• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@martas14 čau čičinko naše...jejda..to je super...10 embryek...gratuluju....spermíci jsou to je taky bomba...no a vy máte ICSI? My měli...Tak snad vám je oboum o.k....Ty jo....primo vision...to je dobrý si myslim... :wink: :wink: :wink: tak držíme pěstičky všichni dál...i všechny ... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl horcikem se nepredavkujes
@martas14 jeeeee to je super martinkoooo to jsou skvele zpravy!!!!!!!!! tak zitra infoska jak se pekne spojili;)
Tak já se snažím furt jíst stejně, ale někdy mi vypadne 2há večeře.
Mezi 9-10h snídám, rohlík s lučinou či ted mazanec s máslem a marmeládou ..dneska bublaninu, kolem 12-13 oběd ...dneska omáčka se 4ma :slight_smile: a kompot ..někdy zvládnu ještě předtím polívku, kolem 15-16h mám jogurt nebo přesnídánku /takový ty kojenecký výživy) ...a pak jím kolem 18h s manželem večeři, ale většinou jen trošku a pak jako ted ještě něco maléhé :slight_smile: dneska jen rohlík a sýr a pár rajčátek :slight_smile:
ale musím říct, že mi poslední dobou žádný jídlo nic nedělá...ale třeva to kuře jsem raději nezkoušela.
@martas14 - tak to je super první výsledek ...mačkáme dál a čekáme na pozitivní zprávičky.
a co manžel jak se drží?
22. dub 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já myslím B6..co to je?? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koukala jsem na ní až co jsem napsala zprávu :slight_smile:
22. dub 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky donedávna furt jedla...a teď mi to tam neleze..což u mně je hodně mazec...ale holt je tam mímo..voda a tuky..tak tam asi zrovna moc místa není no...
22. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já se někdy v poledne docela přecpu a pak nemám tu svačinku ...ale to není moc často. A pak to samo ještě prokládám čokoládkou nebo zmrzlinkou.
Zítra si jdu do krámku tady kousek pro tv max na příštích 14 dní (televizní program) tak tam asi vezmu i nějaký cuc na kládě v čokoládě :sunglasses:
22. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ani tim se nepredavkujes telo si vezme co potrebuje a zbytek vycuras...ale nechtej po mne abych ti popisovala ten druh vitaminu patri mezi pyridoxaly ..koukni do wiki tam to urco bude potrebujes ho pro dobry stepeni ruznych enzymu
@janice_opice přebytek b6 se vyčůrá..má být cca 2.2 mg denně..v A-Z mama je 1.9 a v tom hořčíku je cca 1,
3...
@janice_opice už jsem koukla..jsi hodná...seš telepa nebo co?
22. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jo máme ICSI, my kvůli těm spemoškům ani jiný oplození mít nemůžeme, u nás je to na kusy :grinning: no jsem na to PV zvědavá, ale je fajn, že tam prostě aniž by to vydělávali, vidí ten průběh každých patnáct minut, tak snad to k něčemu bude....normálně to stojí patnáct tisíc plus k tomu PK ta je za 4 tis. a to ještě si nejsem jistá, jestli to není jen na jeden den to pozorování nebo tak nějak, no a teď to mají v akci za 9 tis. jako balíček PK plus ten PV na dva dny...je to poslední ivf co zkoušíme, tak manža řekl, že to dáme ať jsme udělali co šlo :wink:
22. dub 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl :slight_smile:) vim ze je to vitamin B a ze se vycura vic nic moc ;) a spis nez telepat jsem tele :grinning:
22. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 myslim kočko,že jste udělali dobře...a bude se to dobře vyvíjet...moc myslim.. :wink: :wink: :wink:
@janice_opice Tys to psala ve chvíli,kdy jsem četla wiki... :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice tyto první zprávy jsou super :wink: , tak snad se to někde nezadrhne, minule jsem si volala na druhý den, ale teď říkala embryoložka, že si máme zavolat až ve čtvrtek kolik se oplodnilo, prý to ještě zítra vědět nebudou, ale to si myslím, že kecala, že spíš, aby si tam nevolali lidi každý den, tak proto až ten druhý, že už bude vědět i co třeba odpadlo nebo tak....
22. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - on je ten monitoring dobrej, hlavně pokud se třeba minule hodně jich přestalo vyvíjet, tak bude vidět co to jakoby způsobilo.
Ale já věřím, že budeš mít hodně embryek aby bylo z čeho vybírat.
22. dub 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 a budete davat 2?:slight_smile:)) jooo ze jooo
22. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno vidis ja jak jsem na telefonu tak se mi to nechtelo hledat ;)
22. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no Kami drží se celkem dobře, říká, že ho to nebolí tak jak posledně, že mu to teď dělali snad nějak jinak, že minule ani nemohl vstát, ani na záchod a dnes už celkem i chodil po pokoji, tak jsem si z něj dělala srandu, že když už to tak dobře snáší, že to můžeme zkoušet častějc, nebo dělat na kšeft :grinning: :grinning:
ale druhá jobovka byla, když jsme si teď volali a naráz zjistil, že má ruku od krve, tak letěl na sesternu a vypadla mu hadička z kanyly z ruky, on to vůbec necítil a že prý celej rukáv od županu nasáklej krví, na zemi luža, takže kdo ví jak dlouho mu to tam tak teklo, si představ kdyby se mu to stalo v noci při spánku, no moje nervy.....
22. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš, že dvě, protože já u nás věřím spíš na ty čerstvé :wink:
22. dub 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - a to měl transfuzi nebo jen kanyla na léky?
mě když ji tenkrát furt přepichovali tak mi z toho nikdy moc krve neteklo. Ono se to podle mě za chvíli stáhne ne?
22. dub 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no my posledně měli osm vajíček, oplodnilo se sedm, a dvě jsme zavedly a tři zamrazily a byly to prý všechno jedničkové morulky, tak tady by zas byla výhoda, kdyby to bylo jak posledně, že by viděli ten vývoj a věděli, která z těch morulek je taková nejprůbojnější :slight_smile:
22. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb né jen kanylu na léky právě....mě když jí dnes vytahovala, tak říkala, pořádně to tlačte a nepouštějte, protože po té kanyle je celkem velká dirka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no sestra mu na to řekla, že to se hold stává a když se jí ptal, co kdyby se to stalo ve spánku, tak mu řekla i to se stává!!!! ale prý tě vzbudí nějaký pud sebezáchovy a že oni přece v noci taky kontrolují pacienty :rolling_eyes: což teda bych nechtěla vidět...
22. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Držím moooooooooc palečky, to je kousků :slight_smile: To by bylo, aby nebylo :grinning: My se máme báječně - malá je boží a kdyby jí netrápily k ránu prdy, tak jsme fakt v absolutní harmonii :slight_smile: Pana domácího máme pracovně pryč, jezdí tedy na víkendy, takže je to celkem zápřah s Leftym, ale když není bouře (jako dneska :grinning: ) tak to jde i s ním :slight_smile: Těším se na samý pozitivní zprávy!!!

Kočky, vy už skoro rodíte, to je úlet :grinning: Já jdu spát, ať jsem fresh na ranní venčeníčko :slight_smile: a vy můžete mrknout na nový fotky malý :slight_smile: páááá
22. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 - hm, tak to asi jo no.
V Nymburce tenkrát chodily sestříčky kolem 22h a pak až v 6h ráno.
22. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh nazdar holky tak to je super, ze jste takhle v pohode :slight_smile:))) no jo my uz tu finisujeme toto uteklo :slight_smile:))
22. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já myslím, že tam taky :angry:... to určitě řekla jen tak .....ale tak aspoň jednu výhodu to mělo, že mu jí vytáhli, tak se aspoň dobře vyspí, protože mít to v ruce je fakt peklo, mě to jebalo i jen ty tři hodiny co jsem jí měla, fakt to tak tlačí v té žíle, no hnus....
22. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin Visna je nejlepsi ja jsem.ji mooc verila..to jsem.rada, ze z toho mas dobry pocit..fakt je nejlepsi :slight_smile:
22. dub 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh viď taky mi to příjde úplně mimo......já když čekala, tak se těch devět měsíců táhlo jak smrad, a tady se člověk ani neotočil a oni už si tu budou rodit jedna báseň :grinning:
tak už jste tak krásně zharmonizované, to je fajn a prdět se taky naučí, případně uvaříš manžovi kastról hrachovky a to by bylo aby jí to správně nenaučil :grinning: :grinning:
úrodička vajíček se vyvedla, to bude tím, že jsou to ty velikonoční :grinning: ale horší s těmi spermoši, ti jsou takový joudové, loudové neslaní nemastní :stuck_out_tongue_closed_eyes: no děkujem za držení a zase dám vědět co a jak :wink:
22. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek