• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@martas14 holka verim ze to vyjde fakt jo!!!! :slight_smile:
22. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju moja, že věříš s náma, já se taky snažím, ale víš jak to je, navíc o těch našich spermoších sice nejdřív řekli, že to dopadlo dobře a pak zas že pod mikroskopem to budou nějak třídit, tak nevím no :unamused: ale co ti mám povídat s mimčem už počítám, doufám, že ono s náma taky :grinning:
22. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - tak to mě netlačila, až pak teda ke konci. Byla jsem napíchlá asi 3 týdny a ten poslední týden už moc nebylo kam přepichovat.
Nejhorší byli první 2 noci to jsem měla 3. V jedný ruce dvě a v druhý jednu. Ale to mi bylo tak zle jak břicho přicházelo k sobě, že nějaká kanyla mi byla fuk. Ale já vždycky měla takový tenoučký, ono asi taky záleží jak je tlustá no.
22. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 to je jasny uz ted pocita v Petriho miskach jak se pekne zahryzne neboj se nic ..a tesi se na segru hned po mamce a tatkovi...stejnak je dobrej, ze na to sel....to spousta chlapu by se na to vykvaklo..verim, ze to je dobry znameni
22. dub 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb jejda, tak to já být napíchlá tři týdny, tak si tu ruku snad urvu :unamused: mě to teda bolí hodně, jediná co byla v poho byla ta na hřbet ruky, ale to zas málo která sestra chce udělat, navíc v noci jsem zvyklá si ležet na rukách (mám fakt šílené spací polohy :grinning: ) tak to by bylo ještě větší maso.....
no i když letos se těm sestřičkám na caru celkově vede, jak mi braly po každém utz krev, tak mám na obou rukách takové modřiny, že to je až děs, furt si to musím hlídat, abych si to náhodou nějak nevytáhla před našima, to bych asi neokecala :slight_smile:
22. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako fakt Jani, taky ho obdivuju.... je to maso, když jsem ho viděla po tom probuzení, jak je ovázanej a navíc, víš jak chlapi s tím jejích citlivým místem nadělají :slight_smile:
navíc můj nikdy nebyl na žádné operaci až s tím to, taky jsem se nasmála, jak se probudil a uviděl mě tam, tak byl takový ještě v té kocovině miloučký, furt se lísal a chtěl pusinkovat a říkal jak mi to dnes sluší, že jsem krásná, chudáček měl takovou radost, že se z té narkózy probral :grinning: :grinning: no odpoledne když jsem mu to připomínala, tak se smál, že si to vůbec nepamatuje :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 tlačí někdy a mě to napíchly do tý debilní žíly...která je sice vidět..ale je na hovno..bolí mě tam i když nabíraj krev..a tak jsem se ptala po odsátí cysty...jestli by mi to nemohla vyndat...že to docela tlačí..tak byla pipina pěkně hnusná..že to tlačit nemůže a že to tam musím mít..ale nevysvětlila proč..no jo no..mě vždcky po narkozách vyskočí tlak..tak se asi bála no...ale mohla být pinda milejší...
22. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tři týdny..to bych zhebla..mě stačily dvě hodiny vždycky.. :grinning:
22. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no oni to nechtějí vydělávat, většinou až než tě pustí dom, je to pro ně pohodlnější, a takové pro jistotu, ale já osobně bych radši pokaždé ať mě napíchnou znovu, než když to tak bolí :angry:
a jak říkáš, vždycky se to dá říct i milejc :grinning:
22. dub 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 byla hnusná..já prostě nechápala proč to tam musí být...že se může něco stát..mi došlo pozdějc...no a já už hned po příjezdu po odsátí cysty říkala,jestli mě pustí v tolik a tolik nebo by musel přítel jet sám kvůli práci a dřív...A ona mi nic neřekla a pak byla hnusná..že mám vysokej tlak...a že teda mě pustí o 15 minut dřív...ale že to je na moje riziko...apod...já jsem se jen slušně ptala.....a že si mám zařídit léky na tlak apod....jinak ho mám v normě..holt po narkoze...hrozně vysokej...pinda jedna :grinning:
22. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jestli to takhle pujde dal tak budu mit koziska jak Dolly B....:-/
22. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 já taky spím na rukách... :grinning: :grinning: :grinning: poloha na zádech ...děs běs...pro mě.. :grinning:
22. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: mně se to zastavilo čoveče...mně vyrostly asi naráz.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl, @martas14 - já to měla tenkrát po tom císaři ...furt do mě cpali antibiotika, sem tam glukozu, protože jsem jim přišla málo zavodněná a občas přidali i krev no.
Mě tak obden vylítla nahoru teplota, tak zkoušeli různý ty antibiotika, doktor se bál nějaký onfekce z jipky ...žádný atb moc nezabíraly až ty poslední se konečně chytli tak pak už to mohli vyndat a konečně jsem dostala tabletky. A mohla jít domů.
Ale on si člověk zvykne no, jen nesmí být v tý píchlí žíle cítit jakoby brnění či něco podobnýho ...protože to pak hrozí že by mohla prasknout či co. Tenkrát přišel primář, že by to chtělo tu kanylu někam přepíchnout, ale že počkáme na výsledky, že třeba už to konečně budu moct mít v tabletkách. Tak mi prohlížel ruku a říkal,že doufá, že fakt to už budou ony, protože už nebylo kam to přepíchnout ....pronesl "sociálku na nás" :grinning:
22. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to mě narostly fakt jen trochu na začátku a pak už nic. Ale dneska jsem někde četla, že od 32tt se začnou připravovat na mlíko už fakt a že se začnou nalejvat no.
22. dub 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - já na břiše stejně nemohla....jsem byla ráda když jsem mohla konečně trochu ležet na boku.
22. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jo tak mne prave zacaly vcera zase rust a mam je nality a zase sama zila tak to by teda twn 32 tt odpovidal za chvilku neprojdu jak kvuli pupku tak kvuli koziskum no parada
22. dub 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu chrnet..I kdyz nevim jak kdyz mam 3 balony ktery potrebuju nejak uskladnit :grinning: prej nejkrasnejsi obdobi zeny :grinning: se picnu tak dobrou :slight_smile:
22. dub 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no to věřím, ale já jsem fakt exot ...
@muddledgirl
ležím jak kdyby mě měli šupnout rovnou do futrálu :grinning: :grinning: v těhu to bylo peklo si zvyknout, že tak spát nebudu moct, ale po porodu jsem zas spala hned tak zpátky, sestry vždycky došly, že máme zkoušet spát na břichu, kvůli tomu zatažení vazů či čeho, tak jsem říkala, že no problem, že tak spím hned od té doby, co už bych tím nezalehla malou :grinning:
22. dub 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dobrou holky co jste tady přes mičudy :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježiši..to jsi statečná,že jsi to zvládla...
22. dub 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo no..máš už to za pár týdnů naštěstí....to v čem pak budu chodit..to zas pak budu muset kupovat další podprdy? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 zkoušet spát na břichu...to je nejhorší poloha na světě pro mně... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čičinky..já jdu taky hají..padám na držtičku...
22. dub 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 krasny pocet mooc gratuluji a drzima vsechny prstiky aby to uz konecne vyslo :wink:
23. dub 2014 v 07:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
bry jaatro holky!!!!! tak nevim kdyz pisou ze ted v tomhle obdobi dite spi az 95% casu kdy to u nas jako je..
23. dub 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj čiči....to ten můj spí...no...jinak jsme o.k...váhu nevím...doktorka byla mírně nervní...a jsme zase nebo stále prdelkou.. :grinning: A zázrak..přibrala jsem nejmíň za 3 týdny od 13tt... :wink:
23. dub 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a cukrovka není... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a po ránu jsem odolola buchtě a vzala si rohlík se sýrem.. :grinning:
23. dub 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl supeeerrrrrrr tak to gratuluju ja jsem si to mydlela ze ji nemas :slight_smile:))a kdy jdes na velkej utz?
23. dub 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek