomenu.
A já před měsícem ještě dostala na hematologii železo v tabletkách, zatím ho mám ob den, ale nevím jeslti bych neměla denně jak jsem furt unavená.
Já si tak jednou týdně pokud si vzpomenu rozpustím magnezko a občas piju ty matonky, tam je taky.
Ale nic mi netvrdne ani mě nechytají křeče, tak snad to brát nemusím nějak pravidelně.
22. dub 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb když ti nic neni tak je to zbytečný já to beru taky kvůli únavě a taky na to zapoínám i s tim Femibionem, taky někdy dávám tu magnesii
22. dub 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli mě zase čeká injekce clexanu ...hm :angry: dneska se mi do ní nějak vůbec nechce.
a to počítám, že to bude min. do poloviny srpna ...to je eště dlouhá doba :frowning2:
22. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsem zvědavá jeslti už se budeš dohadovat na toho císaře nebo co
22. dub 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: Já jedla do nedávna ten mamavit.....
22. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten jsem jedla v prvnim těhu
22. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to já taky, uvidím po tom 2.5. na kontrole co mi řekne, nebo jestli to nechá až na další konzultaci. On je prý sice machr, ale přijde mi že ta poradna v tom Podolí je taková fakt šup šup.
Jsou spíš zvyklý na holky až od toho 36tt.
on jen koukne na výsledky co dostal, zeptá se jak mi je, sáhne na čípek, udělá rychlí ULZ jestli je srdíčko ok a objedna za 4 týdny. Ted snad už to zkrátí ...ale zase pokud je vše ok, tak je asi zbytečný tam vysedávat.
ale pomalu se blíží i ta mateřská, tak by mě zajímalo jak by se počítala ...teda od kdy ...pokud by se dohodl ten termín císaře. Jestli by se tím změnil TP nebo by byl furt jakoby podle MS.
no hold to musím ještě vydržet no :sunglasses:
22. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - od něj mě doktor zrazoval, že se po něm rodí velký děti, prý je případně lepší to chytrý miminko.
22. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já si to nemyslím....že to ovlivňuje růst...mimi je furt na spodní hranici v normě...já teda jim vitamíny asi jen něco přes dva měsíce ...do 16tt jsem jedla jen listovku...bylo mi tak zle..že jsem na vitamíny prděla..
22. dub 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky si myslím, že to na to nemá vliv, ale zase jsem to slyšela už víckrát.
Ale co i kdyby bylo, hlavně aby byli dětičky zdravé.
22. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak uvidíme zítra no...před třemi týdny 24+6 měl 730 g...to není tak moc podle mně....nebo jooo??? Já to koupila na doporučení doktorky...no...Já bych jedla femibion ..mám ho doma..jenže plus jodid + letrox...případně hořčík...a už to je zas prášku...
:frowning2:
22. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb jsem zvědavá,jak tam prcek zítra bude...hajat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb kdpak prej je to blbost s těma vitamíny a velkejma dětma...
22. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl je to akorát
22. dub 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehotenstvi a stejně ta váha je fakt hodně o odhadu nikdy není přesná
22. dub 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dle tý tabulky jste o týden napřed
22. dub 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš to...
22. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem snědla 4 lžíce těstovin, ted to zajídám Míšou a mám dost
22. dub 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viď...to je děs..já nejedla kolik hodin...a furt jsem narvaná... :grinning: Tak zítra k obědu asi okurka s acidem a bude no.. :grinning:
22. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no holka ted to asi lepší už nebude no máe tam moc málo místa na to jídlo :grinning:
22. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo..aspoň konečně ušetřim.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já vůbec netuším kolik váží prcek, naposledy podle těch jejich výpočtů to bylo v tom 21tt, tak hold až za týden a kousek.
ano nevím jaký jsou rozptyly...kolik by kdy měli prckové vážit.
22. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zpátky, držíte zatím moc hezky :wink: , vajíček bylo deset a spermijky se taky nějaké našly, tak doufám, že se teď i budou chtít muchlovat :unamused: ve čtvrtek si mám po obědě volat jak to dopadlo, dali jsme si i ten primo vision, což je to neustálé sledování a vyhodnocování kamerou, mají to teď v akci, tak jsem zvědavá co tam zjistí.....když půjde vše jak má tak v sobotu ET....děkuji vám všem moc a moc, samozřejmě nepouštíme a jedeme dál, zatím nejsme ještě ani v předsíni, cesta daleká :wink:
22. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb tak obra nechci no..uvidíme...spíš si říkám..jestli ty vitamíny brát kvůli kilům....ale jak jsem vynechala,tak jsem mrtvá..takže radši je brát budu.....teď třeba ty a-z...akorát...je tam b6 a v tom hořčíku ji mám taky..tak abych nebyla převitamínovaná b6
22. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb orientacni tabulka vyse..jeste je nejaka holcici a klucici :slight_smile:
22. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek